Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανανεωση...

Χαρίζονται

Παλιες (έως αρχαίες) καρτες γραφικών.Πιθανοτατα να είναι 2-4mb! και απ οτι δείχνουν κάποτε πρεπει να ειχαν ανεμηιστηρακι στην (ας πουμε) ψυκτρα. KΡATHMENΕΣ Τέρης Α

Σκληρός δίσκος 10gb με 8% υγεια (ότι πρεπει για σφαξιμο) KΡATHMENOΣ

CPU AMD για LAPTOP
2 TEM. TMDTL64HAXSDM http://www.cpu-world.com/CPUs/K8/AMD-Turion 64 X2 Mobile technology TL-64 - TMDTL64HAX5DM.html

ΜΝΗΜΕΣ ΛΑΠΤΟΠ
DDR1
256 - 4 TEM
DDR2
256 – 2 TEM
512 – 7 TEM

Παλιό μοντεμακι pci

ΝΕΟ ! USB HUB  4 ΘΕΣΕΩΝ.Θέλει τροφοδοσια εξωτερική.Με άλλο τροφοδοτικό που το δοκίμασα,ποτε βλέπει και πότε όχι τα φλασακια που του εβαζα.KΡATHMENΟ Τέρης Α

MODEM PCI ΠΑΛΙΟ

ΧΑΡΤΙ GLOSSY CANON 190GR 10X15 50 ΦΥΛΛΑ KΡATHMENO

ΚΑΛΏΔΙΟ USB KINHTOY SONY K810 (KAI ΣΥΜΒΑΤΑ)   ΕΦΥΓΕ  Tigio13

ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ (ΠΑΛΙΟ-ΦΤΗΝΟ!!-ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ)

Προσθηκη 12/07/19   Pc με κουτι,μητρική CUV4X, καποιον επεξεργαστη Pentium 3 ,  μνημες 4 (αγνωστης χωρητικοτητας) , χωρις τροφοδοτικο, χωρις dvd, χωρις σκληρο

Προσθηκη 14/07/19 Tablet turbox Breeze IV kai W768.Ειναι ψιλοβανδαλισμενα.Δεν εχουν μπαταριες και το 768 εχει σπασμενη οθονη.(χωρις φορτιστες)

Pci- express usb 3- renesas- πισω 2 usb - .To βλέπει σαν συσκευη αλλά δεν περναει driver και δεν λειτουργεί. KΡATHMENΗ Τέρης Α

Tower αδειο,χωρις τροφοδοτικο και χωρις το dvd που φαίνεται γιατι ήδη ειναι δωσμένο.παραλαβή μόνο από Κυψέλη KΡATHMENΟ Dark_Beast_John_Gr

  355033246_abc__20190715_082716(Medium).jpg.519d6bca35640a0d4d79955228b871d8.jpg200350333_abc__20190715_082659(Medium).jpg.2b1b6612dbb710a23117aaa5d578f3ef.jpg

Κουτι υπολογιστη μαύρο Turbox σε πολύ καλή κατασταση.Στα συρτάρια για τους σκληρούς έχει 2 μόνο οδηγούς αλλά φαντάζομαι ότι είναι εύκολο να βρείτε κάποιους extra.(παραλαβή μονο απο Αγ.Δημήτριο. Εφυγε

2110915575_KOUTIALL(Large).JPG.3aa2225a220c5edfaee652bad6fa780b.JPG

>>>Kαρτα γραφικων PNY QUADRO CX.Δεν βγαζει σημα.Ανοιχτηκε αλλά δεν βρέθηκε κάποιο εμφανες πρόβλημα.Εαν θέλει κάποιος να πάιξει μαζί της ,την παίρνει. KΡATHMENΗ Τέρης Α

Όλα τα παραπάνω είναι σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση

Θα προτιμηθούν μέλη που έχουν γενικότερα συμμετοχή στο φορουμ και έχουν χαρισει αντικείμενα. Επίσης θα προτιμούσα να τα πάρουν περισσότεροι από ένας και άτομα που πιθανότατα να τα χρησιμοποιήσουν. Αποστολές δεν κάνω. Παραλαβές απογεύματα από Ν. Σμύρνη, βράδια νωρίς και αργίες από Κυψέλη/Γαλάτσι.

Λόγω διακοπών παραλαβές μετά τις 25 Αυγούστου

Post εδω και υστερα πμ

Επεξ/σία από Crybal
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζεται   κινητο   σμαρτφον   ALCATEL  ONE  TOUCH   POP  STAR   χρυσαφι   λειτουργικο  χωρις   φορτιστη  με   πιθανο

θεμα  στο   τατσ  της   οθονης   πανω   αριστερα.spacer.png

Παραλαβη   εντος   48ωρου   απο   την  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης.

Ποσταρετε   εδω   και   στειλτε   πμ.

 

ΔΟΘΗΚΕ!

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tigergreg είπε

Χαριζεται   κινητο   σμαρτφον   ALCATEL  ONE  TOUCH   POP  STAR   χρυσαφι   λειτουργικο  χωρις   φορτιστη  με   πιθανο

θεμα  στο   τατσ  της   οθονης   πανω   αριστερα.spacer.png

Παραλαβη   εντος   48ωρου   απο   την  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης.

Ποσταρετε   εδω   και   στειλτε   πμ.

Το θελω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζεται   κινητο   σμαρτφον   ALCATEL  ONE  TOUCH   POP  STAR   χρυσαφι   λειτουργικο  χωρις   φορτιστη  με   πιθανο

θεμα  στο   τατσ  της   οθονης   πανω   αριστερα.spacer.png

Παραλαβη   εντος   48ωρου   απο   την  εδρα   μου   πισω   απο   εφετειο   αθηνας   κατοπιν   συνεννοησης.

