Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

RedMI Note 4 
-Το καλύτερο χαρακτηριστικό που βλέπω είναι το ίδιο το τηλέφωνο. Ολοκληρωμένο,κάμερα άψογη, ντιζαιν που σπάει κόκαλα, οθονάρα curved, decent μπαταρία, solid λογισμικό, ότι πιο premium στην κατηγορία του.Τι άλλο θέλει κανείς για να ξεχωρίσει;
-NFC. Δεν νοείτε σήμερα να μην έχει NFC. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ως εργαζόμενος σε ανταγωνιστική εταιρεία, ξεχωρίζω για τις προτιμήσεις μου σε Samsung κινητά. Σε σημείο που φλερτάρω με την απόλυση.

 

Και είναι άκρως λογικό, όταν το S8 που χρησιμοποιώ εδώ και περίπου 2 χρόνια τώρα ήταν λαχείο από άποψη 11.75Wh μπαταρίας, αφού με WQHD ανάλυση και υψηλή φωτεινότητα, γεμάτo internal flash drive και παραφορτωμένα task processes, λειτουργεί ακατάπαυστα για 2 συνεχόμενες μέρες με Browsing/Netflix/Spotify/Games/Remote Connections, και εν τέλη ολοκληρώνει μια πλήρη φόρτισή του σε 50 λεπτά. Σε συνδυασμό με την υπέροχη Super Amoled, δε θα έψαχνα για κάτι παραπάνω.

 

Το πιο ενοχλητικό στοιχείο του είναι ότι ραγίζει πολύ εύκολα το άτιμο. Μη πέσει από 2.5 μέτρα - ακόμα και με θήκη - εκεί, να παραπονεθεί. 

 

Όσο για το Honor 10, ο αυτόνομος NPU για την AI λειτουργία της ψηφιακής κάμερας ακούγονται εντυπωσιακά, ως τα κύρια marketing points του προϊόντος που το ξεχωρίζουν από κάποιο, έως τώρα, "συμβατικό" smartphone. Όσο μου αρέσει και το 19:9 AR για το μέγεθος της οθόνης του. Δε το έχω δοκιμάσει όμως, οπότε θα αρκεστώ στο Aurora Glass Design που είναι τρέλα!

Επεξ/σία από snapshot-
Spelling Error
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 03/06/2018 at 23:29, vik031 said:

Sony Ericsson Xperia X8 

Θετικά : Κατά τη γνώμη μου εκτός από το πολύ όμορφο σχεδιασμό πιστεύω πως το Honor 10 έχει τη καλύτερη κάμερα που κυκλοφορεί.

Αρνητικά : Το δικό μου πάλι κινητό έχει χάλια κάμερα, δηλαδή και ποιο παλιά κινητά και από αυτό έχουν πολύ καλύτερη κάμερα και επίσης το σερφάρισμα στο ίντερνετ είναι αφόρητο και πολύ αργό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, insomnia.gr είπε

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

Πολύ εύκολη λειτουργία σε όλα τα Honor, ελπιδοφόρα η παρουσία  NPU, όμορφο design πολύ δυνατή συσκευή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, insomnia.gr είπε

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

Απο το honor 10 αυτο που ξεχωριζει κατα την αποψη μου ειναι η τιμη του για αυτα που προσφερει:Πολυ καλη 19:9 οθονη και τον Κirin 970και εξαιρετικη διπλη AI καμερα με καλες φωτο σε οποιεσδηποτε συνθηκες φωτισμου!Αυτη την στιγμη χρησιμοποιω το Samsung Galaxy Note 5 και στα θετικα του ειναι η οθονη του αλλα αυτο που με ενοχλει πιο πολυ ειναι η καμερα η οποια αν και μου εσπασε προσφατα,και στις αρχες ακομα εβγαζε μετριες προς κακες βραδινες φωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2018 στις 9:28 ΠΜ, insomnia.gr είπε

Εγκαινιάζοντας το επίσημο Club της στο Insomnia, η Honor διοργανώνει μεγάλο διαγωνισμό με δώρο το κορυφαίο Honor 10 smartphone αλλά και πολλά selfie sticks, bluetooth ακουστικά και in-ear ακουστικά για 10 ακόμα νικητές.

