Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, vaggos400 είπε

Παιδιά γίνεται να παραγγείλω παιχνίδι και να κανω παραλαβή και πληρωμή σε κατάστημα?? Με τρώει το φολαουτ

Eφοσον υπαρχει επαρκες αποθεμα κανονικα. Στη δικη μου περιπτωση αυτο συνεβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, papp0us είπε

Έχω φάει ΤΟΣΟ hype για το Nier Automata που τώρα στο 30άρι το θέλω πολύ αλλα ταυτόχρονα δεν το θέλω κιολας, γιατι αν δεν είναι τουλάχιστον αριστούργημα μετά απο οσα διάβασα θα κάψω το τετράγωνο

https://store.steampowered.com/app/524220/NieRAutomata

είναι παγίδα  το τρελό hype, πιο ωραία χαίρεσαι ένα παιχνίδι πηγαίνοντας με χαμηλές προσδοκίες παρά το αντίθετο

 

εγώ πάντως που το έπαιξα βλέποντας το ποτήρι μισοάδειο και προσπαθώντας να μην ενθουσιαστώ από όσα διάβαζα,  τελικά ενθουσιάστηκα ήταν γαμώ τα παιχνίδια

 

ΠΡΟΣΟΧΗ  όμως στο εξής, το παιχνίδι γίνεται πιο ωραίο όσο περνάει η ώρα, δηλαδή μην μείνεις στο πρώτο πέρασμα , να παίξεις οπωσδήποτε και τα άλλα 2 για να έχεις πλήρη άποψη και στο 3ο playthrough παίζει η φάση 

δεν είναι πάντως το υπερτέλειο παιχνίδι, έχει αρκετά αρνητικά, απλά είναι πολύ ιδιαίτερο και μοναδικό που σου μένει και στο τέλος αδιαφορείς για όλες τις ατέλειές του

 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι θέλω να δοκιμάσω το Divinity Original Sin αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα μου αρέσουν τα turn based παιχνίδια οπότε δεν ξέρω μήπως κλάψω το 10αρικο...

Βέβαια συμφέρει ιδιαίτερα η Collector's edition που δίνει 2 αντίτυπα του παιχνιδιού + τα κλασσικά Divinity + collector's stuff με μόλις 3 ευρώ παραπάνω στα 13.

Οπότε έλεγα αν ψήνεται κανείς να μοιραστούμε αυτο το deal, εγω θέλω μόνο το ενα αντίτυπο του game και τίποτα άλλο (ούτε τα classic games / collector's items) και επιπλέον για την πληρωμή αντί να μπλέξουμε με paypal + προμήθειες για 6,5 ευρώ μπορώ να διαθέσω σαν αντάλλαγμα ολα τα διπλά παιχνίδια που εχω (keys απο Humble Bundle).

Πρόκειται για 6 παιχνίδια, Darksiders 2 Definitive Edition, Hard Reset Redux, Battle Chef Brigade, Sniper Elite V2, Deponia Doomsday και Memoria.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας στείλει ενα pm να το κανονίσουμε. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Βέβαια συμφέρει ιδιαίτερα η Collector's edition που δίνει 2 αντίτυπα του παιχνιδιού + τα κλασσικά Divinity + collector's stuff με μόλις 3 ευρώ παραπάνω στα 13.

Την ίδια προσφορά βρήκα στο GOG με 14€, αλλά σου επιστρέφουν 1,90€ για μελλοντικές αγορές, οπότε είναι σαν να κοστίζει 12,10€.

Το πήρα επιτέλους! Χρειάζομαι και τα δύο κλειδιά, όμως, για να μπορώ να παίξω coop ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Εγω πάλι θέλω να δοκιμάσω το Divinity Original Sin αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα μου αρέσουν τα turn based παιχνίδια οπότε δεν ξέρω μήπως κλάψω το 10αρικο...

