Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, melaslog είπε

Καλησπέρα και από εμένα.

Το έχω βάλει αγγελία εδώ και 15 μέρες και ουδείς (πλην ενός παιδιού που το ακύρωσε αμέσως μετά) ενδιαφέρθηκε.

Εστειλα  πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, melaslog είπε

Καλησπέρα και από εμένα.

Το έχω βάλει αγγελία εδώ και 15 μέρες και ουδείς (πλην ενός παιδιού που το ακύρωσε αμέσως μετά) ενδιαφέρθηκε.

Πρόλαβε άλλος.
Ευχαριστώ όπως και να έχει!

Επεξ/σία από e-tic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να κάνω σεφτέ στο χάρισμα,Και ξεκινάω από ογκώδη.

Έχω το Sony RCD-W3 CD Recorder είναι αντιγραφικό της sony,για cd. Δεν διαβάζει το αριστερό laser,το έχω παρατημένο εδώ και 2-3 χρόνια,φαντάζομαι θα δουλευει ακόμη.Το μόνο πρόβλημα ότι το μηχάνημα είναι στην Ξάνθη και πρέπει είτε να έρθει κάποιος από εδώ είτε να στείλετε κούριερ, να το πάρει.Διαδικασία,όπως οι υπόλοιποι,αφήνετε εδώ πρώτα και μετά μήνυμα.

s-l1600.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MessengerOfGood παρέλαβα κ ευχαριστώ κ.δημοσιως. έχω κ τα αντικείμενα που θ κομίσω στο άλλο μέλος της παρέας μας.

 

 

Υπενθυμίζω ότι χαρίζω σκούπα ηλεκτρική, με μη καλά εφαπτομενο τον σωλήνα της. Πιστεύω θα υπάρχει.ως ανταλλακτικό σε κατάλληλα μαγαζιά ή σηκώνει κ κάποια πατέντα αν κάποιος θεωρεί ότι το έχει. Είναι απ' τις κλασσικές με σακούλα, φαίνεται ιδιατερως δυνατή.

Επίσης ,χαρίζω ένα παιχνίδι, "στατική φόρμουλα " θα το περιέγραφα για μικρά αγόρια. Δεν το προσέφερε έγκαιρα εκεί που υπολόγιζα κ το παιδικό μεγάλωσε, σιγά μην περίμενε εμένα. Παίρνει μπαταρίες κ κάνει ήχους, αν κ ποτέ δε το δοκίμασα ο ίδιος. Αγορασμενο από Μουστάκα, λείπει απλά ένας πλαστικός πίρος αλλά δε δημιουργεί κανενα θέμα ασφάλειας κ μη λειτουργικότητας.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Locke_John είπε

@MessengerOfGood παρέλαβα κ ευχαριστώ κ.δημοσιως. έχω κ τα αντικείμενα που θ κομίσω στο άλλο μέλος της παρέας μας.

Υπενθυμίζω ότι χαρίζω σκούπα ηλεκτρική, με μη καλά εφαπτομενο τον σωλήνα της. Πιστεύω θα υπάρχει.ως ανταλλακτικό σε κατάλληλα μαγαζιά ή σηκώνει κ κάποια πατέντα αν κάποιος θεωρεί ότι το έχει. Είναι απ' τις κλασσικές με σακούλα, φαίνεται ιδιατερως δυνατή.

Επίσης ,χαρίζω ένα παιχνίδι, "στατική φόρμουλα " θα το περιέγραφα για μικρά αγόρια. Δεν το προσέφερε έγκαιρα εκεί που υπολόγιζα κ το παιδικό μεγάλωσε, σιγά μην περίμενε εμένα. Παίρνει μπαταρίες κ κάνει ήχους, αν κ ποτέ δε το δοκίμασα ο ίδιος. Αγορασμενο από Μουστάκα, λείπει απλά ένας πλαστικός πίρος αλλά δε δημιουργεί κανενα θέμα ασφάλειας κ μη λειτουργικότητας.

Αυτό το παιχνίδι για πόσων ετών αγόρι είναι?

Ο εγγονός μου είναι 16 μηνών, κάνει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, MessengerOfGood είπε

Αυτό το παιχνίδι για πόσων ετών αγόρι είναι?

Ο εγγονός μου είναι 16 μηνών, κάνει?

Αν και κάποιοι μπορεί να διαφωνήσουν,καλό είναι να μη δίνεις παιχνίδια με μπαταρίες σε παιδιά κάτω των 2 ετών,ειδικά τις κινεζιές του τζάμπο και του μουστάκα.Μπορεί να το ανοίξουν και να βάλουν τις μπαταρίες στο στόμα,να τρέξουν υγρά οι μπαταρίες,να πιάσουν το παιχνίδι και μετά να βάλουν τα χέρια στο στόμα και άλλα τέτοια ωραία (ναι,είναι πραγματικά σενάρια αυτά).

