Προς το περιεχόμενο

Μεγάλος Διαγωνισμός Honor - Insomnia με δώρο ένα Honor 10 και πολλά άλλα δώρα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 385
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το καλυτερο χαρακτηριστικό για μενα στο Honor 10 ειναι το ultrasonic fingerprint sensor γιατι δν ειναι τοποθετημένο στην πλάτη και να χαλάει το φοβερό desing της συσκευής αλλα ούτε και μπροστά για να σου αφαιρεί πολύτιμο χώρο απο την οθονη!

Το χειρότερο χαρακτηριστικό απο το iphone 6s plus που κατέχω ειναι για μενα το μεγάλο μέγεθος του για τις ιντσες του και το βάρος του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, πριν ξεκινήσω να ευχαριστήσω,εκ μέρους όλων,την honor και τα παιδιά από το insomnia , που διοργάνωσαν αυτό τον διαγωνισμό. Χρησιμοποιώ το Nubia M2 , στα αρνητικά θα αναφέρω την κάμερα (αν και υποτίθεται πως ειναι dual 16-12mp) αλλά και τις κακές διαστάσεις, οι οποίες δεν σου επιτρέπουν να χρησιμοποιείς το κινητό με ένα χέρι. Στο honor 10 ο σχεδιασμός του κλέβει της εντύπωσης, δίνοντας αυτή την premium αίσθηση. Επιπλέον έχει και τις κατάλληλες διαστάσεις έτσι ώστε να "κουμπώνει" στο χέρι και να μην "ζωριζεσαι" στην χρήση του, το οποίο θεωρώ κύριο παράγοντα στην επιλογή κινητού. Καλή επιτυχία σε όλους.

Επεξ/σία από PrimoStore
Είμαι από κινητό και η απάντηση στάλθηκε δύο φορες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου το καλύτερο χαρακτηριστικό του Honor 10 θα έλεγα πως είναι το design του, λεπτο με ωραια φινιρισματα που το κανουν αρκετα εντυπωσιακο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εξαιρετικό design και τα φοβερά χρώματα του honor 10, παράλληλα με τις φωγραφικές του δυνατότηες ξεχωρίζουν.

Το πιο ενοχλητικό χαρακτηριστικό του P9 μου, είναι απόδοση της φωτογραφικής του το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy S3. Το καλύτερο χαρακτηριστικό του είναι οι φωτογραφίες που βγάζει. Το χειρότερο ότι με αρκετές εφαρμογές εγκατεστημένο είναι πάρα πολύ αργό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν έχεις να επιλέξεις το καλύτερο χαρακτηριστικό για το Honor 10 νομίζω ότι είναι κάτι παραπάνω από το να δίνεις ένα φουλ ορισμό του διλήμματος.

  • Να επιλέξεις το σχεδιασμό του γυαλιού που ζωντανεύει το Aurora borealis στα χέρια σου;
  • Να επιλέξεις το Ultrasonic Fingerprint που παραμονέυει κάτω από την οθόνη για να σου δώσει πρόσβαση σε καινούργιες εμπειρίες;
  • Να επιλέξεις τη διπλή κάμερα AI που θα «αιχμαλωτίσει» κάθε όμορφη στιγμή με την ευχέρεια ενός επαγγελματία;
  • Ή μήπως να επιλέξεις την αυτόνομη NPU που δίνει πνοή στον καθημερινό σου σύμμαχο;

Αυτό που θα επέλεγα (ως καλύτερο χαρακτηριστικό) θα ήταν η γρήγορη φόρτιση σε συνδυασμό με τη μεγάλη μπαταρία του, για να μπορώ να απολαύσω όλα τα παραπάνω εκπληκτικά χαρακτηριστικά του Honor 10!

Η άποψη ενός Smartphone lover που παλεύει καθημερινά με την αυτονομία του Smartphone του (ενοχλητικό χαρακτηριστικό / Samsung Galaxy A5).

 

Επεξ/σία από RaspuTech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερο μετά από δυσκολία θα πω την κάμερα 24MP AI.

Χειρότερο χαρακτηριστικό του κινητού μου η κάμερα του, σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού απλά ότι χειρότερο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...