Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Sierra Levin είπε

Κάνω bump, υπάρχει ακόμα.

Επίσης, χαρίζω midi tower, μαζί με PSU 450W αν θυμάμαι καλά. Είναι πακέτο, γιατί το PSU έχει βύσμα για να τροφοδοτεί ένα LCD screen, που δείχνει θερμοκρασίες κλπ. Το τροφοδοτικό θέλει fan, γιατί έχει κολλήσει και δεν λειτουργεί, οπότε μετά από λίγο υπερθερμαίνεται.

Edit: Υπάρχουν και 2 optical, IDE, το ένα μαύρο, το άλλο, κλασικό διαχρονικό κιτρινισμένο λευκό. Λειτουργούν κανονικά. Επίσης υπάρχουν καλώδια IDE όλων των τύπων.

Θα με ενδιέφερε το tower και τα optical ide. Στέλνω πμ.

Επεξ/σία από troi.g
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

38 λεπτά πριν, Sierra Levin είπε

Κάνω bump, υπάρχει ακόμα.

Επίσης, χαρίζω midi tower, μαζί με PSU 450W αν θυμάμαι καλά. Είναι πακέτο, γιατί το PSU έχει βύσμα για να τροφοδοτεί ένα LCD screen, που δείχνει θερμοκρασίες κλπ. Το τροφοδοτικό θέλει fan, γιατί έχει κολλήσει και δεν λειτουργεί, οπότε μετά από λίγο υπερθερμαίνεται.

Edit: Υπάρχουν και 2 optical, IDE, το ένα μαύρο, το άλλο, κλασικό διαχρονικό κιτρινισμένο λευκό. Λειτουργούν κανονικά. Επίσης υπάρχουν καλώδια IDE όλων των τύπων.

καποια φωτο απο το κουτι;

Γραψε και σε ποια πολη εισαι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζω το παρακάτω μεταχειρισμένο πλυντήριο πιάτων Whirlpool ADG 689/2 IX,  Χωρίς τα παρελκόμενα όπως ράφια, καλάθια, πλακέτα, μοτέρ, φίλτρα, εκτοξευτήρες νερού, αντλία, σαπουνοθήκη κ.τ.λ. 

https://www.insomnia.gr/classifieds/item/1422027-πλυντήριο-πιάτων-whirlpool-adg-6892-ix/

Η παραλαβή θα πρέπει να γίνει από τον Πειραιά.

Επεξ/σία από ALeXIΟAdis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Vagosman είπε

Χαρίζεται IP Ασύρματη κάμερα

Wanscam HW0024

Παραλαβή μονο απο Lidl Φιλαδέλφειας

Bump, παραδίδεται με το κουτί του και όλα τα παρελκόμενα.

Επεξ/σία από Vagosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/9/2019 στις 9:11 ΜΜ, DrLo είπε
       
       
[ 11 ] 1x Mikrotik Routerboard 532 σε κουτάκι του. Έχει 1 pigtail. Το είχα πάρει από διπλανό forum οπότε θα το βάλω και εκεί και αν δε το θέλει κανείς πάει εδώ
       

 

@DrLo Αν το mikrotik είναι διαθέσιμο, θα μ' ενδιέφερε.

Επεξ/σία από atux_null
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/9/2019 στις 8:51 ΜΜ, Doubt είπε

Οπτικά μέσα

3 DVD+R MEMORY

DVD+RW  SONY

DVD-RW EMTEC

2 CDR MMORE  ΔΟΘΗΚΑΝ

1 CDR Maxell ΔΟΘΗΚΕ

Κενά

+1 CDR Maxell γραμμένο με mp3, ξένη μουσική rock n roll, hard rock, metal. ΔΟΘΗΚΕ

Επίσης

10 DVD+RW Maxell σε θήκη τύπου "cake" ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

Και 40-50 θήκες, κλασικές, slim, νάυλον φακελάκια, μια διπλή και 3 τύπου "cake" ΔΟΘΗΚΑΝ

4 CD παλιά από εφημερίδες και περιοδικά, ξένη μουσική, διάφορα.  ΔΟΘΗΚΑΝ

Τέλος ένα μόντεμ ρούτερ ΖΤΕ Η108Ν ν2,5 με λογότυπο ΗΟL. Ανάβει κανονικά, συνδέεται το wifi του, αλλά DSL σύνδεση δεν κατάφερα να κάνω, ίσως είναι πολύ παλιό για τη VDSL γραμμή μου ή ίσως εγώ κάνω κάτι λάθος. ΔΟΘΗΚΕ

Ευχαριστώ πολύ τον Κώστα για την ευγενική του χορηγία και για τον κόπο του, να μου τα φέρει ως τον Δήμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   απο   φιλο   στην  καλλιθεα   τα  εξης.....