Επεξ/σία από roybatty
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, roybatty είπε

Αν και κάποιοι μπορεί να διαφωνήσουν,καλό είναι να μη δίνεις παιχνίδια με μπαταρίες σε παιδιά κάτω των 2 ετών,ειδικά τις κινεζιές του τζάμπο και του μουστάκα.Μπορεί να το ανοίξουν και να βάλουν τις μπαταρίες στο στόμα,να τρέξουν υγρά οι μπαταρίες,να πιάσουν το παιχνίδι και μετά να βάλουν τα χέρια στο στόμα και άλλα τέτοια ωραία (ναι,είναι πραγματικά σενάρια αυτά).

Σωστά, άκυρο λοιπόν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, roybatty είπε

Αν και κάποιοι μπορεί να διαφωνήσουν,καλό είναι να μη δίνεις παιχνίδια με μπαταρίες σε παιδιά κάτω των 2 ετών,ειδικά τις κινεζιές του τζάμπο και του μουστάκα.Μπορεί να το ανοίξουν και να βάλουν τις μπαταρίες στο στόμα,να τρέξουν υγρά οι μπαταρίες,να πιάσουν το παιχνίδι και μετά να βάλουν τα χέρια στο στόμα και άλλα τέτοια ωραία (ναι,είναι πραγματικά σενάρια αυτά).

Μπα   δεν   υπαρχει   προβλημα.

Και   το  ανηψακι  της   αδερφης   μου   εφαγε   μια   μπαταρια   ααα   αλλα   πηγαμε   και  πηραμε   αλλη.....:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, tigergreg είπε

Μπα   δεν   υπαρχει   προβλημα.

Και   το  ανηψακι  της   αδερφης   μου   εφαγε   μια   μπαταρια   ααα   αλλα   πηγαμε   και  πηραμε   αλλη.....:mrgreen:

:)
Πέραν της πλάκας,οι πιο επικίνδυνες είναι οι 2032,2025,LR44 κτλ.Τις ΑΑ και ΑΑΑ θα δυσκολευτεί να τις καταπιεί ένα μικρό παιδί,αλλά τις μικρές που είναι σαν κουμπιά τις έχουν καταπιεί παιδιά πολλές φορές (και πήγαν για πλύση στομάχου)

Επεξ/σία από roybatty
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, roybatty είπε

Αν και κάποιοι μπορεί να διαφωνήσουν,καλό είναι να μη δίνεις παιχνίδια με μπαταρίες σε παιδιά κάτω των 2 ετών,ειδικά τις κινεζιές του τζάμπο και του μουστάκα.Μπορεί να το ανοίξουν και να βάλουν τις μπαταρίες στο στόμα,να τρέξουν υγρά οι μπαταρίες,να πιάσουν το παιχνίδι και μετά να βάλουν τα χέρια στο στόμα και άλλα τέτοια ωραία (ναι,είναι πραγματικά σενάρια αυτά).

Εγώ θα συμφωνήσω. Το εν λόγω πάντως παιχνίδι χρησιμοποιείται κ χωρίς μπαταρίες, απλά δε θα έχει ήχους κ φωτάκια κ άρα θα εντυπωσιάσει λιγότερο το παιδάκι που θα το χρησιμοποιήσει.

Ανεβάζω φωτογραφίες σε πολύ λίγο.

 

Οι φίλοι μας του Ρετο, λέτε να το παραλαμβάνουν κ αυτό ,το παιχνίδι εννοώ.

Επεξ/σία από Locke_John
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Εγώ θα συμφωνήσω. Το εν λόγω πάντως παιχνίδι χρησιμοποιείται κ χωρίς μπαταρίες, απλά δε θα έχει ήχους κ φωτάκια κ άρα θα εντυπωσιάσει λιγότερο το παιδάκι που θα το χρησιμοποιήσει.

Ανεβάζω φωτογραφίες σε πολύ λίγο.

Οι φίλοι μας του Ρετο, λέτε να το παραλαμβάνουν κ αυτό ,το παιχνίδι εννοώ.

Ανεβασε   μια  φωτο  να  το  δουμε   στο   περιπου....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, melaslog είπε

Καλησπέρα και από εμένα.

Το έχω βάλει αγγελία εδώ και 15 μέρες και ουδείς (πλην ενός παιδιού που το ακύρωσε αμέσως μετά) ενδιαφέρθηκε.

Με ενδιαφέρει να ξαναβάλω λίγο το φίλμ στην ζωή μου 😊 θα στείλω μήνυμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, melaslog είπε

Λογικά θα δοθεί.

Είσαι 4ος. Δεν το βλέπω.

Αν φέρω γλυκό τον καφέ ανεβαίνω καθόλου στη σειρά; Δουλεύω δίπλα και με εξυπηρετεί 😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...