Ποσταρετε   εδω   και   στειλτε   πμ.

αν υπάρχει το θέλω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται

[ 6 ] 1x feeder 2.4GHz "by Stelios 1540" (από εποχές AWMΝ), με το καλώδιο του (χωρίς pigtail) "as is" (είναι ξεχασμένο σε πιάτο στη ταράτσα επί χρόνια)

 

Βολεύει παραλαβή από Μαρούσι (για εργάσιμες μέρες και ώρες) ή επί Λ. Αθηνων λίγο πιο κάτω από τα ΤΕΙ.

όποιος ενδιαφέρεται στέλνει pm από που και πως θα τον βόλευε να παραλαβεθ και θα πάει σε όποιον βολεύει η συνάντηση.

Επεξ/σία από DrLo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλοκαιρινο   ξεσκαρταρισμα   συνεχεια.....

1.Μοντεμ  TILGIN  AB   VOOD  452W  A  λειπει   η  κεραια  και   το  τροφοδοτικο  του   (12V-1,2A).

spacer.png

2.Μοντεμ    THOMSON   SPEEDTOUCH  585i  χωρις   τροφοδοτικο  (18V-1A)

spacer.png

3.Μοντεμ   PCMCIA   VODAFONE   3G/GPRS

spacer.png

4.Ασυρματο   ποντικι   MICROSOFT   MOBILE  WIRELESS   MOUSE  3000 V2  δυστυχως   χωρις  το   usb   στικακι   του.

spacer.png

 

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο  την  εδρα   μου   πισω   απο   το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου   κατοπιν   συνεννοησης.

Αν   ειναι   δυνατον   ας   τα   παρει   ολα   ενας   και  ας  τα   κρατησει/μοιρασει/πουλησει/πεταξει.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω  και  στειλτε   αμεσα   πμ.

 

ΤΟ  4   ΔΟΘΗΚΕ!

ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ  ΤΑ   ΥΠΟΛΟΙΠΑ......

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/7/2019 στις 10:04 ΜΜ, tigergreg είπε

Καρτα   γραφικων   ati radeon x800xt all in wonder  AGP  256MB   που   βγαζει   γραμμες.

Πιθανον   να   επισκευαζεται

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ   απο   την  εδρα   μου   πισω  απο   το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου  κατοπιν  συνεννοησης.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω    και  στειλτε   αμεσα   πμ.

Η κάρτα έχει δωθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται τα κάτωθι:

- Sony Vaio MH λειτουργικό με τον original φορτιστή του.
Δείχνει να πέρνει ρεύμα αλλά δεν κάνει τίποτα.

- Board MSI MS-6787 με επεξεργαστή, μνήμη και μία καρτούλα γραφικών.
Το μπόρντ λειτουργεί σίγουρα, η κάρτα δεν ξέρω και δεν την δοκίμασα. (βαρεμάρα)

Παραλαβή κλασσικά από Ν. Σμύρνη.
Όσοι πιστοί... :)

IMG_20190809_191019 (Custom).jpg

IMG_20190809_191137 (Custom).jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dpolal είπε

Χαρίζονται τα κάτωθι:

- Sony Vaio MH λειτουργικό με τον original φορτιστή του.
Δείχνει να πέρνει ρεύμα αλλά δεν κάνει τίποτα.

- Board MSI MS-6787 με επεξεργαστή, μνήμη και μία καρτούλα γραφικών.
Το μπόρντ λειτουργεί σίγουρα, η κάρτα δεν ξέρω και δεν την δοκίμασα. (βαρεμάρα)

Παραλαβή κλασσικά από Ν. Σμύρνη.
Όσοι πιστοί... :)

IMG_20190809_191019 (Custom).jpg

IMG_20190809_191137 (Custom).jpg

Ο φορτιστής του  λάπτοπ θα με ενδιέφερε, μήπως ταιριάζει σε ένα toshiba που έχω κ που μου κάηκε.

Μήπως είναι εύκολο μια κοντινή φωτογραφία του βύσματος ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Ο φορτιστής του  λάπτοπ θα με ενδιέφερε, μήπως ταιριάζει σε ένα toshiba που έχω κ που μου κάηκε.

Μήπως είναι εύκολο μια κοντινή φωτογραφία του βύσματος ;

Off-topic:

Τα vaio έχουν διαφορετικό βύσμα από τα Toshiba οπότε εκτός αν θες να κόψεις-ράψεις τα βύσματα δεν νομίζω να κάνεις δουλειά, δεν θυμάμαι αν έχουν βέβαια και ίδια ρεύματα εξόδου. 😕

Επεξ/σία από Grim Ripper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Grim Ripper είπε

Off-topic:

Τα vaio έχουν διαφορετικό βύσμα από τα Toshiba οπότε εκτός αν θες να κόψεις-ράψεις τα βύσματα δεν νομίζω να κάνεις δουλειά, δεν θυμάμαι αν έχουν βέβαια και ίδια ρεύματα εξόδου. 😕

Δεν είμαι για "κοπτοραπτικές", να'σαι καλά για την απάντηση. Άρα, αποσύρω ενδιαφέρον μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@dpolal   Θα ηθελα το Vaio μονο και μόνο για την προσπάθεια να το φτιάξω (ειχα της ιδιας σειράς παλαιότερα αλλα δεν ειχα καταφερει να το φτιαξω)

Μετά θα ξανα-χαριστεί εδω μέσα

Επεξ/σία από Thulogur
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...