1.Επαγγελματικο   φαξ   PHILIPS  LASERFAX   825   που  εχει   να  χρησιμοποιηθει   κανα   χρονο...

spacer.png

2.Τηλεοραση   CRT  CROWV  14IN

spacer.png

spacer.png

Βρισκονται   σε  καταστημα   παπουτσιων   Ελευθεριου  Βενιζελου  155  (ΘΗΣΕΩΣ)  παραδιπλα  απο  PUBLIC.

Ποσταρετε   εδω   και  στειλτε   πμ   για   τα   υπολοιπα.

Με ενδιαφέρει το φαξ. Έχεις Π.Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Vagosman είπε

Bump, παραδίδεται με το κουτί του και όλα τα παρελκόμενα.

Παρέλαβα την κάμερα μόλις τώρα.

Κατάσταση καινούριας.

Σ'ευχαριστώ για την καμερα αλλα και για την εξυπηρέτηση.

Επεξ/σία από teledomenet
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/9/2019 στις 11:25 ΠΜ, divo είπε

Καλημέρα και πάλι

Οθόνη pc 15αρα Liteon (lite panel 150)

Παραλαβή από Κερατσίνι

IMG_20190922_112203.jpg

Ευχαριστώ πολύ τον @divo για το μονιτορ. Παρέλαβα και μόλις το έλεγξα. Σε πολύ καλή κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2019 στις 10:57 ΠΜ, cubilone είπε

Χαρίζω:

Κλαρινέτο Buffet Crampon E10, στη θήκη του, με καλαμάκια. Κάποιοι φελοί έχουν φύγει αλλά δεν είναι κάτι που δεν φτιάχνεται.

Επανέρχομαι με το συγκεκριμένο κλαρινέτο το οποίο και παρέλαβα από τον cubilone προ 10ημέρου.

Με κίνητρο όμως το post και τη συζήτηση με το Δημήτρη βρήκα και πάλι το δικό μου το οποίο έχω ν' αγγίξω πολύύύ καιρό. Κατόπιν τούτου δεν υπάρχει λόγος να έχω δύο και μετά από σχετική επικοινωνία μαζί του είπαμε να το πάρει όποιος άλλος ενδιαφέρεται.

Συνεπώς είναι και πάλι διαθέσιμο.

Απλά να επισημάνω ότι στις λίγες μέρες που το είχα στα χέρια μου δεν έχω κάνει τίποτα πάνω στο θέμα των φελών που αναφέρει ο Δημήτρης (χρειάζεται να πάει προφανώς σε τεχνίτη) και άρα αυτό απομένει να γίνει από τον επόμενο επίδοξο κλαρινετίστα :)

Όπως πάντα εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδώ και μετά συνεννόηση με pm

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, haris_216 είπε

Επανέρχομαι με το συγκεκριμένο κλαρινέτο το οποίο και παρέλαβα από τον cubilone προ 10ημέρου.

Με κίνητρο όμως το post και τη συζήτηση με το Δημήτρη βρήκα και πάλι το δικό μου το οποίο έχω ν' αγγίξω πολύύύ καιρό. Κατόπιν τούτου δεν υπάρχει λόγος να έχω δύο και μετά από σχετική επικοινωνία μαζί του είπαμε να το πάρει όποιος άλλος ενδιαφέρεται.

Συνεπώς είναι και πάλι διαθέσιμο.

Απλά να επισημάνω ότι στις λίγες μέρες που το είχα στα χέρια μου δεν έχω κάνει τίποτα πάνω στο θέμα των φελών που αναφέρει ο Δημήτρης (χρειάζεται να πάει προφανώς σε τεχνίτη) και άρα αυτό απομένει να γίνει από τον επόμενο επίδοξο κλαρινετίστα :)

Όπως πάντα εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδώ και μετά συνεννόηση με pm

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη.

Έχω ένα φίλο κλαρινετίστα (κάνει και άλλες δουλειές, αλλά είναι κανονικός με χρόνια στο κουρμπέτι).

Δεν ξέρω αν θα τον ενδιέφερε. Αν είναι για μαθητές μάλλον δεν θα ενδιαφέρεται. Αν είναι κανονικό μάλλον ναι.

Να τον ρωτήσω ή προτιμάς να το δώσεις σε καινούριο ταλέντο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...