Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα τα καινουργια gold headset v2 στα 60 ευρω δεν μπορεσα να αντισταθω σε τετοια τιμη πρωτες εντυπωσεις θετικες οι ποιοτητα κατασκευης σαφως ανωτερη απο τα πρωτα με μετταλικο headband και χωρις hinges. Το μονο που με προβληματιζει ειναι η ποιοτητα στα μαξιλαρακια που ναι μεν ειναι σαφως ανωτερη απο τα πρωτα αλλα μου δινει την εντυπωση πως απο ενα σημειο και μετα θα αρχισει να ξεφτιζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 minute ago, orck said:

Εαν ειναι αυτο το ψιλο που μοιαζει σαν δερμα τοτε θα ξεφτισει σιγουρα, δεν εχει μεσα δευτερο ανταλλακτικο;

Αυτο δεν αλλαζει καν. Καλα αυτο να ξεφτισει, τουλαχιστον ελπιζω τα ακουστικα να αντεξουν και να μην σπασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, steveevo είπε

Πηρα τα καινουργια gold headset v2 στα 60 ευρω δεν μπορεσα να αντισταθω σε τετοια τιμη πρωτες εντυπωσεις θετικες οι ποιοτητα κατασκευης σαφως ανωτερη απο τα πρωτα με μετταλικο headband και χωρις hinges. Το μονο που με προβληματιζει ειναι η ποιοτητα στα μαξιλαρακια που ναι μεν ειναι σαφως ανωτερη απο τα πρωτα αλλα μου δινει την εντυπωση πως απο ενα σημειο και μετα θα αρχισει να ξεφτιζει...

με γεια και μακαρι να σου κρατησουν σε αντιθεση με τα παλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, najinblue3 said:

με γεια και μακαρι να σου κρατησουν σε αντιθεση με τα παλια

Νασαι καλα φιλε, ευχαριστω :) Θα γραψω τις επομενες μερες και εντυπωσεις γενικοτερα για την ποιοτητα του ηχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω εχει να πεσει αγορα σημερα!

Ολα τα exclusive που δεν εχω παιξει μιας και πηρα την κονσολα 1 μηνα τωρα!

(Last of us , Uncharted 4 + dlc, bloodborne,Last guardian, Shadow of colossus,η γνωση ειναι δυναμη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Πωπωπω εχει να πεσει αγορα σημερα!

Ολα τα exclusive που δεν εχω παιξει μιας και πηρα την κονσολα 1 μηνα τωρα!

(Last of us , Uncharted 4 + dlc, bloodborne,Last guardian, Shadow of colossus,η γνωση ειναι δυναμη)

Τσάκισε τα όλα. Μόνο να προσέξεις μην πάθεις αυτό που έπαθα εγώ. Πλακωθηκα να αγοράζω ευκαιρίες και "ευκαιρίες" με αποτέλεσμα να έχω καμία 30 παιχνίδια σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Σημερα αρκετά από αυτά δεν τα έχω βάλει καν να δω ότι δουλεύουν ενώ έχω και μερικά με το σακουλάκι σφραγισμένα.

Χάνει την μαγεία του έτσι. Γενικά να ξέρεις ότι η Sony ρίχνει γρήγορα τις τιμές. Μην τρελενεσαι να αγοράζεις παιχνίδια για στοκ. Μόνο ότι πραγματικά θες να παίξεις τα αλλά μετά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, orck είπε

Τσάκισε τα όλα. Μόνο να προσέξεις μην πάθεις αυτό που έπαθα εγώ. Πλακωθηκα να αγοράζω ευκαιρίες και "ευκαιρίες" με αποτέλεσμα να έχω καμία 30 παιχνίδια σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Σημερα αρκετά από αυτά δεν τα έχω βάλει καν να δω ότι δουλεύουν ενώ έχω και μερικά με το σακουλάκι σφραγισμένα.

Χάνει την μαγεία του έτσι. Γενικά να ξέρεις ότι η Sony ρίχνει γρήγορα τις τιμές. Μην τρελενεσαι να αγοράζεις παιχνίδια για στοκ. Μόνο ότι πραγματικά θες να παίξεις τα αλλά μετά.

Αυτό επί δέκα από εμένα. Γενικά αν είσαι μεγαλύτερης ηλικίας, με δουλειά, παιδιά, σκυλιά κλπ, βάζε ένα όριο στις αγορές. Ένα παιχνίδι 30 ωρών, εμένα μου κρατάει σίγουρα δύο με τρεις μήνες. Γιατί ούτε υπάρχει περίπτωση να το βγάλω στις 30 ώρες, ούτε να παίξω κάθε μέρα. 

 

Παρόλα αυτά, παιχνίδια όπως η γνώση είναι δύναμη, Frantics κλπ, μπορείς να τα πάρεις. Αυτά τα βγάζουν τα λεφτά τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, orck είπε

Τσάκισε τα όλα. Μόνο να προσέξεις μην πάθεις αυτό που έπαθα εγώ. Πλακωθηκα να αγοράζω ευκαιρίες και "ευκαιρίες" με αποτέλεσμα να έχω καμία 30 παιχνίδια σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα. Σημερα αρκετά από αυτά δεν τα έχω βάλει καν να δω ότι δουλεύουν ενώ έχω και μερικά με το σακουλάκι σφραγισμένα.

Χάνει την μαγεία του έτσι. Γενικά να ξέρεις ότι η Sony ρίχνει γρήγορα τις τιμές. Μην τρελενεσαι να αγοράζεις παιχνίδια για στοκ. Μόνο ότι πραγματικά θες να παίξεις τα αλλά μετά.

Να πω οτι εχεις αδικο, δεν εχεις 😛 Και γω αυτο το δρομο εχω παρει νομιζω. Αλλα τι να κανωω να τα αφησω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν το Η γνώση είναι δύναμη έχει ελληνικά αν το πάρω από το PS store?
Στις γλώσσες λέει μόνο αγγλικά και τούρκικα. Παίζει να έχει μόνο σε retail τα ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, petran91 είπε

Ξέρει κανείς αν το Η γνώση είναι δύναμη έχει ελληνικά αν το πάρω από το PS store?
Στις γλώσσες λέει μόνο αγγλικά και τούρκικα. Παίζει να έχει μόνο σε retail τα ελληνικά;

Το χω παρει απο το στορ, εχει κανονικα ελληνικα, μην αγχωνεσαι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προφανως, αν πάρω 3 κάρτες είναι σαν να έχω για τα επόμενα τρια χρόνια συνδρομή, αν τις ενεργοποιήσω.

Δεν έχουν κάποια "ημερομηνία" λήξης ή κάτι άλλο δεσμευτικό ξέρω γω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ λάθος το να αγοράσεις τόσες πολλές κάρτες. Καταρχάς θα ξαναπαίξει τιμή στα 45 σχεδόν σίγουρα, κάθε λίγο το κάνει.

Φαντάσου όμως ότι μπορεί μέσα σε αυτά τα τρία χρόνια να (τυχαία παραδείγματα) αλλάξεις δουλειά, να βρεις νέα γκόμενα/γκόμενο, να κάνεις παιδί, να βρεις άλλο χόμπυ που θα σου τραβήξει το ενδιαφέρον.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...