Για τη συμμετοχή σας στο διαγωνισμό το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να:

  • Εγγραφείτε στο Honor Club
  • Να αφήσετε ένα σχόλιο σε αυτό το θέμα μέχρι τις 11 Ιουνίου, αναφέροντας το καλύτερο χαρακτηριστικό που ξεχωρίζετε από το Honor 10 αλλά παράλληλα και το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του smartphone που χρησιμοποιείτε αυτή τη στιγμή

Η ομάδα της Honor θα επιλέξει την πιο δημιουργική και ολοκληρωμένη απάντηση η οποία θα είναι και αυτή που θα κερδίσει το μεγάλο δώρο του διαγωνισμού, ένα Honor 10 που παρουσιάσ τηκε πριν μερικές ημέρες στο Λονδίνο.

honor.png.930b29ec6909c328c687a9e9cbcd0cde.png

Το Honor 10 έρχεται με

  • Εντυπωσιακό σχεδιασμό Aurora με χρήση γυαλιού στο εμπρόσθιο και πίσω μέρος
  • 5.84” Honor FullView Οθόνη
  • 24MP AI Κύρια Κάμερα
  • Αναγνώστη Δακτυλικού Αποτυπώματος νέας γενιάς
  • Δυνατότητες τεχνητής νοημοσύνης εξαιτίας της παρουσίας NPU
  • 5v/4.5A Honor SuperCharge

Περισσότερες πληροφορίες γύρω από το Honor 10 μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα εδώ 

Υπαρχουν πολλα που μπορουν να εντυπωσιασουν καποιον στο honor 10.Απιστευτη AI καμερα,πολυ καλος επεξεργαστης τον οποιο βρισκεις και σε high end κινητα της huawei,απιστευτο aurora γυαλι που αλλαζει σαν να λεγαμε χρωμα αναλογα με το πως αντανακλα το φως,fullview οθονη κ.α

Αυτο ομως που εντυπωσιασε εμενα απο την πρωτη στιγμη που το ειδα,ηταν η καμερα!

Σε αυτη την τιμη πολυ θα περιμεναν μια απλη τιμια καμερα απο την honor.Αλλα μονο απλη δεν ειναι τελικα!Οτι και να πει κανεις ειναι λιγο

Υπεροχες φωτο οποιαδηποτε ωρα της ημερας,εξαιρετικο portrait mode και bokeh effect,AI λειτουργια που αντιλαμβανεται τι αντικριζει και ρυθμιζει καταλληλα και την καμερα και εξαιρετικη 24 megapixels σελφι καμερα,χαρακτηριστικα τα οποια ακομα και καποια high end smartphones ζηλευουν!

Αυτη την στιγμη κατεληξα με ενα coolpad modena και απο τα αρκετα αρνητικα που εχει,το πιο ενοχλητικο ειναι η καμερα η οποια ακομα και σε πολυ καλες συνθηκες φωτισμου χρειαζεται να εχεις πολυ σταθερο χερι για να βγαλεις μια αξιοπρεπη φωτογραφια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα απαντούσα ότι το καλύτερο χαρακτηριστικό είναι το μοναδικό χρώμα του αλλά γνωρίζοντας ότι τέτοιο όμορφο κινητό θα το προστάτευα με θήκη θα πώ τα καταπληκτικά χαρακτηριστικά AI που έχει η κάμερα. Δυστυχώς το IPhone 6 που έχω ακόμη θυμίζει εποχή του χαλκού σε ποιότητα φωτογραφίας συγκρίνοντας το με ένα κινητό σαν το Honor 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Honor 10 

Το καλύτερο χαρακτηριστικό για εμένα είναι το aurora design με το γυαλί μπρος πίσω.

 

iPhone se στην κατοχή μου 

το χειρότερο χαρακτηριστικό για εμένα η μπαταρία .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...