Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/9/2019 στις 10:40 ΠΜ, dhmak είπε

Καλημέρα, με ενδιαφέρουν όλα τα πράγματα ή ότι είναι διαθέσιμο.

Καλημέρα με ενδιαφέρει ο εκτυπωτής.

Καλημέρα, μπορώ να μπώ στην σειρά, αν δεν τελεσφορήσει με τον πρώτο ;;

Δεν έχω απάντηση από τον πρώτο, οπότε έλα να το πάρεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαρίζονται

Για λίγες μέρες  μετά ανακύκλωση 2 κουτιά ATX  χρώμα μπεζ και 1 UPS 2000VA φωτο (χωρίς τις μπαταρίες αρκετά βαρύ γι αυτό και η χειρολαβή )  Τα κουτιά όπως τα βλέπετε με  κάνα δυο ide  καλώδια Το UPS με πρόβλημα πλακέτας δουλεύει στα 24 volt με μια γέφυρα έτοιμο τροφοδοτικό πολλών αμπέρ

Spoiler

picture00017.jpg.025fc7f123096d30e2ef68f3acdf3f88.jpg

Spoiler

picture00018.jpg.5badf96756ec086243e7a89a34f6db08.jpg

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris_216 είπε

Επανέρχομαι με το συγκεκριμένο κλαρινέτο το οποίο και παρέλαβα από τον cubilone προ 10ημέρου.

Με κίνητρο όμως το post και τη συζήτηση με το Δημήτρη βρήκα και πάλι το δικό μου το οποίο έχω ν' αγγίξω πολύύύ καιρό. Κατόπιν τούτου δεν υπάρχει λόγος να έχω δύο και μετά από σχετική επικοινωνία μαζί του είπαμε να το πάρει όποιος άλλος ενδιαφέρεται.

Συνεπώς είναι και πάλι διαθέσιμο.

Απλά να επισημάνω ότι στις λίγες μέρες που το είχα στα χέρια μου δεν έχω κάνει τίποτα πάνω στο θέμα των φελών που αναφέρει ο Δημήτρης (χρειάζεται να πάει προφανώς σε τεχνίτη) και άρα αυτό απομένει να γίνει από τον επόμενο επίδοξο κλαρινετίστα :)

Όπως πάντα εκδήλωση ενδιαφέροντος πρώτα εδώ και μετά συνεννόηση με pm

Παραλαβή από Νέα Σμύρνη.

Απλα   να   σημειωσω   απο  την  μικρη   ενασχοληση   μου   οτι   το   συγκεκριμενο  ειναι   για   συμφωνικη   και  οχι   για   δημοτικη   μουσικη.

Ειναι  σε   κλιμακα   λα   η  σι  δεν   θυμαμαι   ακριβως   και   η   παραδοσιακη   συνηθως   χρησιμοποιει   κλιμακα   ντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Απλα   να   σημειωσω   απο  την  μικρη   ενασχοληση   μου   οτι   το   συγκεκριμενο  ειναι   για   συμφωνικη   και  οχι   για   δημοτικη   μουσικη.

Ειναι  σε   κλιμακα   λα   η  σι  δεν   θυμαμαι   ακριβως   και   η   παραδοσιακη   συνηθως   χρησιμοποιει   κλιμακα   ντο.

@:haris_216: Αν θέλεις μου λές και τι κλίμακα είναι, (εφόσον φυσικά θελεις να ρωτήσω το φίλο μου...)

Εγώ δεν έχω ιδέα από κλαρινέτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

@:haris_216: Αν θέλεις μου λές και τι κλίμακα είναι, (εφόσον φυσικά θελεις να ρωτήσω το φίλο μου...)

Εγώ δεν έχω ιδέα από κλαρινέτα...

Απ' όσο μπορώ να καταλάβω (κι ένα ψαξιματάκι που έκανα) είναι για μαθητική χρήση. Άλλωστε και ο Δημήτρης μου είπε ότι το είχε για τέτοιο.

Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη προτίμηση σχετικά με τον αποδέκτη. Μετά όμως την επαφή που είχα με τον αρχικό χαρίζοντα ο οποίος είναι ιδιαίτερα ευγενής και συμπαθής άνθρωπος, και τα όσα είπαμε, θα θεωρούσα σκόπιμο να καταλήξει σε κάποιον που θα το χρησιμοποιήσει και όχι θα του είναι το 2ο, 3ο ή 8ο. Γι' αυτό άλλωστε, μόλις βρήκα το δικό μου, κυριολεκτικά βιάστηκα να το ξαναποστάρω για χάρισμα, θεωρώντας το σαν υποχρέωσή μου προς τον cubilone

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2019 στις 12:24 ΜΜ, atux_null είπε

@DrLo Αν το mikrotik είναι διαθέσιμο, θα μ' ενδιέφερε.

