Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Steam Halloween sale μέχρι 1/11.

https://store.steampowered.com/sale/halloween2018/

Ξεχώρισα τα ακόλουθα ιστορικά χαμηλά:

 

Outlast 2: 6,99 Euro

The Turing Test: 3,99 Euro

 

The Town of Light: 4,36 Euro

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γενικά, ό,τι περιμένω είναι για Νοέμβριο/Δεκέμβριο/2019, αλλά από την (απαράδεκτα μεγάλη) wishlist μου ξεχώρισα τα εξής:

Space Tyrant, €5,99 ιστορικό χαμηλό

Kingsway, €4,99 (νομίζω είχε παίξει σε κάποιο bundle) 

Ogre, €11,49 ιστορικό χαμηλό

Για κάποιο μαζοχιστικό λόγο και παρά τις χλιαρές έως αρνητικότατες κριτικές, διατηρώ το Total War: Britannia στη wishlist μου, αλλά εκεί, ακούνητο, στα 40 ευρώ, που δεν τα δίνω με καμία δύναμη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Snoob είπε

Γενικά, ό,τι περιμένω είναι για Νοέμβριο/Δεκέμβριο/2019, αλλά από την (απαράδεκτα μεγάλη) wishlist μου ξεχώρισα τα εξής:

Space Tyrant, €5,99 ιστορικό χαμηλό

Kingsway, €4,99 (νομίζω είχε παίξει σε κάποιο bundle) 

Ogre, €11,49 ιστορικό χαμηλό

Για κάποιο μαζοχιστικό λόγο και παρά τις χλιαρές έως αρνητικότατες κριτικές, διατηρώ το Total War: Britannia στη wishlist μου, αλλά εκεί, ακούνητο, στα 40 ευρώ, που δεν τα δίνω με καμία δύναμη. 

παιχνίδια για πολύ μερακλήδες :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Snoob είπε

Γενικά, ό,τι περιμένω είναι για Νοέμβριο/Δεκέμβριο/2019, αλλά από την (απαράδεκτα μεγάλη) wishlist μου ξεχώρισα τα εξής:

Για κάποιο μαζοχιστικό λόγο και παρά τις χλιαρές έως αρνητικότατες κριτικές, διατηρώ το Total War: Britannia στη wishlist μου, αλλά εκεί, ακούνητο, στα 40 ευρώ, που δεν τα δίνω με καμία δύναμη. 

Όλοι αυτά τα sales περιμένουμε!

Τα Total War είναι εξαιρετικά φειδωλά στις εκπτώσεις τους εδώ και περίπου 2 χρόνια για παλιούς τίτλους, πόσο μάλλον για φετινούς! Dlc's πχ. που τα έφταναν μέχρι 75%, πλέον τα πάνε μέχρι 50%. Περιμένω κανά 2 χρόνια να πάρω μερικά για να συμπληρώσω και δεν μας κάνει τη τιμή η CA..

Και τα Batman 4,99€ έκαστο για όποιον δεν τα έχει τσιμπήσει από τα bundles.

Batman Arkham Knight

Batman Arkham Asylum Game of the Year Edition

Batman Arkham City Game of the Year Edition

Το Batman Arkham Origins από το γνωστό bundle με 1$

 

Επεξ/σία από Diinekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδόξως, μια αξιόλογη προσφορά σε εκπτώσεις του Humble Bundle. -50% στο XCOM 2: War of the Chosen.

https://www.humblebundle.com/store/xcom-2-war-of-the-chosen?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_5_layout_type_twos_tile_index_2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, saxos55 είπε

Το κρατάτε για πάντα αν κάνετε claim μέχρι 18/11.

Προσφορές στα AC από Gamesplanet και Ubistore:

https://uk.gamesplanet.com/games/offers/weekly

https://store.ubi.com/eu/halloween-sale

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kinitos είπε

το κατεβασα και οταν παω να παιξω λεει οτι δεν δουλευει ο σερβερ τι παιζει?

Παιζει το οτι εσκασε κοσμος και εκατσαν τα σερβερ.Υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...