Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, theoritikos είπε

Οι προσφορές της sony ισχύουν για το web  στο public. Ίσως για αυτό τα άλλα μαγαζιά να μην έχουν βάλει τίποτα..

Προφανως και οχι απλα στο Public επειδη δεν εχουν ηλεκτρονικα καρτελακια οπως στο εξωτερικο για να αλλαζουν τις τιμες και για να μην κολλανε νεες τιμες για 10μερες,κανουν τις αλλαγες να φαινονται μονο μεσω web.

Εννοειται οτι αν πας απο το καταστημα και ζητησεις την web τιμη ειναι υποχρεωμενη να σου την δωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Just now, Fulgore said:

Προφανως και οχι απλα στο Public επειδη δεν εχουν ηλεκτρονικα καρτελακια οπως στο εξωτερικο για να αλλαζουν τις τιμες και για να μην κολλανε νεες τιμες για 10μερες,κανουν τις αλλαγες να φαινονται μονο μεσω web.

Εννοειται οτι αν πας απο το καταστημα και ζητησεις την web τιμη ειναι υποχρεωμενη να σου την δωσουν.

Γιατί είναι υποχρεωμένοι; Απορία απλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, VonLoutsos είπε

Γιατί είναι υποχρεωμένοι; Απορία απλή.

Γιατι ειναι ενεργεια της Sony και δεν ειναι αποκλειστικες εκπτωσεις του Public,τουλαχιστον στα προιοντα που εχουν ανακοινωθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Γιατι ειναι ενεργεια της Sony και δεν ειναι αποκλειστικες εκπτωσεις του Public,τουλαχιστον στα προιοντα που εχουν ανακοινωθει.

ισχυει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανεφερε ξεκαθαρα πιο πισω.

https://blog.eu.playstation.com/2018/05/29/days-of-play-returns-with-11-days-of-big-discounts-and-a-new-limited-edition-ps4/

we’re bringing back Days of Play this year – a global promotion that celebrates the passionate PlayStation community and your endless support by offering epic deals at participating retailers.

From 8th to 18th June, we are offering discounts on hardware, peripherals and PlayStation 4 exclusive games.

Δεν ξερω ποια καταστηματα συνεργαζονται με την Sony αλλα μου φαινεται ψιλο απιθανο να μην συνεργαζονται οι αλυσιδες που εισαγουν και τα παιχνιδια με την Ελληνικη γλωσσα στο god of war πχ

Τελος για να γελασουμε και λιγο ιστορικα υψηλοτερη τιμη(δεν υπερβαλω)για το god of war απο ενα καταστημα(για να μην πω γενικα για video game):lol::lol:

https://www.houseshop.gr/shop/sony-god-of-war-d1-edition-game-ps4/

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Το ανεφερε ξεκαθαρα πιο πισω.

https://blog.eu.playstation.com/2018/05/29/days-of-play-returns-with-11-days-of-big-discounts-and-a-new-limited-edition-ps4/

we’re bringing back Days of Play this year – a global promotion that celebrates the passionate PlayStation community and your endless support by offering epic deals at participating retailers.

From 8th to 18th June, we are offering discounts on hardware, peripherals and PlayStation 4 exclusive games.

Δεν ξερω ποια καταστηματα συνεργαζονται με την Sony αλλα μου φαινεται ψιλο απιθανο να μην συνεργαζονται οι αλυσιδες που εισαγουν και τα παιχνιδια με την Ελληνικη γλωσσα στο god of war πχ

Τελος για να γελασουμε και λιγο ιστορικα υψηλοτερη τιμη(δεν υπερβαλω)για το god of war απο ενα καταστημα(για να μην πω γενικα για video game):lol::lol:

https://www.houseshop.gr/shop/sony-god-of-war-d1-edition-game-ps4/

Σοβαρή ερώτηση για την τιμή. Γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, steveevo είπε

Ειχα το πρωτο εγω και αλλοι 2 φιλοι μου και μεσα στο χρονο εσπασε και στους τρεις μας, τι να κανω με τα τσογλανια τις σονυ που τα κλειδωνουν ολα αφου δεν υπαρχουν αλλα ασυρματα ακουστικα σε αυτα τα λεφτα μετα παμε στα thresher που εχουν 140 ευρω.