@pc_dude @t_user

Το mikrotik RB532 τελικά δώθηκε σε παιδί από το διπλανό forum, από όπου το είχα πάρει και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Crybal είπε

Εγώ πάντα ειχα την απορία γιατι λέγονται "διπλανά" και όχι παρόμοια,παραπλήσια ή απέναντι?!

Τα εχουν στην σειρα στον browser σαν tab και για αυτο τα λενε διπλανα.  :P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, 1nsom-n1k είπε

μια ερώτηση όσοι λέτε ότι ποστάρετε και σε διπλανά φόρουμ, ποια φόρουμ εννοείτε;

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ήταν από το adslgr.com

δε ξέρω γιατί "διπλανά" , έτσι το είχα διαβάσει και εγώ και μου έμεινε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

μια ερώτηση όσοι λέτε ότι ποστάρετε και σε διπλανά φόρουμ, ποια φόρουμ εννοείτε;

Οι περισσότεροι εννούν τον λάμπη (ή thelab.gr) :)

Στα του χαρίσματος:
Χαρίζονται:

1- Asus P5B-Vm SE, δεν παίζει παρά μόνο αναβοσβήνει το λαμπάκι του συνεχώς. @Crybal

2- Asus P5S-MX SE, λειτουργεί αλλά έχει 3-4 φουσκωμένους πυκνωτές και αργεί να μπουτάρει. @Kostas.karras

3- 4 x 512MB DDR2 RAM, είναι ECC μνήμες για server και έπαιζαν κανονικά μέχρι που αποσύρθηκε το μηχάνημα. @pantelikas

4- 2 χ 512ΜΒ DDR2 RAM, άγνωστη κατάσταση, πιθανότατα dead @Crybal

5- WD5000AACS Green 500GB με 52% health. @iwoof

6- Άδεια McAfee antivirus για 1 χρόνο / 1 pc. Την έδινα και πριν καμμιά εβδομάδα αλλά μάλλον είναι αυτό που λέμε «δεν την θέλω που να μου την χαρίζουν» @mourgolukos

Παραλαβή μόνο από Νέα Σμύρνη (όλες οι ώρες) ή κέντρο Πανεπιστημίου 16 (πρωινές ώρες συνήθως).

Επεξ/σία από dpolal
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Τα εχουν στην σειρα στον browser σαν tab και για αυτο τα λενε διπλανα.  :P:lol:

Toτε  θαπρεπε   να   λεγονται  "απουκατ"...:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/9/2019 στις 4:15 ΜΜ, dpolal είπε

Οι περισσότεροι εννούν τον λάμπη (ή thelab.gr)

Στα του χαρίσματος:
Χαρίζονται:

1- Asus P5B-Vm SE, δεν παίζει παρά μόνο αναβοσβήνει το λαμπάκι του συνεχώς.

2- Asus P5S-MX SE, λειτουργεί αλλά έχει 3-4 φουσκωμένους πυκνωτές και αργεί να μπουτάρει.

3- 4 x 512MB DDR2 RAM, είναι ECC μνήμες για server και έπαιζαν κανονικά μέχρι που αποσύρθηκε το μηχάνημα.

4- 2 χ 512ΜΒ DDR2 RAM, άγνωστη κατάσταση, πιθανότατα dead

5- WD5000AACS Green 500GB με 52% health.

5- Άδεια McAfee antivirus για 1 χρόνο / 1 pc. Την έδινα και πριν καμμιά εβδομάδα αλλά μάλλον είναι αυτό που λέμε «δεν την θέλω που να μου την χαρίζουν» :D 

Παραλαβή μόνο από Νέα Σμύρνη (όλες οι ώρες) ή κέντρο Πανεπιστημίου 16 (πρωινές ώρες συνήθως).

Ευχαριστώ πολύ τον @dpolal για την μητρικη και τις μνημες

Επεξ/σία από Crybal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dpolal είπε

3- 4 x 512MB DDR2 RAM, είναι ECC μνήμες για server και έπαιζαν κανονικά μέχρι που αποσύρθηκε το μηχάνημα.

Αν βολεύει κάποιον που θα πάρει κάτι από τον φίλο, ζητώ μια χάρη: Να μου στείλει τις ECC RAM με δική μου χρέωση με γενική ταχυδρομική ή ΕΛΤΑ

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...