Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, pkmiloupas είπε

Το alan wake ξανα στο steam!
Και στα 2,50 ευρω η απλη εκδωση!
https://store.steampowered.com/app/108710/Alan_Wake/?fbclid=IwAR0F9VqjSliAmN2ElpuM8xpd1JGO14zzx5BEDJsMmqJRWkAtf_WHXsAeHCs

Ενα διαμαντι

Μακαρι να μεινει για παντα και να μην ειναι μια Halloween αρπαχτη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, firepc είπε

Ενα διαμαντι

Μακαρι να μεινει για παντα και να μην ειναι μια Halloween αρπαχτη

Θα μεινει. Ξαναγορασε η μικρομαλακη τα δικαιωματα καποιων μουσικων κομματιων που ειχαν ληξει, οποτε επανερχεται κανονικα για να μεινει..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Speculoos είπε

Τυχεροί όσοι είχαμε πάρει όλα τα Alan Wake τσάμπα πριν ένα χρόνο περίπου 😛

 

8 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

αντε! πως? δεν το θυμαμαι..

Μάλλον θα εννοεί πάρα πολύ φθηνά. < 1 Ευρώ νομίζω. Και εγώ τότε τα είχα πάρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα παρει την collectors του και πριν ενα χρονο οταν ειχε ξαναπεσει στο steam, πηρα το expansion του €1 (Alan Wake's American Nightmare)

Και το expansion του ειναι πολυ καλο. Παρτε τα και τα 2

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ggelhsva είπε

Μάλλον θα εννοεί πάρα πολύ φθηνά. < 1 Ευρώ νομίζω. Και εγώ τότε τα είχα πάρει.

Ναι τελικά έτσι είχε γίνει, το έψαξα. Ήταν πέρσι τον Μάη που ανακοινώθηκε ότι λόγω των μουσικών δικαιωμάτων θα αποσυρθεί από το steam και τις άλλες πλατφόρμες και το έδιναν για μία λίρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/10/2018 στις 2:18 ΠΜ, pkmiloupas είπε

Το alan wake ξανα στο steam!
Και στα 2,50 ευρω η απλη εκδωση!
https://store.steampowered.com/app/108710/Alan_Wake/?fbclid=IwAR0F9VqjSliAmN2ElpuM8xpd1JGO14zzx5BEDJsMmqJRWkAtf_WHXsAeHCs

Eυτυχώς που δεν έχει δει ακόμα την προσφορά η δικιά μου. Μου είχε πάρει πριν 5-6 χρόνια δώρο στη γιορτή μου μία κουτάτη special έκδοση και έχω παίξει μία ώρα όλη κι όλη! Ακόμα με ρωτάει κατά καιρούς, "το alan wake δεν θα το παίξεις;" 😶

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Eυτυχώς που δεν έχει δει ακόμα την προσφορά η δικιά μου. Μου είχε πάρει πριν 5-6 χρόνια δώρο στη γιορτή μου μία κουτάτη special έκδοση και έχω παίξει μία ώρα όλη κι όλη! Ακόμα με ρωτάει κατά καιρούς, "το alan wake δεν θα το παίξεις;" 😶

Κανε τη χαρη στον εαυτο σου και παιξε αυτην την παιχνιδαρα. Και περιεργασου μετα και την καταπληκτικη συλλεκτική. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Eυτυχώς που δεν έχει δει ακόμα την προσφορά η δικιά μου. Μου είχε πάρει πριν 5-6 χρόνια δώρο στη γιορτή μου μία κουτάτη special έκδοση και έχω παίξει μία ώρα όλη κι όλη! Ακόμα με ρωτάει κατά καιρούς, "το alan wake δεν θα το παίξεις;" 😶

Εγώ της πήρα το Frostpunk και το This War of Mine παλιότερα. Το 2ο το έχει παίξει περίπου 60 ώρες (πήρε και τα DLC του μετά :lol: )
Αυτή μου είχε πάρει το Sherlock and the Devli's daughter με σκοπό να παίξουμε παρέα (15 ώρες πήρε για το τέλος). 

Το Alan Wake το τερμάτισε μόνη της πριν χρόνια όταν το είχαμε πάρει 😛 Παίξ'το , αξίζει :D 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...