Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με την σειρά μου και εγω αφου εχω παρει πραγματα απο εδω χαριζω και εγω τα παρακατω θα τηρηθει αυστηρα προτεραιοτητα και θα προτιμησω να δωθουν ολα μαζι

για παραλαβη συναντηση εθνικη αμυνα αλλιως καταθεση τα εξοδα αποστολης και τα στελνω

asus 7300gs μολις περαστουν drivers βγαζει artifacts δοκιμαστηκε reflow αλλα κανει παλι τα ιδια

xfx 8400gs νεκρη τελειως δεν δινει καθολου σημα

2 τεμαχια geforce mx2 δεν γνωριζω αν λειτουργουν

tornado καρτα δικτυου δεν γνωριζω αν λειτουργει

floppy drive μαυρο λειτουργει κανονικα

sapphire 2400xt 256mb αρχικα εβγαζε artifacts δοκιμαστηκε reflow δεν ανοιξε ποτε ξανα

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

32 λεπτά πριν, darkshadow254 είπε

με την σειρά μου και εγω αφου εχω παρει πραγματα απο εδω χαριζω και εγω τα παρακατω θα τηρηθει αυστηρα προτεραιοτητα και θα προτιμησω να δωθουν ολα μαζι

για παραλαβη συναντηση εθνικη αμυνα αλλιως καταθεση τα εξοδα αποστολης και τα στελνω

asus 7300gs μολις περαστουν drivers βγαζει artifacts δοκιμαστηκε reflow αλλα κανει παλι τα ιδια

xfx 8400gs νεκρη τελειως δεν δινει καθολου σημα

2 τεμαχια geforce mx2 δεν γνωριζω αν λειτουργουν

tornado καρτα δικτυου δεν γνωριζω αν λειτουργει

floppy drive μαυρο λειτουργει κανονικα

sapphire 2400xt 256mb αρχικα εβγαζε artifacts δοκιμαστηκε reflow δεν ανοιξε ποτε ξανα

Ισως να με ενδιαφέρει η 8400GS, στέλνω Π.Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Θα τις ηθελα τις κ/γ για ανταλλακτικά ή αυτες που ψιλολειτουργουν για καρτες/τεστ.Δεν εχω προβλημα να τα παρω ολα και να ανακυκλωσω οτι δεν παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, darkshadow254 είπε

με την σειρά μου και εγω αφου εχω παρει πραγματα απο εδω χαριζω και εγω τα παρακατω θα τηρηθει αυστηρα προτεραιοτητα και θα προτιμησω να δωθουν ολα μαζι

για παραλαβη συναντηση εθνικη αμυνα αλλιως καταθεση τα εξοδα αποστολης και τα στελνω

asus 7300gs μολις περαστουν drivers βγαζει artifacts δοκιμαστηκε reflow αλλα κανει παλι τα ιδια

xfx 8400gs νεκρη τελειως δεν δινει καθολου σημα

2 τεμαχια geforce mx2 δεν γνωριζω αν λειτουργουν

tornado καρτα δικτυου δεν γνωριζω αν λειτουργει

floppy drive μαυρο λειτουργει κανονικα 

sapphire 2400xt 256mb αρχικα εβγαζε artifacts δοκιμαστηκε reflow δεν ανοιξε ποτε ξανα

Καλημέρα. Θα με ενδιέφερε το floppy drive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, unforgiven είπε

Έχω κουπόνια από την προσφορά για έναν χρόνο στα Yava με 48 ευρώ, που κανονικά έχει λήξει. Αν κάποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει pm.

Dilono endiaferon gia ta kouponia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ano1 είπε

Dilono endiaferon gia ta kouponia

Στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα με το κινητό σου να σου προωθήσω το SMS. Έχω και έντυπα κουπόνια, αλλά θα πρέπει να έρθεις Χαλάνδρι. Το SMS βολεύει γιατί μπορείς και εσύ να το προωθήσεις σε όσους θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 minutes ago, Vagosman said:

Χαρίζεται EVGA GTX275.

Χέρι χέρι Φιλαδέλφεια.

image.png.a6df9bc01a18ccbdb586bae68c69409f.png

Αν μπορείς να την στείλεις ή να την παραλάβει κάποιος και να μου την στείλει, θα την ήθελα :)

Y/Γ: Προφανώς με δικά μου έξοδα :)

Επεξ/σία από VonLoutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος σου χαρίζει κάτι, που μπορεί να έχει αξία, μπορεί και να μην έχει. Σημασία έχει πως, χωρίς ο ίδιος να κερδίσει κάτι, σου δίνει ένα αντικείμενο που το θέλεις.

Ε, πες του βρε αδελφέ ένα "ευχαριστώ". Δεν κοστίζει τίποτα.

Στέλνεις ένα ξερό pm με το τηλέφωνό σου. Παίρνεις ευγενική απάντηση με το όνομά του και ένα "καλησπέρα". Πάτα μια γ@μημένη απάντηση. Όχι τίποτε άλλο. Μπορεί να ξαναχαρίσει κάτι και να το θέλεις και να φας πόρτα.

Κάτι δικά μου...

  • Like 25
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...