Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, orck είπε

Θεωρώ λάθος το να αγοράσεις τόσες πολλές κάρτες. Καταρχάς θα ξαναπαίξει τιμή στα 45 σχεδόν σίγουρα, κάθε λίγο το κάνει.

Φαντάσου όμως ότι μπορεί μέσα σε αυτά τα τρία χρόνια να (τυχαία παραδείγματα) αλλάξεις δουλειά, να βρεις νέα γκόμενα/γκόμενο, να κάνεις παιδί, να βρεις άλλο χόμπυ που θα σου τραβήξει το ενδιαφέρον.

🤣 καλά τα λες!

μόνο το παιδί λείπει απο τα παραπάνω που είπες,γι αυτό πήρα μόνο 2.

Μία για φέτος και του χρόνου έχει ο Θεός,βλέποντας και κάνοντας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ας μου λυσει καποιος την απορια.To god of war day 1 edition το ελληνικο τι περιλαμβανει?Η διαφορα ειναι 3 ασπιδες?Και μια ερωτηση αν καποιος πχ παρει το κανονικο αυτες τις ασπιδες δεν μπορει να τις βρει ingame?Δηλαδη ειναι exclusive μονο για αυτην την d1 η τις ξεκλειδωνεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, icenex είπε

Ρε παιδια ας μου λυσει καποιος την απορια.To god of war day 1 edition το ελληνικο τι περιλαμβανει?Η διαφορα ειναι 3 ασπιδες?Και μια ερωτηση αν καποιος πχ παρει το κανονικο αυτες τις ασπιδες δεν μπορει να τις βρει ingame?Δηλαδη ειναι exclusive μονο για αυτην την d1 η τις ξεκλειδωνεις?

 

Περιλαμβάνει τις τρεις ασπίδες με comsetic ρόλο και ένα dynamic theme. Για το δεύτερο δεν μπορώ να σου απαντήσω με σιγουριά, ξέρω ότι μπορείς να ξεκλειδώσεις κάποιες ασπίδες αλλά δεν γνωρίζω εάν είναι αυτές οι τρεις ή άλλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Lecter D είπε

Εγώ τι να πω που έκλεισα 80 ώρες στο horizon, το πούλησα το μετάνιωσα και τώρα πάω να το ξανά πάρω ; 

80 ωρες τι αλλο εμεινε να κανεις? στο 40ωρο το τελειωνεις και δεν εχει κατι αλλο να κανεις

εκτος αν το θες να το εχεις στη συλλογη σου, οποτε παω πασο

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, icenex είπε

Ρε παιδια ας μου λυσει καποιος την απορια.To god of war day 1 edition το ελληνικο τι περιλαμβανει?Η διαφορα ειναι 3 ασπιδες?Και μια ερωτηση αν καποιος πχ παρει το κανονικο αυτες τις ασπιδες δεν μπορει να τις βρει ingame?Δηλαδη ειναι exclusive μονο για αυτην την d1 η τις ξεκλειδωνεις?

Μια ασπίδα υπάρχει όλη και όλη στο game. Οι 3 που δίνει η d1 είναι διαφορετικά skins, ούτε καν textures απλά άλλα χρώματα. Το dynamic theme από την άλλη είναι αρκετά όμορφο, αλλά δε ξέρω κατά πόσο αξίζει την διαφορά στην τιμή αν μπορείς να βρεις την απλή έκδοση φτηνότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilos είπε

Μια ασπίδα υπάρχει όλη και όλη στο game. Οι 3 που δίνει η d1 είναι διαφορετικά skins, ούτε καν textures απλά άλλα χρώματα. Το dynamic theme από την άλλη είναι αρκετά όμορφο, αλλά δε ξέρω κατά πόσο αξίζει την διαφορά στην τιμή αν μπορείς να βρεις την απλή έκδοση φτηνότερα.

