Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζεται ραδιοκασετοφωνο με cd Philips, με συμβατά ηχεία. Το CD player, δουλεύει κανονικά, αλλά δεν παίζει mp3 δεν υπάρχει τηλεκοντρόλ Μην με ρωτάτε τί μοντέλο είναι το συγκεκριμένο είδος, δεν παίζει κανένα ρόλο στο χάρισμα για εμένα, οπωτε δεν θα απαντήσω, και απλά θα δωθεί στον επόμενο που θα ενδιαφερθεί. (Περιοχή κυψέλη)

Παραλαβή εντός 3 ημερών, διαφορετικά δίδεται στον επόμενο ενδιαφερόμενο

IMG_20190831_113320.jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Προσθήκη περιοχής για διευκόλυνση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, pc_dude είπε

Χαρίζεται ραδιοκασετοφωνο με cd Philips, με συμβατά ηχεία. Το CD player, δουλεύει κανονικά, αλλά δεν παίζει mp3 δεν υπάρχει τηλεκοντρόλ Μην με ρωτάτε τί μοντέλο είναι το συγκεκριμένο είδος, δεν παίζει κανένα ρόλο στο χάρισμα για εμένα, οπωτε δεν θα απαντήσω, και απλά θα δωθεί στον επόμενο που θα ενδιαφερθεί

IMG_20190831_113320.jpg

Στέλνω π.μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, pc_dude είπε

Χαρίζεται ραδιοκασετοφωνο με cd Philips, με συμβατά ηχεία. Το CD player, δουλεύει κανονικά, αλλά δεν παίζει mp3 δεν υπάρχει τηλεκοντρόλ Μην με ρωτάτε τί μοντέλο είναι το συγκεκριμένο είδος, δεν παίζει κανένα ρόλο στο χάρισμα για εμένα, οπωτε δεν θα απαντήσω, και απλά θα δωθεί στον επόμενο που θα ενδιαφερθεί

IMG_20190831_113320.jpg

Με ενδιαφέρει αν δεν το πάρει ο Doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, pc_dude said:

Χαρίζεται ένας εκτυπωτής HP πολύ μικρός που μου λειτουργούσε, μέχρι που τον άφησα να κάθεται επί ενός έτους...   Ο εκτυπωτής είναι ο  HP DESKJET D1360 Το θετικό είναι ότι το μελάνι του είναι φθηνό (6-8€ το συμβατό )και ότι δουλεύει και μόνο με το μαύρο. Το δεύτερο θετικό του είναι ότι η κεφαλή εκτύπωσης βρίσκεται επάνω στο κάθε μελάνι. Χαρίζεται διότι βαρέθηκα να ρισκάρω να μου χαλάσει πάλι.. επίσης, χαρίζεται και ένα τροφοδοτικό για desktop 185. Watt

IMG_20190920_212706.jpg

Αν δεν τον πάρει κανείς ή όποιος τον πάρει τον θέλει καθεαυτού για τον εκτυπωτή δηλώνω ενδιαφέρον(μετά από ενα μικρό τσεκάρισμα) για το τροφοδοτικό για να αναστήσω ένα πολυμηχ'ανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stratos_k είπε

Με ενδιαφέρει αν δεν το πάρει ο Doubt

Αν σε ενδιαφερει αυτο ελα να το παρεις μιας και ηρθες δευτερος.

Αμα δεν το θελεις μου λες τωρα να το παρει καποιος αλλος.

Εχω χρονια να το δουλεψω και μπορει να θελει κανενα καθαρισμα το ματι και τα κουμπια του κοντρολ.

Δεν ξερω που εχω το καλωδιο της τροφοδοσιας, αν το βρω θα παρεις κ αυτο.

1.jpg

 

Επεξ/σία από teledomenet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pc_dude είπε

Χαρίζονται 2 οθονες VGA CRT MONITORS (παλαιάς τεχνολογίας) -ιδανικες για κάμερες ασφαλείας, καταγραφικά, και για συνεχόμενη λειτουργία γενικότερα, η μια είναι DAEWOO,  Ενώ η άλλη δεν ξέρω τι μάρκα είναι, αν σας ενδιαφέρουν και οι δύο, θα κοιτάξω και θα σας πω. Παραλαβή από Γαλάτσι, για αδειάσει ο χώρος μου.

