Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, tigergreg είπε

40-60-80   πανε   οι   χωρητικοτητες....

 

1 ώρα πριν, Τέρης Α. είπε

Μπορεί να είναι 80 και στα Windows να φαίνεται σαν 74,5.

Ναι αυτό εννοώ. Απλά αναφερόμουν στην χωρητικότητα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις ‎14‎/‎09‎/‎2019 στις 9:18 ΠΜ, tigergreg είπε

Ξεμοντεμαρω και χαριζω αυτα τα 5 τεμαχια.....

1.TILGIN VOOD 452w_A χωρις τροφοδοτικο και κεραια.

Tilgin.jpg

2.INTRACOM NETFASTER IAD2 της HOL με τροφοδοτικο.

17722643_N75.jpg

3.THOMSON SPEEDTOUCH 585i χωρις τροφοδοτικο.

$_72.JPG

4.ZTE ZXHN H108NS χωρις τροφοδοτικο.

17000124_0_z.jpg

5.VODAFONE MOBILE CONNECT 3G/GPRS PCMCIA DATA CARD σκετη.

s-l300.jpg

Αν ειναι δυνατον ας τα παρει ολα ενας και ας τα μοιρασει/κρατησει/πουλησει/πεταξει....

Παραλαβη ΜΟΝΟΝ πισω απο το εφετειο αθηνας εντος 48ωρου κατοπιν συνεννοησης.

Ποσταρετε πρωτα εδω και στειλτε αμεσα ΠΜ για να κρατηθουν τυχον προτεραιοτητες.

ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.

1 ΚΑΙ  2  ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ.....

3  ΚΑΙ   4    ΔΟΘΗΚΑΝ!

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ   ΤΟ  5....

 

Εχει   απομεινει   το   5.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/9/2019 στις 9:03 ΠΜ, DrLo είπε

Sorry, όχι αποστολες.

Εγώ, μπορώ και να έρθω για παραλαβή

Στις 19/9/2019 στις 9:03 ΠΜ, DrLo είπε

Sorry, όχι αποστολες.

Έρχομαι να παραλάβω

Χαρίζεται κεραιακι μάρκας EDUP, 802,11 B/G δοκιμασμένο σε XP , το οποίο χρήζει επισκευής της θύρας. USB του (για όποιον "πιάνουν τα χέρια του" ή δεν τον πειράζει να πληρώσει για την επισκευή του) δίνεται χωρίς καλώδια

15689657681941547491707.jpg.824f5be2ea56f46cae6d95ade78d23bd.jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Διευκρινηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, pc_dude είπε

Εγώ, μπορώ και να έρθω για παραλαβή

Έρχομαι να παραλάβω

Το έχει ζητήσει ένα παιδί από το διπλανό φόρουμ που το είχα πάρει.

Αν δεν κάτσει εκεί θα ειδοποιήσω

Επεξ/σία από DrLo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, pc_dude είπε

Εγώ, μπορώ και να έρθω για παραλαβή

Έρχομαι να παραλάβω

Χαρίζεται κεραιακι μάρκας EDUP, 802,11 B/G δοκιμασμένο σε XP , το οποίο χρήζει επισκευής της θύρας. USB του (για όποιον "πιάνουν τα χέρια του" ή δεν τον πειράζει να πληρώσει για την επισκευή του) δίνεται χωρίς καλώδια

15689657681941547491707.jpg.824f5be2ea56f46cae6d95ade78d23bd.jpg

με ενδιαφερει. περιοχη?

 

Επεξ/σία από ntemis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, pc_dude said:

Εγώ, μπορώ και να έρθω για παραλαβή

Έρχομαι να παραλάβω

Χαρίζεται κεραιακι μάρκας EDUP, 802,11 B/G δοκιμασμένο σε XP , το οποίο χρήζει επισκευής της θύρας. USB του (για όποιον "πιάνουν τα χέρια του" ή δεν τον πειράζει να πληρώσει για την επισκευή του) δίνεται χωρίς καλώδια

15689657681941547491707.jpg.824f5be2ea56f46cae6d95ade78d23bd.jpg

Καλημέρα με ενδιαφέρει! Που μπορούμε να συναντηθούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

IMG_20190920_154124.thumb.jpg.7e38d766a9547be4ac1bfd9b851d1aaa.jpg

Χαρίζεται η παραπάνω USB κάρτα τηλεόρασης. Πρέπει να υποστηρίζει ψηφιακό σήμα 1ης γενιάς.

Στην εποχή της δούλευε, δεν βρίσκω λόγο να μην δουλεύει πια, αφού κλείστηκε σε ένα συρτάρι από τότε.

Χωρίς CD, τηλεκοντρόλ. Μόνο η κάρτα και η κεραιούλα της.

Παραλαβή από την έδρα μου, πλησίον Μετρό Χαλανδρίου. Όχι αποστολές

Διατηρώ το δικαίωμα να επιλέξω σε ποιον θα τη χαρίσω.

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από stratos_k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, stratos_k είπε

IMG_20190920_154124.thumb.jpg.7e38d766a9547be4ac1bfd9b851d1aaa.jpg

Χαρίζεται η παραπάνω USB κάρτα τηλεόρασης. Πρέπει να υποστηρίζει ψηφιακό σήμα 1ης γενιάς.

Στην εποχή της δούλευε, δεν βρίσκω λόγο να μην δουλεύει πια, αφού κλείστηκε σε ένα συρτάρι από τότε.

Χωρίς CD, τηλεκοντρόλ. Μόνο η κάρτα και η κεραιούλα της.

Παραλαβή από την έδρα μου, πλησίον Μετρό Χαλανδρίου. Όχι αποστολές

Διατηρώ το δικαίωμα να επιλέξω σε ποιον θα τη χαρίσω.

