Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Doubt είπε

Όσον αφορά το πλακέ (δεξιά) βλέπω έχει επιλογές για TV, DVD, Aux.

Δεν γράφει κάπου μοντέλο;; μέσα στο πορτάκι του ίσως;;

Εμένα για μια τηλεόραση με ενδιαφέρει ως εφεδρικό, αλλά η συσκευή είναι επαρχία και δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να έρθω να το πάρω και να μη μου κάνει τελικά.

Αν τα θέλει και τα 2 ο Messenger ας τα πάρει.

 

20 ώρες πριν, MessengerOfGood είπε

Επειδή και εγώ για εφεδρικό το σκέφτηκα αλλά μόνο αν δεν το θέλει άλλος φυσικά, δεν εξεφρασα ενδιαφέρον απλά είπα αν υπάρχουν κωδικοί. Δεν θα ήθελα να πάρω κάτι που ίσως να μη μου κάνει κιόλας τη στιγμή που δεν το χρειάζομαι άμεσα.

Νομίζω να τα πάρεις εσύ, δες ποιο σου κάνει με την ησυχία σου και εν καιρώ ξαναχάρισε όποιο δεν σου κάνει...

Σόρι παίδες, μόλις είδα τις απαντήσεις σας. Όχι, το πορτάκι δεν γράφει τίποτα. Για την ακρίβεια, δεν είναι καν πορτάκι... Ένα συρταράκι είναι, με στρογγυλή υποδοχή για την ανάλογη μπαταρία. Σκέψου το σαν άγκιστρο, το πλαστικό μέρος είναι ελάχιστο και δεν μπαίνει κανένα αυτοκόλλητο πάνω του.

11 ώρες πριν, Doubt είπε

OK

Θα στείλω π.μ. στον jonkyr.

Ευχαριστώ

Έχεις πμ. Όπως τα είπατε, ας παραλάβεις εσύ και αν δεν σου κάνει, πασάρεις αργότερα στον Messenger ή σε όποιον άλλον.

Επεξ/σία από jonkyr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χαριζω playstation 2

και κατι δορυφορους απο 5.1 χωρις το σαμπ. το σαμπ εχει ενα θεμα με την ενταση λογω χαλασμενου ποτενσιομετρου. οποιος το θελει μηπως το φτιαξει ας πει διοτι εγω μαλλον θα το πεταξω

2 της creative

5  απο 10ετιας hercules.

Επεξ/σία από nickvas19
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2019 στις 9:59 ΠΜ, haris_216 είπε

Βάση τοίχου για παλαιού τύπου τηλεοράσεις ή οθόνες (crt).

Στο σφραγισμένο κουτί της χωρίς να έχει ανοιχτεί ποτέ (ένα από τα πολλά πράγματα που πήρα εγώ ή πήρε κάποιο μέλος της οικογένειας και με περίμενε για να κάνω την τοποθέτηση και η ώρα αυτή δεν ήρθε ποτέ :o Και στο τέλος οι καιροί μας ξεπέρασαν :P)

Εκδήλωση ενδιαφέροντας πρώτα εδώ και μετά τα ρέστα σε pm.

ΜΟΝΟ (και τονίζω τη λέξη "μόνο") παραλαβή από Νέα Σμύρνη

a1.jpg

a2.jpg

Δεν υπήρξε ενδιαφέρον (λογικό) αλλά είπα να δώσω άλλη μια ευκαιρία πριν φύγει για κάδο ανακύκλωσης. 

Αν λοιπόν ενδιαφέρεται κάποιος.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, nickvas19 είπε

χαριζω playstation 2

και κατι δορυφορους απο 5.1 χωρις το σαμπ. το σαμπ εχει ενα θεμα με την ενταση λογω χαλασμενου ποτενσιομετρου. οποιος το θελει μηπως το φτιαξει ας πει διοτι εγω μαλλον θα το πεταξω

2 της creative

5  απο 10ετιας hercules.

εχεις πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nickvas19 είπε

χαριζω playstation 2

και κατι δορυφορους απο 5.1 χωρις το σαμπ. το σαμπ εχει ενα θεμα με την ενταση λογω χαλασμενου ποτενσιομετρου. οποιος το θελει μηπως το φτιαξει ας πει διοτι εγω μαλλον θα το πεταξω

2 της creative

5  απο 10ετιας hercules.

