Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ο Michael Saylor είναι ποιο αντικειμενικός από το cryptoquant.

Αυτά όλα και πάντα bullish και πράσινα τα βλέπουν. Να μας έδιναν και εμάς αυτό που πίνουν εκεί στην Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, kostasathv είπε

εχει κανεις αλεξιπτωτο?

Σε σημειωνω κι εσενα ως long signal .

Αλεξιπτωτο βλεπεις εσυ, 5% πανω η αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, BackFromHell είπε

Σε σημειωνω κι εσενα ως long signal .

Αλεξιπτωτο βλεπεις εσυ, 5% πανω η αγορα.

Αλλάζω τρόπο και λέω πλέον ότι η πηγή μου με είχε ενημερώσει για το ξαφνικό πάνω κάτω που έκανε στις 4 χτες το απόγευμα. Το ήξερα από το πρωί .Δλδ τότε ασχολήθηκα. Ξέρω και την μακρινή συνέχεια πως περίπου θα πάει. Δεν μπήκα γιατί τώρα βρήκα την άκρη και επεξεργάζομαι που είμαστε. Επίσης τροποποιείται η κατάσταση. Περιμένω απλα πάνω και γίνεται τεράστιο ,το σύντομο το καταλαβαίνω, είναι για λίγους. Αυτό το πάνω έπρεπε επίσης να έιχε σπάσει ήδη. Για αυτό έπεσα έξω. Απλά προειδοποιω όποιον τον αφορά και έχει κρυπτο οι τιμές θα πάνε περίπου αρχές Αυγούστου ,ακολουθεί χάος σύντομο και πιθανό μέσα στη νύχτα. Θα το καθυστερήσει λίγο ,θα κάνει κονσολιντεσιον έτσι για καμουφλάρισμα... αλεξίπτωτο θα χρειαστεί στην συνέχεια

Και που να μπεις δλδ, αφού θέλει άμεση αλλαγή σε ευρώ , σορτ δλδ, ζήτημα σε κάποια να βγαίνουν τα fees η να διακινδυνεύσει κάποιος για λίγο κέρδος. Μια ξυπνάνε ακουνητα κρυπτο ξαφνικά, σε αλλά βάζουν και πέφτει. Δες το σολ ,το μέχρι στιγμής κορυφαίο πως πάει τις τελευταίες ημέρες.

Επεξ/σία από kostasathv
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kostasathv είπε

Αλλάζω τρόπο και λέω πλέον ότι η πηγή μου με είχε ενημερώσει για το ξαφνικό πάνω κάτω που έκανε στις 4 χτες το απόγευμα. Το ήξερα από το πρωί .Δλδ τότε ασχολήθηκα. Ξέρω και την μακρινή συνέχεια πως περίπου θα πάει. Δεν μπήκα γιατί τώρα βρήκα την άκρη και επεξεργάζομαι που είμαστε. Επίσης τροποποιείται η κατάσταση. Περιμένω απλα πάνω και γίνεται τεράστιο ,το σύντομο το καταλαβαίνω, είναι για λίγους. Αυτό το πάνω έπρεπε επίσης να έιχε σπάσει ήδη. Για αυτό έπεσα έξω. Απλά προειδοποιω όποιον τον αφορά και έχει κρυπτο οι τιμές θα πάνε περίπου αρχές Αυγούστου ,ακολουθεί χάος σύντομο και πιθανό μέσα στη νύχτα. Θα το καθυστερήσει λίγο ,θα κάνει κονσολιντεσιον έτσι για καμουφλάρισμα... αλεξίπτωτο θα χρειαστεί στην συνέχεια

Και που να μπεις δλδ, αφού θέλει άμεση αλλαγή σε ευρώ , σορτ δλδ, ζήτημα σε κάποια να βγαίνουν τα fees η να διακινδυνεύσει κάποιος για λίγο κέρδος. Μια ξυπνάνε ακουνητα κρυπτο ξαφνικά, σε αλλά βάζουν και πέφτει. Δες το σολ ,το μέχρι στιγμής κορυφαίο πως πάει τις τελευταίες ημέρες.

Δηλαδή θα πέσει περίπου 5% (αρχές αυγούστου). "Ξέρω και την μακρινή συνέχεια πως περίπου θα πάει¨ πες και σε μας

Περιμένω απλα πάνω και γίνεται τεράστιο ,το σύντομο το καταλαβαίνω, είναι για λίγους ?!??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν το pump στις 4 το περίμενα νορμάλ και βγήκε μεγάλο σε μερικά κρυπτο ιδιαίτερα.Λογικο βέβαια να μπαίνουν 4 δις σε 300 εκ κρυπτο,σολ το κάνουν. Χλιαρή η συνέχεια, τύπου Ιούνιο , ένα ανεβασμα-κατεβασμα ένα σορτ δλδ στο τόσο. Πάντα με επιφύλαξη τα γράφω, δεν ξεφεύγει το σχήμα προς στιγμήν από αυτό του 2018. Αν αλλάξει μην με κατηγορήσετε! Εγώ το εμπιστευομαι προς στιγμήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, InsWat είπε