Οι οθονες λειτουργούν κανονικάIMG_20190909_120236.jpg.830663c642d95b97c6f77bcd7336a3de.jpg

Καλησπέρα σας. Οἱ ὀθόνες πόσες ἴντσες εἶναι;; Εὐχαριστῶ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, teledomenet είπε

Αν σε ενδιαφερει αυτο ελα να το παρεις μιας και ηρθες δευτερος.

Αμα δεν το θελεις μου λες τωρα να το παρει καποιος αλλος.

Εχω χρονια να το δουλεψω και μπορει να θελει κανενα καθαρισμα το ματι και τα κουμπια του κοντρολ.

Δεν ξερω που εχω το καλωδιο της τροφοδοσιας, αν το βρω θα παρεις κ αυτο.

1.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δεν με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο! Ας το πάρει κάποιος που το χρειάζεται περισσότερο!

Ευχαριστώ πάρα πολύ πάντως!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα σας. Οἱ ὀθόνες πόσες ἴντσες εἶναι;; Εὐχαριστῶ.

Οι οθονες είναι κλασσικές 15 ιντσών CRT vga οθονες. Η δεύτερη είναι Philips

27 λεπτά πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα σας. Οἱ ὀθόνες πόσες ἴντσες εἶναι;; Εὐχαριστῶ

Η DAEWOO, ίσως βγάζει πολύ καλύτερη ανάλυση εικόνας από την Philips, χωρίς να είμαι σίγουρος, όμως, επειδή την χρησιμοποίησα ως τηλεόραση ένα διάστημα στην μέγιστη ανάλυση εικόνας που σήκωνε Full High Definition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, teledomenet είπε

Χαριζεται το παρακατω DVD MP3 PLAYER

Εχω χρονια να το δουλεψω και μπορει να θελει κανενα καθαρισμα το ματι και τα κουμπια του κοντρολ.

Δεν ξερω που εχω το καλωδιο της τροφοδοσιας, αν το βρω θα δωσω κ αυτο.

Παραλαβη ΑΘΗΝΑ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ.

ΠΡΩΤΑ ΕΔΩ & ΜΕΤΑ ΠΜ.

1.jpg

 

Επεξ/σία από teledomenet
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/9/2019 στις 10:26 ΜΜ, grmarine96 είπε

Ο δορυφορικός δέκτης και τα όργανα γυμναστικής είναι κρατημένα για το μέλος του forum KaRLoSSaLoNiKa

Eυχαριστώ

παρελαβα σευχαριστω πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Αν δεν τον πάρει κανείς ή όποιος τον πάρει τον θέλει καθεαυτού για τον εκτυπωτή δηλώνω ενδιαφέρον(μετά από ενα μικρό τσεκάρισμα) για το τροφοδοτικό για να αναστήσω ένα πολυμηχ'ανημα.

 

4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Αν δεν τον πάρει κανείς ή όποιος τον πάρει τον θέλει καθεαυτού για τον εκτυπωτή δηλώνω ενδιαφέρον(μετά από ενα μικρό τσεκάρισμα) για το τροφοδοτικό για να αναστήσω ένα πολυμηχ'ανημα.

Δεν είναι εφικτός ο οποιοσδήποτε έλεγχος του εκτυπωτή, καθώς χαρίζεται. Διαφορετικά, (και αν ειμουν διατεθημενος για τέτοιες δοκιμές) θα τον πουλούσα, για να βγάλω και κάτι για τον χρόνο μου. Όποιος επιμένει πολύ, αποκλείεται, και περιέρχεται στο επόμενο. Διαφορετικά, σε 20 μέρες από τώρα, θα καταλήξει στην ανακύκλωση

1 ώρα πριν, georgios65 είπε

Καλησπέρα σας. Οἱ ὀθόνες πόσες ἴντσες εἶναι;; Εὐχαριστῶ

Η DAEWOO, ίσως βγάζει πολύ καλύτερη ανάλυση εικόνας από την Philips, χωρίς να είμαι σίγουρος, όμως, επειδή την χρησιμοποίησα ως τηλεόραση ένα διάστημα στην μέγιστη ανάλυση εικόνας που σήκωνε Full High Definition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, pc_dude said:

Δεν είναι εφικτός ο οποιοσδήποτε έλεγχος του εκτυπωτή, καθώς χαρίζεται. Διαφορετικά, (και αν ειμουν διατεθημενος για τέτοιες δοκιμές) θα τον πουλούσα, για να βγάλω και κάτι για τον χρόνο μου. Όποιος επιμένει πολύ, αποκλείεται, και περιέρχεται στο επόμενο. Διαφορετικά, σε 20 μέρες από τώρα, θα καταλήξει στην ανακύκλωση

Η DAEWOO, ίσως βγάζει πολύ καλύτερη ανάλυση εικόνας από την Philips, χωρίς να είμαι σίγουρος, όμως, επειδή την χρησιμοποίησα ως τηλεόραση ένα διάστημα στην μέγιστη ανάλυση εικόνας που σήκωνε Full High Definition

Δεν ανάφερα να τσεκάρω τον εκτυπωτη αν δουλέυει ή όχι (προφανώς για αυτό όπως λες τον χαρίζεις). Να το πώ πιο αναλυτικά για να γίνω απολύτως κατανοητός. Αν τον πάρει κάποιος και ΔΕΝ θέλει το τροφοδοτικό να κάνουμε ένα τσεκάρισμα(μέσω προφανώς μιας φωτογραφίας) αν κάνει το τροφοδοτικό για αυτόν που έχω.

Όχι για τσεκάρισμα της λειτουργίας του εκτυπωτή, αλλά τσεκάρισμά της συμβατότητας του τροφοδοτικου με τον εκτυπωτη που έχω. Αν δεν υπάρχει χρόνος/διάθεση οτιδήποτε προφανώς δεν τίθεται θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2019 στις 7:53 ΜΜ, papars είπε

Υπενθύμιση για αυτά:

Σήμερα να βάλω στο νήμα ένα FAT PS3.

Αυτό είχε πρόβλημα και ο χρήστης του πλήρωσε ένα μεγάλο ποσό για να του κάνουν re-balling.  Μάλιστα του έδωσαν και σχετική εγγύηση καθώς και είχαν βάλει ταινία ασφαλείας για να ισχύει.  Όμως δούλεψε λιγότερο από 1 ώρα μετά από αυτό.  Καβγάς χαμός κλπ παραδέχτηκαν ότι re-balling δεν έκαναν σε κανέναν και μόνο reflow και δεν έδιναν ούτε επιστροφή χρημάτων ούτε άλλη λύση.  Οπότε στον κουβά πήγε.  Δεν έχει δίσκο.  Υποθέτω ότι η μητρική του θα έχει όψη καμένου τοστ...

Παραλαβή από Αγία Παρασκευή.

Παρέλαβα το PS3 και ευχαριστώ πάρα πολύ τον @papars για την προσφορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Δεν ανάφερα να τσεκάρω τον εκτυπωτη αν δουλέυει ή όχι (προφανώς για αυτό όπως λες τον χαρίζεις). Να το πώ πιο αναλυτικά για να γίνω απολύτως κατανοητός. Αν τον πάρει κάποιος και ΔΕΝ θέλει το τροφοδοτικό να κάνουμε ένα τσεκάρισμα(μέσω προφανώς μιας φωτογραφίας) αν κάνει το τροφοδοτικό για αυτόν που έχω.

Όχι για τσεκάρισμα της λειτουργίας του εκτυπωτή, αλλά τσεκάρισμά της συμβατότητας του τροφοδοτικου με τον εκτυπωτη που έχω. Αν δεν υπάρχει χρόνος/διάθεση οτιδήποτε προφανώς δεν τίθεται θέμα.

Για να καταλάβω έχεις τον ίδιο εκτυπωτή και θέλεις το τροφοδοτικό του η έχεις παρόμοιο εκτυπωτη;

Εχω ενα τροφοδοτικό απο καποιο εκτυπωτη με το ίδιο βύσμα τριπλο αλλά βγάζει μόνο 32ν η μια έξοδος η άλλη είναι η γείωση και η άλλη δεν βγάζει τίποτα και είδα ότι το τροφοδοτικό του εκτυπωτή που δίνει ο φίλος βγάζει 32ν GND 16ν το βύσμα.

Εσύ μπορείς να δεις τι ρεύμα παίρνει ο δικός σου από κάποιο ταμπελακι;

Και μια φωτο

 

1.jpg

Επεξ/σία από teledomenet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...