Μπερδεύτηκα λιγο:  Οι δορυφοροι είναι 2 ή 5? 

Και είναι creative ή hercules?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2020 στις 7:17 ΜΜ, e-tic είπε
  1. Τηλεχειρηστήριο με δέκτη usb-to-IR. Τελείως αχρησιμοποίητο, οπότε -φαντάζομαι- λειτουργικό.
  2. USB flashάκι υποτίθεται 32GB. Στα windows δεν αναγνωρίζεται. Σε linux με lsusb αναγνωρίζεται σαν "innostor usb κάτι"  αλλά ούτε fdisk, ούτε gparted.
  3. 2 adaptors micro SD to SD

IMG-20200213-001411.jpg

Εκδήλωση ενδιαφέροντος με πμ και παραλαβή απο Μοσχάτο ή Καλλιθέα.

Ευχαριστώ πολύ!Σήμερα ο βραδάκι μάλλον θα δω τι παίζει και με τα δύο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαριζονται   τα   εξης.....

1.Καρτα   γραφικων   GAINWARD   GEFORCE   7300LE   PCI-E  256MB DDR2  σε  αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση  με   εναν   πυκνωτη   λιγο   φουσκωμενο.

spacer.png

2.Καρτα   γραφικων   AGP   HIS   ATI RADEON  X1650 PRO  256MB DDR2  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση

spacer.png

3.Φακος   επαγγελματικος   OSRAM   με   επαναφορτιζομενη   μπαταρια   6V 4,5AH που   θελει   λαμπα  και   φορτιστη.

Σαν   κι  αυτον   αλλα   κιτρινομαυρος.

spacer.png

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΚΑΤΟΠΙΝ  ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  καπακι   στελτε   ΠΜ.

 

ΔΟΘΗΚΑΝ!

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   τα   εξης.....

1.Καρτα   γραφικων   GAINWARD   GEFORCE   7300LE   PCI-E  256MB DDR2  σε  αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση  με   εναν   πυκνωτη   λιγο   φουσκωμενο.

spacer.png

2.Καρτα   γραφικων   AGP   HIS   ATI RADEON  X1650 PRO  256MB DDR2  σε   αγνωστη   λειτουργικη   κατασταση

spacer.png

3.Φακος   επαγγελματικος   OSRAM   με   επαναφορτιζομενη   μπαταρια   6V 4,5AH που   θελει   λαμπα  και   φορτιστη.

Σαν   κι  αυτον   αλλα   κιτρινομαυρος.

spacer.png

ΤΑ   ΠΑΙΡΝΕΙ   ΟΛΑ   ΕΝΑΣ   ΚΑΙ  ΤΑ   ΜΟΙΡΑΖΕΙ  Η   ΤΑ   ΚΡΑΤΑΕΙ  Η  ΤΑ   ΠΟΥΛΑΕΙ  Η  ΤΑ   ΠΕΤΑΕΙ.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ   ΜΟΝΟΝ   ΣΤΗΝ  ΕΔΡΑ   ΜΟΥ   ΠΙΣΩ  ΑΠΟ  ΤΟ  ΕΦΕΤΕΙΟ   ΑΘΗΝΑΣ   ΕΝΤΟΣ   48ΩΡΟΥ   ΚΑΤΟΠΙΝ  ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ.

Ποσταρετε   πρωτα   εδω   και  καπακι   στελτε   ΠΜ.

Πμ με ενδιαφέρουν οι κάρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 17/02/2020 at 17:08, rayven18 said:

Χαρίζονται τα εικονιζόμενα ηχεία. Δεν έχω το τροφοδοτικό τους πλέον, αλλά θέλουν 9V AC. Δουλεύαν κανονικά απλά λόγο του χαλασμένου τροφοδοτικού είχανε hum στα 50Hz. 
Απο Θεσσαλονίκη αυστηρά και μόνο για θέμα χρόνου, συνάντηση κοντά στο μέρος μου μετά απο pm
Εαν δέν τα πάρει κάποιος μέχρι και αύριο, θα πάνε ανακύκλωση

01.jpg

Τελικά τα έχω ακόμα, εαν τα θέλει κάποιος έως και αύριο ας μου στείλει pm, θεσσαλονίκη μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...