Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Και τα κρατας ακομα στα χερια σου;

Σίγουρα έχει πουλήσει αρκετά ώστε να έχει βγάλει ένα καλό κέρδος. Πάντα κρατάμε κάτι λίγα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Vault13 είπε

Και τα κρατας ακομα στα χερια σου;

Εχω πολυ λιγα αλλα πουλησα στα 200-300 κι εκλαιγα γιατι ειχε παει 600

Η απληστια ειναι μεγαλο προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Macosj είπε

Σίγουρα έχει πουλήσει αρκετά ώστε να έχει βγάλει ένα καλό κέρδος. Πάντα κρατάμε κάτι λίγα 

θελει να το πηγαινεις με τον δεικτη fear and greed

πουλησα και στα 4000 και εκανα ωραιες αγορες δεν εχω παραπονο

και υποδιαιρεση σε μπιτκοιν αγορασα στα 3000 που δεν νομιζω να ξαναπαει ποτε ξανα

ενταξει ειναι ωραιο χομπι δεν εχω παραπονο και καρτουλες απο δυο μεγαλα ανταλακτηρια εχω κομπλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βρίσκεις με 85 λεπτά  ada και να φοβάσαι να ρίξεις χρήμα, που τόσο καιρό το κρατούσες γι αυτή τη δουλειά, λόγω της τόσο άσχημης φάσης φόβου κι ανασφάλειας που    αναπαράγεται...

Εκεί μας κατάντησαν... Τί λέτε, μπαίνουμε ή περιμένουμε κι άλο; Έτσι κουβέντα να κάνουμε.

Έχω μήνες εκτός απ τον Σεπτέμβρη και ψάχνω τον πάτο για να μπω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, trelaras22 είπε

Να βρίσκεις με 85 λεπτά  ada και να φοβάσαι να ρίξεις χρήμα, που τόσο καιρό το κρατούσες γι αυτή τη δουλειά, λόγω της τόσο άσχημης φάσης φόβου κι ανασφάλειας που    αναπαράγεται...

Εκεί μας κατάντησαν... Τί λέτε, μπαίνουμε ή περιμένουμε κι άλο; Έτσι κουβέντα να κάνουμε.

Έχω μήνες εκτός απ τον Σεπτέμβρη και ψάχνω τον πάτο για να μπω. 

Εξαρτάται τι στόχους έχει βάλει ο καθένας. Κάποιοι όσο πέφτει αγοράζουν όσο ανεβαίνει κάνουν hodl δεν πουλάνε ούτε σε ATH (😁) παίρνουν μόνο APY 7-10%. Θα πουλήσουν όταν και αν κάποτε φτάσει σε διψήφιο ή για τους σκληροπυρηνικούς 3ψηφιο νούμερο. Πιο πολύ με ενδιαφέρει που θα είναι ο πάτος σε 5 χρόνια παρά που θα πάει σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, tcktcktck είπε

Προσοχή παιδιά. Μάλλον χακαραν το coin buraeu. Έβγαλε βίντεο που σε παραπέμπει να αγοράσεις μαλακιες

Και όχι μονο αυτόν. Πάρα πολλοί youtubers έγιναν στόχος των συγκεκριμένων hackers.

Εντωμεταξύ τσέκαρα τα wallet τους (σε BSC και Ethereum είχαν) και ευτυχώς δεν τσίμπησαν και πολλά.

Αλλα κάτι παίζει από κενό ασφαλείας στο youtube για να χάκαραν τόσα πολλά κανάλια. Και Andreas Antonopoulos και Real Vision χακαρίστηκαν. Δεν νομίζω να είχαν αδύναμο κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Και όχι μονο αυτόν. Πάρα πολλοί youtubers έγιναν στόχος των συγκεκριμένων hackers.

Εντωμεταξύ τσέκαρα τα wallet τους (σε BSC και Ethereum είχαν) και ευτυχώς δεν τσίμπησαν και πολλά.

Αλλα κάτι παίζει από κενό ασφαλείας στο youtube για να χάκαραν τόσα πολλά κανάλια. Και Andreas Antonopoulos και Real Vision χακαρίστηκαν. Δεν νομίζω να είχαν αδύναμο κωδικό.

Φήμες λένε ότι είχαν παρόμοιο κωδικό "t0th3m00n123" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή πήγα μερικές σελίδες πίσω και δεν βρήκα και σχετικό, ρωτάω εδώ.

Με το θέμα της φορολόγησης τι κάνετε; Δηλώνετε τα κρυπτο σας ή όχι. Είναι υποχρεωτική η δήλωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αγοραζοντας στην binance καποιο crypto με μια καρτα master/visa , ποσο χαμενος εισαι ? ακομα και αν λεει 0% fee .. 
αξιζει πιο πολυ swift απο revolut? 
 

Επεξ/σία από mr.lucifer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Jeronymo είπε

Επειδή πήγα μερικές σελίδες πίσω και δεν βρήκα και σχετικό, ρωτάω εδώ.

Με το θέμα της φορολόγησης τι κάνετε; Δηλώνετε τα κρυπτο σας ή όχι. Είναι υποχρεωτική η δήλωση;

Όταν αγοράζεις games ή software τα δηλώνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...