Ευχαριστώ

Καλησπερα με ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ήθελα να εκφράσω και δημόσια τις ευχαριστίες μου, κατά χρονική σειρά παραλαβής, προς τους: 

Spoiler

@tigergreg για την καρτα γραφικων ati radeon x800xt all in wonder AGP 256MB που βγάζει γραμμές, @tsiv για το Freecom External Case for HDD 2.5 με το καλώδιο του, παίρνει δίσκους SATA και το TOSHIBA 1Tb με Health 2%@seventh_son για το Pioneer DV-380, χωρίς καλώδιο τροφοδοσίας. Με το κοντρόλ του και τα βιβλία του. Έχει κάποιο πρόβλημα με το τροφοδοτικό του., @Doubt για το σταθερό τηλέφωνο μάρκας Osio με οθόνη αναγνώριση κλήσης κλπ., @dpolal για το Board MSI MS-6787 με επεξεργαστή, μνήμη και μία καρτούλα γραφικών., @orfibous για τα Speaker (Ηχειάκια κουτιού) υπολογιστή τα 2 κομμάτια  παλαιού τύπου (τα μεγάλα) και το 1 νεότερου τύπου μικρό. Καλώδια και κουμπιά από τα μπροστινό πάνελ 4 σετ, Ανεμηστηράκι 80mm 2 κομμάτια, Reader για Δισκέτες 3 κομμάτια, @Crybal για τις Παλιές (έως αρχαίες) κάρτες γραφικών. Πιθανότατα να είναι 2-4mb! και απ΄ ότι δείχνουν κάποτε πρέπει να είχαν ανεμηστηράκι στην (ας πούμε) ψύκτρα. USB HUB  4 ΘΕΣΕΩΝ. Θέλει τροφοδοσία εξωτερική. Με άλλο τροφοδοτικό που το δοκίμασα, πότε βλέπει και πότε όχι τα φλασάκια που του έβαζα. Pci-express usb 3 -renesas- πίσω 2 usb.To βλέπει σαν συσκευή αλλά δεν περνάει driver και δεν λειτουργεί. Kάρτα γραφικών PNY QUADRO CX. Δεν βγάζει σήμα. Ανοίχτηκε, αλλά δεν βρέθηκε κάποιο εμφανές πρόβλημα. Εάν θέλει κάποιος να παίξει μαζί της,την παίρνει., @Doubt για τα CD RW Octron 700MB σφραγισμένα, τεμάχια 7+5. Και καμιά 20αρια τζαμπεράκια, αν τα θέλει κανείς., @Sierra Levin για τα παλιά optical (IDE) ή κανα floppy, έχω και μερικά τέτοια., @teledomenet για τις δύο μητρικές μη λειτουργικές μετά από τροφοδοσία με σκάρτο τροφοδοτικό. Μία μητρική σε άγνωστη λειτουργική κατάσταση. και τέλος τον @mpitzi91 για όλα αυτά.

Επίσης, θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη για την καθυστερημένη παραλαβή μου και την αναμονή, καθώς και από τον @LLLEFTERIS από τον οποίο δεν κατάφερα να παραλάβω.

Εντός ολίγων ημερών θα ανεβάσω post για χάρισμα!

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται ο παρακατω εκτυπωτης Canon MG5753

 

$_86.JPG

Ειναι σχεδον 2 χρονων, πλεον οταν ανοιγει βγαζει σφαλμα.

Η επισκευη του φυσικα ειναι ασυμφορη αλλα σκεφτομαι μηπως καποιος τον θελει για ανταλλακτικα.

Ισχυουν τα γνωστα που εχουμε γραψει εδω για το ποιος δηλωνει για να παρει πραγματα,

παραλαβη απο κεντρο Αθηνας.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/9/2019 στις 9:03 ΠΜ, DrLo είπε

 

Χαρίζεται ένας εκτυπωτής HP πολύ μικρός που μου λειτουργούσε, μέχρι που τον άφησα να κάθεται επί ενός έτους...   Ο εκτυπωτής είναι ο  HP DESKJET D1360 Το θετικό είναι ότι το μελάνι του είναι φθηνό (6-8€ το συμβατό )και ότι δουλεύει και μόνο με το μαύρο. Το δεύτερο θετικό του είναι ότι η κεφαλή εκτύπωσης βρίσκεται επάνω στο κάθε μελάνι. Χαρίζεται διότι βαρέθηκα να ρισκάρω να μου χαλάσει πάλι.. επίσης, χαρίζεται και ένα τροφοδοτικό για desktop 185. Watt

IMG_20190920_212706.jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Διευκρινηση επί των αντικειμένων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 2 οθονες VGA CRT MONITORS (παλαιάς τεχνολογίας) -ιδανικες για κάμερες ασφαλείας, καταγραφικά, και για συνεχόμενη λειτουργία γενικότερα, η μια είναι DAEWOO,  Ενώ η άλλη δεν ξέρω τι μάρκα είναι, αν σας ενδιαφέρουν και οι δύο, θα κοιτάξω και θα σας πω. Παραλαβή από Γαλάτσι, για αδειάσει ο χώρος μου.

Οι οθονες λειτουργούν κανονικάIMG_20190909_120236.jpg.830663c642d95b97c6f77bcd7336a3de.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2019 στις 9:30 ΜΜ, tigergreg είπε

HITACHI   HTS541660J9AT00  60GB   5400RPM

Ποτε   θα   ερθεις?:-)

Ευχαριστώ πολύ τον Greg για τον σκληρό.Ειναι σαν να εχει παρει αναβολικά ο σκληρός σε σχέση με αυτόν που είχα ήδη!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...