Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα αλλάζει τώρα ο PlanB ?

image.png.ea4900c8e7a7b2975b3c195d7be20332.png

 

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Έβαλε η Binance 9% APY στο USDT για 90 days.

έχω κλείσει σε παλαιότερη διαφήμιση!!

 

όπως και να χει 9% είναι ότι καλύτερο σε stable coin απλά το θέμα είναι πότε θα σκάσει το USDT

το άλλο που με ανησυχεί είναι ότι όλο τέτοια κάνει η Binance γιατί έχει χαμηλό Liquidity σε USDT ...

 

Επεξ/σία από snet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια, προσπαθω να κανω το 2ο verification στο binance, για διευθυνση κατοικιας, και μου ζηταει να ανεβασω φωτογραφια απο λογαριασμο, αλλα ο,τι και να κανω δεν τον δεχεται

Δοκιμασα και δεη και cosmote...

καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Damianus είπε

Εχει και ενα  110% για το Axie Infinity (AXS) για οποιον ενδιαφερεται.  😉

Το 9% 3 μήνες κλειστά δεν είναι και για να τρέξεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

Ρε παιδια, προσπαθω να κανω το 2ο verification στο binance, για διευθυνση κατοικιας, και μου ζηταει να ανεβασω φωτογραφια απο λογαριασμο, αλλα ο,τι και να κανω δεν τον δεχεται

Δοκιμασα και δεη και cosmote...

καμια ιδεα?

Δοκίμασε τον λογαριασμό της τράπεζας σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

Ρε παιδια, προσπαθω να κανω το 2ο verification στο binance, για διευθυνση κατοικιας, και μου ζηταει να ανεβασω φωτογραφια απο λογαριασμο, αλλα ο,τι και να κανω δεν τον δεχεται

Δοκιμασα και δεη και cosmote...

καμια ιδεα?

Αυτό που κοιτάνε είναι η διεύθυνση. Θέλουν είναι με λατινικούς χαρακτήρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά εδώ και κάτι ημέρες προσπαθώ τα ακόλουθα αλλά χωρίς αποτέλεσμα. SEPA είναι εκτός ακόμα η έχω χάσει τίποτας;
 

  1. Να περάσω λεφτά από την Binance στην Revolut μέσω της κάρτας της  αλλά μου βγάζει πάντα οτι αποτυγχάνει το 3ds!!!
  2. Να συνδέσω την Binance με το paypal αλλά δεν την δέχεται!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, lyberis είπε

Καλησπέρα παιδιά εδώ και κάτι ημέρες προσπαθώ τα ακόλουθα αλλά χωρίς αποτέλεσμα. SEPA είναι εκτός ακόμα η έχω χάσει τίποτας;
 

  1. Να περάσω λεφτά από την Binance στην Revolut μέσω της κάρτας της  αλλά μου βγάζει πάντα οτι αποτυγχάνει το 3ds!!!
  2. Να συνδέσω την Binance με το paypal αλλά δεν την δέχεται!

κοίτα για το 3ds αν και δεν έχω binance αλλά γενικά το γράφω  θα πρέπει να σου έρχεται ειδοποίηση μέσω του app της binance στο κινητό για να προχωρήσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, chek2fire said:

κοίτα για το 3ds αν και δεν έχω binance αλλά γενικά το γράφω  θα πρέπει να σου έρχεται ειδοποίηση μέσω του app της binance στο κινητό για να προχωρήσει 

Την έχω κάνει μου δίνει green verified OK αλλά στην Revolut Δεν !!!! Δοκίμασα με μικρά ποσά 400,500 euro αλλά και πάλι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lyberis είπε

Την έχω κάνει μου δίνει green verified OK αλλά στην Revolut Δεν !!!! Δοκίμασα με μικρά ποσά 400,500 euro αλλά και πάλι τίποτα.

Δεν γίνεται από το app η μεταφορά στην visa της ρεβολουτ. 

Θέλει από desktop. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Ρε παιδια, προσπαθω να κανω το 2ο verification στο binance, για διευθυνση κατοικιας, και μου ζηταει να ανεβασω φωτογραφια απο λογαριασμο, αλλα ο,τι και να κανω δεν τον δεχεται

Δοκιμασα και δεη και cosmote...

καμια ιδεα?

Το ίδιο πρόβλημα έχω κ εγώ. Το Άφησα ως έχει γιατί δε σε περιορίζει για μικρά ποσά. Η λύση είναι να πάρεις λογαριασμό τραπέζης που να φαίνεται η διεύθυνση σου, στα αγγλικά. 

3 ώρες πριν, lyberis είπε

Καλησπέρα παιδιά εδώ και κάτι ημέρες προσπαθώ τα ακόλουθα αλλά χωρίς αποτέλεσμα. SEPA είναι εκτός ακόμα η έχω χάσει τίποτας;
 

  1. Να περάσω λεφτά από την Binance στην Revolut μέσω της κάρτας της  αλλά μου βγάζει πάντα οτι αποτυγχάνει το 3ds!!!
  2. Να συνδέσω την Binance με το paypal αλλά δεν την δέχεται!

Μετέφερε τα χρήματα σου μέσω της binance card, στην κάρτα της revolut. Είναι από Visa σε Visa. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, christs said:

Το ίδιο πρόβλημα έχω κ εγώ. Το Άφησα ως έχει γιατί δε σε περιορίζει για μικρά ποσά. Η λύση είναι να πάρεις λογαριασμό τραπέζης που να φαίνεται η διεύθυνση σου, στα αγγλικά. 

Μετέφερε τα χρήματα σου μέσω της binance card, στην κάρτα της revolut. Είναι από Visa σε Visa. 

Καλησπέρα, δηλαδή; Πως το κανεις αυτό; Εκτος του κλασικού τρόπου με add money και βάζεις την κάρτα της Binance !!

2 hours ago, ooaris said:

Δεν γίνεται από το app η μεταφορά στην visa της ρεβολουτ. 

Θέλει από desktop. 

will do και θα ενημερώσω θένκς. Δέν ήξερα οτι είχε την δυνατότητα αυτή απο το desktop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lyberis είπε

Καλησπέρα, δηλαδή; Πως το κανεις αυτό; Εκτος του κλασικού τρόπου με add money και βάζεις την κάρτα της Binance !!

Δοκίμασε να προσθέσεις την κάρτα Binance στο Google pay, και μετά να κάνεις προσθήκη χρημάτων μέσω αυτής της επιλογής στη Revolut. Συγνωμη που δε μπορω να το δοκιμάσω τωρα αλλά δεν εχω αυτη τη στιγμη υπόλοιπο στην κάρτα Binance μου. Δε ξέρω αν βοηθάω. Επίσης, δοκίμασα να προσθέσω κατευθείαν τη δική μου κάρτα Binance στην "προσθήκη χρημάτων" της Revolut και την δέχτηκε. Αν κάποιος το έχει τεστάρει γενικότερα κάτι από τα δύο τις τελευταίες ημέρες, ας μας αφήσει ενα feedback παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...