Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, rallistas είπε

Έχει κανεις θέμα με Revolut στη Binance το τελευταίο 2ωρο;Ενώ μου την έχει σαν τρόπο πληρωμής,μόλις μπαίνω στο Lite να αγορασω μπαμ μπαμ,μου λέει να βάλω νέα κάρτα.

Οταν την βάζω,μου λέει ότι υπάρχει ήδη.

'Εστειλα 4ψηφιο νουμερο μεσω Alpha bank- Revolut- Binance για αγορά SOL πριν απο 3-4 ωρες χωρις κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, dstilio είπε

Βρε παιδιά, βοήθεια στον αρχάριο που θέλει να μπει στο κρασαρισμα.

κολλησα στην ταυτοποίηση του Coinbase. Έχει κάποιο άλλο πιο εύκολη ταυτοποίηση; kraken? Binance? Κάποιο άλλο;

Ζητανε όλοι έγκυρο ανανεωμένο διαβατήριο;

Ελα θα σε φτιαξω.. κανε renolut, κατεβασε το statement και βαλε αυτο για proof

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια κατά τη γνώμη σας crypto coins ανακτούν το χαμένο έδαφος (rebound) πιο γρήγορα μετά από  σταθεροποιηση και αντιστροφη της πτωτικης τάσης ;  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, geortsaki είπε

Βγάζει η revolut σε visa από Πειραιώς μήνυμα ότι δεν γίνονται δέκτες οι ελληνικές κάρτες. 

Το έχει κάνει και πιο παλιά αλλά διορθώθηκε μόνο του. 

Σήμερα το κάνει από το πρωί. 

Τα ίδια και σε μένα. Την προηγούμενη φορά είχα πάρει σε τηλεφωνική υποστήριξη και φτιάχτηκε άμεσα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Doubt είπε

Δεν είναι "deep" αλλά "dip"

 

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

71DGKjYnTHL.jpg

 

 

Αν από dip φτάσει στο deep τότε σίγουρα είναι σημείο για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, dream21 είπε

'Εστειλα 4ψηφιο νουμερο μεσω Alpha bank- Revolut- Binance για αγορά SOL πριν απο 3-4 ωρες χωρις κανενα προβλημα.

Στο Pro μου δούλεψε κι εμένα κανονικά.Απλά από το lite το κάνεις πιο άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rallistas είπε

Στο Pro μου δούλεψε κι εμένα κανονικά.Απλά από το lite το κάνεις πιο άμεσα.

Δεν τα εστειλα μεσω της εφαρμογης απο το τηλέφωνο μιας και ημουν σπίτι αλλα μέσω υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα δεν πουλησα χθες γιατι σκεφτομουν για μια στιγμη να τσιμπησω εστω λιγο κερδος απο τα harmony και σε τιμη κοντα στα 16 και να που πηραν τον ανηφορο καποια στιγμη εφτασε μεχρι 22.5 σημερα, τωρα ειναι 21.5..Τελος εγω θα πουλησω στις τιμες που εχω σκεφτει αλλιως hodl οχι τιποτα αλλο αν ειναι να δωσω το κερδος μου τοτε τι κανουμε εδω, νομιζω στα κρυπτο πρεπει να εχεις πειθαρχια οσον αφορα την στρατηγικη σου και να μην αλλαζει καθε φορα που βλεπεις τα κοκκινα κερια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει νευρα σε panic sell αν δεν προλαβεις να πουλησεις μονο hold και οτι γινει με χασουρα δεν εχω πουλησει ποτε. 1 χρονο περιμενα να παρω x3 στο mithril και στο gifto ακομα και οταν επεσε κατω απο την τιμη αγορας εμεινα hold και στο μεγαλο pump τσιμπησα το x3. Οσοι πουλανε με χασουρα ειναι οι πραγματικα χαμενοι των crypto. Icenex σκεφτηκες να αγορασεις τωρα στα 31000 με τα λεφτα που εβγαλες οταν πουλησες στα 58? Απο τα 36000 το σκεφτομαι να βαλω ενα 1000αρικο απο αυτα που εβγαλα στο 2021 μεση τιμη πωλησης μου ηρθε 42-43 χιλιαδες δεν θυμαμαι ακριβως αλλα βλεπω ακομα εχει πτωτικη ταση. 500 σε eth και 500 σε btc και hold και πουλημα ξανα οταν κανουν x2. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...