Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/5/2018 στις 6:50 ΠΜ, Fulgore είπε

Η Sony σε αυτη την γενια αν και αισθητα μπροστα στις πωλησεις εχει παρει φορα και δινει πονο στις εκπτωσεις(δεν θυμαμαι κατι αντιστοιχο επι ps3)και τις επομενες μερες θα υπαρχουν προσφορες στα γνωστα exclusive οπως τα παρακατω.

Πιθανως 8 του μηνα να υπαρχει και εκπτωση στην συνδρομη ps plus.

Το ειχα αναφερει πριν 1 εβδομαδα παντως για τις εκπτωσεις(2 σελιδες πιο πισω)και οπως φαινεται απουσιαζουν τα VR παιχνιδια.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
12 hours ago, Fulgore said:

Το ειχα αναφερει πριν 1 εβδομαδα παντως για τις εκπτωσεις(2 σελιδες πιο πισω)και οπως φαινεται απουσιαζουν τα VR παιχνιδια.

Το ότι απουσιάζουν τα VR games δύο πράγματα μπορεί να σημαίνει: είτε πουλάνε πάρα πολύ καλά και άρα δεν τους συμφέρει να βγάλουν έκπτωση όταν η ζήτηση είναι υψηλή, είτε πουλάνε τρίχες και θέλει η Sony να το κάνει abandon το όλο project. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το ότι απουσιάζουν τα VR games δύο πράγματα μπορεί να σημαίνει: είτε πουλάνε πάρα πολύ καλά και άρα δεν τους συμφέρει να βγάλουν έκπτωση όταν η ζήτηση είναι υψηλή, είτε πουλάνε τρίχες και θέλει η Sony να το κάνει abandon το όλο project. 

Βασικα σημαινει στο παραπανω που εγραψα οτι το Public απλα δεν φερνει καθολου VR παιχνιδια και αρα αν δεν υπαρχει καθολου διαθεσιμοτητα,δεν μπορει να στα βαλει σε εκπτωση :P

Δες για παραδειγμα ο Κωτσοβολος https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/paixnidia-ps4?v=0&flt=all

Δεν εχει αποθεμα για κανενα απο τα παραπανω παιχνιδια της προσφορας.

MediaMarkt και Πλαισιο εχουν ακομα τις παλιες τιμες(god of war 69.99 πχ)στις σελιδες τους.

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το ότι απουσιάζουν τα VR games δύο πράγματα μπορεί να σημαίνει: είτε πουλάνε πάρα πολύ καλά και άρα δεν τους συμφέρει να βγάλουν έκπτωση όταν η ζήτηση είναι υψηλή, είτε πουλάνε τρίχες και θέλει η Sony να το κάνει abandon το όλο project. 

Νομιζω πως ειναι κατι παραπανω απο βεβαιο πως πουλανε τριχες ,κατι που ειναι αναμενομενο σε οποιον εχει εμπειρια απο αυτα .

Σε 2 γενιες απο τωρα ισως κανουν θραυση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Νομιζω πως ειναι κατι παραπανω απο βεβαιο πως πουλανε τριχες ,κατι που ειναι αναμενομενο σε οποιον εχει εμπειρια απο αυτα .

Σε 2 γενιες απο τωρα ισως κανουν θραυση .

Ίσως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εμενα θα μου απντησει κανενας τελικα, υπαρχει καποιος κωδικος για να παρουμε το gold headset 50 ευρω? Γιατι εμενα 60 μου το βγαζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, steveevo είπε

Ρε παιδια εμενα θα μου απντησει κανενας τελικα, υπαρχει καποιος κωδικος για να παρουμε το gold headset 50 ευρω? Γιατι εμενα 60 μου το βγαζει...

εγω θα σου προτεινα να μην το παρεις γενικα, πολυ χαλια ποιοτικα, κοιτα καλυτερα κατι σε cloud αν θελεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, najinblue3 said:

εγω θα σου προτεινα να μην το παρεις γενικα, πολυ χαλια ποιοτικα, κοιτα καλυτερα κατι σε cloud αν θελεις

Ειχα το πρωτο εγω και αλλοι 2 φιλοι μου και μεσα στο χρονο εσπασε και στους τρεις μας, τι να κανω με τα τσογλανια τις σονυ που τα κλειδωνουν ολα αφου δεν υπαρχουν αλλα ασυρματα ακουστικα σε αυτα τα λεφτα μετα παμε στα thresher που εχουν 140 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, steveevo είπε

Ειχα το πρωτο εγω και αλλοι 2 φιλοι μου και μεσα στο χρονο εσπασε και στους τρεις μας, τι να κανω με τα τσογλανια τις σονυ που τα κλειδωνουν ολα αφου δεν υπαρχουν αλλα ασυρματα ακουστικα σε αυτα τα λεφτα μετα παμε στα thresher που εχουν 140 ευρω.

αν βολευεσαι με καλωδιο (αρκετα μεγαλο) κοιτα σε cloud απο hyperx, τωρα για ασυρματα δε τα δουλευω ιδιαιτερα και δεν εχω καλη σχεση να προτεινω, αλλα τα turtle beach τα εχουν πολλοι γνωστοι μου οποτε αν θες τσεκαρε τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια υπαρχουνε και αυτα εδω στα 70 ευρω πουναι ασυρματα το θεμα ειναι τα χει δοκιμασει κανενας να μας πει εντυπωσεις γιατι τα συγκρινανε με τα playstation new gold headset και ελεγαν πως δεν εχει τοσο καλο ηχο.
https://www.skroutz.gr/s/14095269/Turtle-Beach-Stealth-600P.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, steveevo είπε

Ωραια υπαρχουνε και αυτα εδω στα 70 ευρω πουναι ασυρματα το θεμα ειναι τα χει δοκιμασει κανενας να μας πει εντυπωσεις γιατι τα συγκρινανε με τα playstation new gold headset και ελεγαν πως δεν εχει τοσο καλο ηχο.
https://www.skroutz.gr/s/14095269/Turtle-Beach-Stealth-600P.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, najinblue3 said:

Ο τυπας λεει αμα θες ποιοτητα κατασκευης πας στα gold οποτε λες να βαλανε μυαλο και για 60 ευρω πιστευω ειναι καλο value

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, steveevo είπε

Ο τυπας λεει αμα θες ποιοτητα κατασκευης πας στα gold οποτε λες να βαλανε μυαλο και για 60 ευρω πιστευω ειναι καλο value

δεν εχω δει το βιντεο, απλα το εβαλα να σε βοηθησει

εγω θα επελεγα τα stealth γτ ειναι γνωστη εταιρεια σε gaming, ειδικα σε fps προτεινονται τα turtle beach, + εχουν και πολυ καλο μικροφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...