Πλεον η τιμη ειναι ιδια οποτε δηλαδη μονο το theme παιρνεις παραπανω.Νομιζα οι ασπιδες εχουν και διαφορετικα στατιστικα...Οποτε δεν τρεχει και τιποτα να μην τα εχεις.Καμια Limited edition ή καμια goty θα βγει γνωριζουμε κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

80 ωρες τι αλλο εμεινε να κανεις? στο 40ωρο το τελειωνεις και δεν εχει κατι αλλο να κανεις

εκτος αν το θες να το εχεις στη συλλογη σου, οποτε παω πασο

Μου άρεσε πολύ το παιχνίδι οπότε ήθελα να το έχω στην συλλογή  😀😀

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lecter D είπε

Μου άρεσε πολύ το παιχνίδι οπότε ήθελα να το έχω στην συλλογή  😀😀

Και εγω ειχα την απλη εκδοση το επαιξα λιγο καιρο μετα εμαθα οτι θα βγαλουν την complete με ολα τα κομφορ την πουλησα την απλη οσο ειχε αξια στα 28 ευρω την ειχα παρει νομιζω 39 και σημερα τσιμπησα την complete στα 29 οποτε μου βγηκε μια η αλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε ψωνισατε; Προσωπικα τσιμπησα 5 games (last colossus, uncharted 4, last of us, bloodborne και η γνωση ειναι δυναμη) + ενα κοκκινο dualshock. Μπαινουν ολα στο queue  αυτη τι στιγμη παιζω horizon zero dawn και στα διαλειματα λιγο φιφα. Επισης εχω να παιξω beyond two souls, τα καινουργια απο πλας του μηνα + οτι θα μπαινει. Νομιζω μεχρι να μπει ο χειμωνας δεν χρειαζεται να ξανα αγορασω κατι :) Το εψηνα πολυ και για last guardian και nioh αλλα ειπα να τα αγορασω αργοτερα. Τελικα δε μετανοιωσα καθολου την αγορα πς4 στο τελος της ζωης του και ας το φοβομουν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, shadowlike είπε

Καλησπέρα, μια γρήγορη ερώτηση. Σκεφτομαι να αγοράσω την physical gold edition του AC origins steelbook απο USA, θα χρειάζεται US account ?

δεν ειναι region locked 100%, δε ξερω αν η ubi εχει κανει σχετικα με αυτο που δυσκολα εως απιθανο

τα dlc μαλλον δε θα δουλευουν ομως

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Για πειτε ψωνισατε; Προσωπικα τσιμπησα 5 games (last colossus, uncharted 4, last of us, bloodborne και η γνωση ειναι δυναμη) + ενα κοκκινο dualshock. Μπαινουν ολα στο queue  αυτη τι στιγμη παιζω horizon zero dawn και στα διαλειματα λιγο φιφα. Επισης εχω να παιξω beyond two souls, τα καινουργια απο πλας του μηνα + οτι θα μπαινει. Νομιζω μεχρι να μπει ο χειμωνας δεν χρειαζεται να ξανα αγορασω κατι :) Το εψηνα πολυ και για last guardian και nioh αλλα ειπα να τα αγορασω αργοτερα. Τελικα δε μετανοιωσα καθολου την αγορα πς4 στο τελος της ζωης του και ας το φοβομουν!!

Και γω πήγα να τσιμπήσω το colossus αλλά ο καγκουρας ο αδερφός μου ήθελε το ufc 3 οπότε μαντέψτε τι έγινε..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικα τα περισσοτερα παιχνιδια ως τωρα του ps4 τα εχω δωσει μονο και μονο μεχρι να επιβεβαιωθει οτι το επομενο ps5 θα ειναι backwards compatible με τα παιχνιδια του ps4.

Αν οντως επιβεβαιωθει,τοτε ανετα ξανααγοραζω τα exclusive να τα ξαναπαιξω στο ps5.

Δεν την ξαναπαταω προσωπικα οπως εγινε και με τα περι ps3/ps4 και δυστηχως δεν εχω την πολυτελεια(χωρο)για να μαζευω πολλες κονσολες/παιχνιδια.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...