Βέβαια συμφέρει ιδιαίτερα η Collector's edition που δίνει 2 αντίτυπα του παιχνιδιού + τα κλασσικά Divinity + collector's stuff με μόλις 3 ευρώ παραπάνω στα 13.

Οπότε έλεγα αν ψήνεται κανείς να μοιραστούμε αυτο το deal, εγω θέλω μόνο το ενα αντίτυπο του game και τίποτα άλλο (ούτε τα classic games / collector's items) και επιπλέον για την πληρωμή αντί να μπλέξουμε με paypal + προμήθειες για 6,5 ευρώ μπορώ να διαθέσω σαν αντάλλαγμα ολα τα διπλά παιχνίδια που εχω (keys απο Humble Bundle).

Πρόκειται για 6 παιχνίδια, Darksiders 2 Definitive Edition, Hard Reset Redux, Battle Chef Brigade, Sniper Elite V2, Deponia Doomsday και Memoria.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας στείλει ενα pm να το κανονίσουμε. Ευχαριστώ!

Αφοβα παρε το παιχνιδι αμα σου αρεσε το baldur's gate. Μου χαρισε 2 καταπληκτικους μηνες, σ'αυτο το ποσο αξιζει και με το παραπανω. Για το Divinity originial Sin μιλαω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Despotas είπε

Hitman GOTY σε πολύ καλή τιμή:

https://www.fanatical.com/en/game/hitman-game-of-the-year-edition

Τελικα το τσιμπησα,θα το τιμησω τα χριστουγεννα,η νοσταλγια των παλιων ηταν πολυ δυνατη εντελει.

Εντωμεταξυ εχουν διαγραφει διαφορα ποστ απτο φορουμ η κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, GjokerR είπε

Αν αναφέρεσαι στο συγκεκριμένο θέμα, δημιουργήθηκε καινούριο και το παλιό υπάρχει κλειδωμένο (κλειδώθηκε επειδή είχε γίνει πολύ μεγάλο)

μιλαω για καποια ποσταρισματα που εκανα και στις προσφορες,αλλα και εδω σημερα το μεσημερι. Επισης ο Despotas μου απαντησε σε διεγραμμενο ποστ  μαζι με ενα αλλο παλικαρι πριν καποιες ωρες και εχουν διαγραφει και αυτονων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
44 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

μιλαω για καποια ποσταρισματα που εκανα και στις προσφορες,αλλα και εδω σημερα το μεσημερι. Επισης ο Despotas μου απαντησε σε διεγραμμενο ποστ  μαζι με ενα αλλο παλικαρι πριν καποιες ωρες και εχουν διαγραφει και αυτονων. 

Οι απορίες για συντονιστικές ενέργειες γίνονται αποκλειστικά μέσω pm. Στο αρχικό post του νήματος τίθενται κάποιοι βασικοί κανόνες για τις προσφορές που μπορούμε να δημοσιεύουμε, αλλά και συχνά μέσα στο νήμα έχουμε αναφέρει ότι δεν ανήκουν εδώ οι "προσφορές" που προέρχονται από cd-key stores/ τα γνωστά και ως "κλειδάδικα" . Τα post αυτά πλέον διαγράφονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

δεν ειναι Steam key ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Τι φάση; Μου πετάει invalid email αλλά δεν βλέπω και πουθενά να βάλω το εμαιλ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
40 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

δεν ειναι Steam key ε?

DRM Free

Παρενθετικά, μέσα στο χαμό με τις προσφορές:

1. Το Fallout 4 GOTY στο Gamebillet στα €14,85. Ιστορικό χαμηλό, εκτός και αν δεν έχετε αγοράσει ξανά από το Wingamestore, οπότε, με το κουπόνι 5% (PCGAMES5OFF, μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο μία φορά από όσο ξέρω) πέφτει στα €14,25, περίπου.

2. Το Witcher 3: Wild Hunt GOTY είναι στα €19,99 στο GOG (ιστορικό χαμηλό από ό,τι βλέπω, συν €2,70 credit για μελλοντικές αγορές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...