Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα από τον client είχε κολλήσει να το κάνω gift. Το έβαλα wishlist και πάλι δεν γινόταν τίποτα. Οπότε αφού το είχα βάλει wishlist πήγα και άνοιξα τη wishlist, βρήκα το παιχνίδι εκεί, πάτησα να το αποκτήσω και έτσι κατάφερα και το έβαλα στη βιβλιοθήκη μου.

(ούτε ένα παιχνίδι δωρεάν δε μπορούν να δώσουν...)

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το sims4 , και εμένα από client αλλά ΚΑΙ από site, σαν gift με έβαζε να το στείλω, αλλά δεν στελνόταν πουθενά, οπότε λέω ας το βάλω wishlist, μπας και . Το πήρα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Για το sims4 , και εμένα από client αλλά ΚΑΙ από site, σαν gift με έβαζε να το στείλω, αλλά δεν στελνόταν πουθενά, οπότε λέω ας το βάλω wishlist, μπας και . Το πήρα έτσι.

Για τους επομενους, καντε refresh την σελιδα και θα το βγαλει κανονικα.

Στην χειροτερη re-login. Δεν χρειαζεται wishlist.

Καποιο cookie δημιουργει το θεμα που εχει να κανει με το πότε μπηκατε τελευταια φορα.

Παντως δεν ειναι προβλημα, με απλο refresh παιζει αμεσως, οπως ειδα και εγω και εχει ειπωθει στο εξωτερικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, stratigos24 είπε

Εμένα από τον client είχε κολλήσει να το κάνω gift. Το έβαλα wishlist και πάλι δεν γινόταν τίποτα. Οπότε αφού το είχα βάλει wishlist πήγα και άνοιξα τη wishlist, βρήκα το παιχνίδι εκεί, πάτησα να το αποκτήσω και έτσι κατάφερα και το έβαλα στη βιβλιοθήκη μου.

(ούτε ένα παιχνίδι δωρεάν δε μπορούν να δώσουν...)

Έτσι ακριβώς το πήρα και εγώ αλλά από web, όχι από client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Μετά το humblebundle το Guacamelee μπήκε δωρεάν και στο Steam, ισχύει για 2 ημέρες ακόμα.

Βαλανε το πρωτο που κοστιζει 36 cents (λιγοτερο απο 1 τσιχλα) στο alkeyshop, μη βαλουν το 2 και χασουν 8 ευρω.. πφφ..

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, nek4d είπε

Για τους επομενους, καντε refresh την σελιδα και θα το βγαλει κανονικα.

Στην χειροτερη re-login. Δεν χρειαζεται wishlist.

Καποιο cookie δημιουργει το θεμα που εχει να κανει με το πότε μπηκατε τελευταια φορα.

Παντως δεν ειναι προβλημα, με απλο refresh παιζει αμεσως, οπως ειδα και εγω και εχει ειπωθει στο εξωτερικο.

Είχα κάνει απλό refresh, alt+f5 και τα συναφή και τίποτα. Ίσως να ήταν της στιγμής το πρόβλημα και να έκατσε σε μερικούς από εμάς :) 

 

3 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

για ποιον λογο ενδιαφερομαστε ειτε για το 1 ειτε για το 2 ειτε για το 5?!

ρε κινητα δεν εχετε? 😛

Έχουμε και αμόρε κύριος 😛:lol: 

Edit: Μετά είδα τις άλλες απαντήσεις, μάλλον λες για το Guacamelee ενώ εγώ για τo sims 4 :lol: Το guacamelee είναι ωραίο όμως :) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να έχει ειπωθεί ήδη, αλλά το SOTTR από Humble Bundle, δεν έχω καταλάβει ποιά έκδοση ή τι DLC δίνει παρέα... Ξέρει κανείς να μου πει;

Λέει στη σελίδα "Choose Your Edition"...

Επεξ/σία από KGeorgeG7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, KGeorgeG7 είπε

Μπορεί να έχει ειπωθεί ήδη, αλλά το SOTTR από Humble Bundle, δεν έχω καταλάβει ποιά έκδοση ή τι DLC δίνει παρέα... Ξέρει κανείς να μου πει;

Λέει στη σελίδα "Choose Your Edition"...

Η εκδοση των 30ευρω ειναι η απλη εκδοση.

Η Croft edition των 45ευρω ειναι η απλη εκδοση+ ολα τα dlc/κουστουμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...