Τι να πω εγώ τα έχω πάνω από 1,5 χρόνο, τα έχω λειώσει στην χρήση και δεν έχουν ούτε γρατζουνιά, δεν έχω κανένα θέμα και είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Φυσικά δεν τα πετάω από εδώ και από εκει, ούτε τα τραβάω με όλα αυτά που έχω ακούσει, με προσεχτική χρήση όπως είπα είναι σαν καινούρια ύστερα από κυριολεκτικά 100αδες ώρες χρήσης. Ισως είναι και θέμα τύχης βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, karamela693 said:

Τι να πω εγώ τα έχω πάνω από 1,5 χρόνο, τα έχω λειώσει στην χρήση και δεν έχουν ούτε γρατζουνιά, δεν έχω κανένα θέμα και είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Φυσικά δεν τα πετάω από εδώ και από εκει, ούτε τα τραβάω με όλα αυτά που έχω ακούσει, με προσεχτική χρήση όπως είπα είναι σαν καινούρια ύστερα από κυριολεκτικά 100αδες ώρες χρήσης. Ισως είναι και θέμα τύχης βέβαια.

Και εγω τα προσεχα αλλα τα χρησιμοποιουσα 10 ωρες την ημερα το ιδιο και οι αλλοι 2 φιλοι μου που επαθαν το ιδιο, απο αυτα που εχω διαβασει τα συγκεκριμενα ακουστικα χαλανε απο πολυωρη χρηση. Δηλαδη εσυ αμα τα εχεις 2 χρονια αλλα τα χρησιμοποιεθς 5-6 ωρες την εβδομαδα μπορει να μην χαλασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, steveevo είπε

Και εγω τα προσεχα αλλα τα χρησιμοποιουσα 10 ωρες την ημερα το ιδιο και οι αλλοι 2 φιλοι μου που επαθαν το ιδιο, απο αυτα που εχω διαβασει τα συγκεκριμενα ακουστικα χαλανε απο πολυωρη χρηση. Δηλαδη εσυ αμα τα εχεις 2 χρονια αλλα τα χρησιμοποιεθς 5-6 ωρες την εβδομαδα μπορει να μην χαλασουν

10 ώρες την ημέρα????ουαου!!! Οχι ούτε καν πλησιάζω αυτά τα νούμερα, τα δουλεύω όπως είπες 5-6 ώρες την εβδομάδα για κοντά 2 χρόνια και δεν έχω κάποιο πρόβλημα....στην πράξη βέβαια αν θες κάτι για 10 ώρες την ημέρα ( μιλάμε για πάνω από 3.000 ώρες χρήσης το χρόνο!!!) ότι και αν πάρεις ύστερα από 1-2 χρόνια το πολύ θα κλατάρει!!! πρέπει να δώσεις πολλά λεφτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, karamela693 είπε

Τι να πω εγώ τα έχω πάνω από 1,5 χρόνο, τα έχω λειώσει στην χρήση και δεν έχουν ούτε γρατζουνιά, δεν έχω κανένα θέμα και είναι από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Φυσικά δεν τα πετάω από εδώ και από εκει, ούτε τα τραβάω με όλα αυτά που έχω ακούσει, με προσεχτική χρήση όπως είπα είναι σαν καινούρια ύστερα από κυριολεκτικά 100αδες ώρες χρήσης. Ισως είναι και θέμα τύχης βέβαια.


Εγώ τα έχω (EDIT:τα cloud εννοώ γιατί μάλλον μπερδεύτηκα κάπου ) από τον Φεβρουάριο του 15 2 ωρες χρήση μέσο όρο καθημερινά εκτοτε, και απλα εχει ξεφτισει η δερματινη. Κατα τα αλλα σκυλια μαυρα και την θεωρω επισης top αγορα.

Επεξ/σία από petran91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, petran91 είπε


Εγώ τα έχω από τον Φεβρουάριο του 15 2 ωρες χρήση μέσο όρο καθημερινά εκτοτε, και απλα εχει ξεφτισει η δερματινη. Κατα τα αλλα σκυλια μαυρα και την θεωρω επισης top αγορα.

Βασικά τα λατρεύω αυτά τα ακουστικά, τα είχα πάρει διστακτικά με αυτά που άκουγα και όπως είπα δεν έχω κανένα θέμα, φοβερός 3d ήχος, ξεκούραστα στα αυτιά, έτοιμα προφίλ ανάλογα το παιχνίδι, ελαφριά και κανένα πρόβλημα σε εργονομία και ποιότητα κατασκευής. Οκ δεν είμαι Power user άλλα έχουν δουλέψει χαλαρά πάνω από 350 ώρες πάνω στα αυτιά μου χωρίς όπως είπα κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Πώς μπορείτε τόσες ώρες με ακουστικά;

Εγώ τα φοράω το μέγιστο 1 ωρα,και μετά πονάει το κεφάλι μου και τα αυτιά μου.

Ανάλογα τη ποιότητα, τα cloud τα φοράω 10ωρες+ καθημερινά, τα χρησιμοποιώ και στη σχολή και είναι πάρα πολύ άνετα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...