Αν ακολουθεί το 2018 μέχρι Μάρτιο θα είναι 8000

Εννοείται τηρείς αναλογίες, από 2.4 τριλιον θα ,πάει 1.4 όχι 300 δις ο total market cap! Το θέμα είναι ότι την προκαθορισμένη πορεία την διαμορφώνουν κάπως και θέλει παρακολούθηση και φαντασία να καταλάβει κάποιος που βρίσκεται. Η γενική όμως εικόνα είναι πτωτική σαν Μάιο προς Ιούλιο δλδ και τύπου ανέβασμα σοβαρό δεν φαίνεται στον ορίζοντα προς το παρόν.

Επεξ/σία από kostasathv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostasathv είπε

Εννοείται τηρείς αναλογίες, από 2.4 τριλιον θα ,πάει 1.4 όχι 300 δις ο total market cap! Το θέμα είναι ότι την προκαθορισμένη πορεία την διαμορφώνουν κάπως και θέλει παρακολούθηση και φαντασία να καταλάβει κάποιος που βρίσκεται. Η γενική όμως εικόνα είναι πτωτική σαν Μάιο προς Ιούλιο δλδ και τύπου ανέβασμα σοβαρό δεν φαίνεται στον ορίζοντα προς το παρόν.

Γιατί νομίζεις ότι ξεχωρίζεις από την μάζα και ότι αυτό που βλέπεις δεν είναι αυτό που θέλουν να δεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπέμπει κάτι παραπάνω από σιγουριά
"λέω πλέον ότι η πηγή μου με είχε ενημερώσει για το ξαφνικό πάνω κάτω"
 

Μακάρι να έχει δίκιο και να του πάνε όλα όπως τα υπολογίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, InsWat είπε

Γιατί νομίζεις ότι ξεχωρίζεις από την μάζα και ότι αυτό που βλέπεις δεν είναι αυτό που θέλουν να δεις;

Χαλια τα έχω πάει μέχρι στιγμής, ευτυχώς που 7 Σεπτεμβρίου 3πμ τη νύχτα, τσεκαρισα σημάδια και έκλεισα θεση  πριν γίνει η πτώση τις επόμενες ώρες το απόγευμα και δεν έχασα το 25% του κεφαλαίου μου. Ότι είχα κερδίσει το έχασα. Καλά να είμαστε και γυρίζει ο τροχός. Για αυτό έψαξα και για αυτό ενημέρωσα.

Επεξ/σία από kostasathv
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να διαβάσω και τις πίσω σελίδες αλλά δεν βγάζω νόημα..

Από που και ως που είμαστε σίγουροι ότι θα πέσει η αγορά? Αγόρασε crypto ο Μητσοτάκης?

Μέχρι στιγμής καλά πάνε τα πράγματα, και για τους προληπτικούς έκατσε και στο bitcoin το golden cross που περιμέναμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, InsWat είπε

Δηλαδή θα πέσει περίπου 5% (αρχές αυγούστου). "Ξέρω και την μακρινή συνέχεια πως περίπου θα πάει¨ πες και σε μας

Περιμένω απλα πάνω και γίνεται τεράστιο ,το σύντομο το καταλαβαίνω, είναι για λίγους ?!??

Το ποιο σοβαρο θεμα ειναι ότι υπαρχουν ατομα να πιστεψουν την καθε πα....ρα που θα γραψει καποιος, μου θυμίζει το εχω ενα σιγουρακι.... που ακουγαμε καποιες αλλες εποχες!!!!!

12 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Καλά δεν είπε ο άνθρωπος ότι είναι ξεχωριστός. Έχει κάποια δεδομένα και προσπαθεί να τα ερμηνεύσει. Δεν σημαίνει ότι θα βγουν. 

οι ερμηνείες ειναι σαν τους κω...ους, ολοι έχουν απο μια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Rip sol

τιμιο στην ανοδο(επενδυσες θα παρεις) και στη καθοδο(πεφτουμε αλλα δεν θα σας αιφνιδιασω) . Δειχνει το δρομο. 

Δειτε και το προσφατο video του Αλεσσιο που λεει οτι μπορει να θελουν καποιοι ανοδο δεν σημαινει ομως οτι εχουν ετσι τα πραγματα.

Πανω απο εβδομαδα προσπαθει τα 2.15 τρις να σπασει. Τι περιμενετε? 3,4 η 5 τρις να φτασει?

Πηγε 2.175 γιατι μετα την πτωση ειχε 60 Β στο btc kai 15B στο σολ κ.α. νομιζαν οτι θα κλεισει το gap. Δειτε ποσο εχουν τωρα. Ο δεικτης ειναι στην κατηγορια φοβος, δεν εχει πολλους buyers και οταν ενεργοποιηθουν και οι υπολοιποι sellers... βγαλτε συμπερασμα

Επεξ/σία από kostasathv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...