Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Edit: Μόλις βρήκα αυτό στο email μου, οπότε αναιρώ ότι είπα, είχατε δίκιο που τους κράζετε. Αστεία πράγματα.

humble.jpg

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Δεν είναι παιχνίδι, όμως το GOG προσφέρει δωρεάν τη μουσική από το Witcher III, όπως παρουσιάστηκε από συμφωνική ορχήστρα στην Κρακοβία. 

 

  • Like 8
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/11/2018 στις 10:22 ΠΜ, pollop είπε

το Destiny 2 δωρεαν στο battle.net, κανετε λογαριασμο, συνδεση και το βρισκεται στην κατηγορια gifts

Μετά το κατεβάζεις από εδώ????

https://eu.battle.net/account/download/

Κατεβάζεις το setup.exe και γίνετια install??? Το έχω κάνει claim...

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο Steam, το Galactic Civilizations III Gold, -87% στην τιμή καταλόγου, στα €12,61. H ίδια έκπτωση ισχύει και για όσα DLC δεν έχετε στο λογαριασμό σας.

Συνολικά, base game + 11 DLC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Snoob είπε

Στο Steam, το Galactic Civilizations III Gold, -87% στην τιμή καταλόγου, στα €12,61. H ίδια έκπτωση ισχύει και για όσα DLC δεν έχετε στο λογαριασμό σας.

Συνολικά, base game + 11 DLC.

Άρα λείπουν μόνο τα Intrigue expansion & και το χθεσινό Heroes of Star Control;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
16 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Άρα λείπουν μόνο τα Intrigue expansion & και το χθεσινό Heroes of Star Control;

Ναι, το Intrigue είναι στο -34% (€13,19) και το Heroes of Star Control στο -10% (€5,39) αλλά δεν έχω δει καθόλου πού αλλού υπάρχουν και σε τι τιμές, οπότε δεν τα έβαλα ως συμπληρωματική προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Snoob είπε

Ναι, το Intrigue είναι στο -34% (€13,19) και το Heroes of Star Control στο -10% (€5,39) αλλά δεν έχω δει καθόλου πού αλλού υπάρχουν και σε τι τιμές, οπότε δεν τα έβαλα ως συμπληρωματική προσφορά.

Nice!

8,71€-είχα το base game. Περίμενα κανά 75% για να τα πάρω, οπότε το 87% είναι σούπερ! Τα άλλα όταν πέσουν.

Είναι απαράδεκτο να ζητάνε 122€ για το full game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 λεπτό πριν, Diinekis21 είπε

Nice!

8,71€-είχα το base game. Περίμενα κανά 75% για να τα πάρω, οπότε το 87% είναι σούπερ! Τα άλλα όταν πέσουν.

Είναι απαράδεκτο να ζητάνε 122€ για το full game.

Συμφωνώ ότι είναι πολύ υψηλό το κόστος αν πας σε full price, πάντως έχουν βγει κατά καιρούς γερές προσφορές και η συγκεκριμένη για τη Gold είναι μπόλικο πράγμα με πάρα πολύ καλή τιμή (και για το Crusade έχω διαβάσει πως βελτιώνει πολύ το παιχνίδι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο Fanatical, το Styx: Shards of Darkness στα €11,80 (έχει κυκλοφορήσει και 30 λεπτά φτηνότερα). Για 48 ώρες ή μέχρις εξαντλήσεως των κλειδιών (υπάρχει counter).  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Κάτι παράξενο έχει συμβεί τώρα. Αν ξέρει κάποιος να μας διαφωτίσει. Όποιος έχει το Hitman με όλα τα DLCs, αν πάει στη σελίδα του Hitman 2 που κυκλοφόρησε σήμερα, το παίρνει δωρεάν(?). Προφανώς κάτι άλλο παίζει να ισχύει αλλά δεν ξέρω τι. Κάποιοι στο Reddit λένε για Legacy Edition αλλά δεν βρήκα περισσότερες πληροφορίες. Στη library μου το δείχνει ως το κανονικό παιχνίδι και κατεβάζει 8.5GB αυτή τη στιγμή.

  Απόκρυψη περιεχομένων

hitman2.jpg

Edit: Βρήκα αυτό:

Χμμ... Είχα διαβάσει κι εγω την προσφορά για όσους έχουν το 1 οτι θα μπορούν να παίξουν τα ίδια επεισόδια με τα νεα features του 2 αλλά προσωπικά αν και εχω την GOTY του 1 δεν μου εμφανίζει κάτι στο 2 όπως εσένα... Πρέπει να ακολουθήσουμε κάποια βήματα?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...