Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]


billdanos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Kostas.karras είπε

Πμ  αν περισσευει καποιος δισκος

Πέρασε και τους πήρε ο crybal Κώστα οπότε δεν έχω κάτι μίλησε του 

18 λεπτά πριν, Trigger Happy είπε

τα ίδια και δω....σου στέλνω.

Έχει pm 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κεραια   GSM 900   3g  αυτοκινητου   καινουργια   αυτοκολλητη   για   τζαμι   στο   σελοφαν  της  με   την  καλωδιωση  κομπλε.

Υπαρχει   ενδιαφερον?

Προυποθεση   να  υπαρχει  βαση   κινητου  (car kit)  για  να   κουμπωσει  επανω.

 

Επεξ/σία από tigergreg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κοινή χρήση παράλληλου εκτυπωτή από 2 Η/Υ .... δεν περιλαμβάνει καλώδια...

βρίσκομαι Καλαμάτα και μπορώ να κάνω αποστολή με courrier με χρέωση του παραλήπτη

ή με speedex χρέωση δική μου 4€  ( τα μεταφορικά θα προπληρωθούν πριν την αποστολή )

 

 

as-201.JPG

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tigergreg είπε

Χαριζονται   3  MODEM/ROUTER.....

1.Modem/router ZYXEL  P-2302HWUDL-P1  στο  κουτι   του  απο   τον  φιλο   γιωργο  wizzy.

Διαθέτει μία (1) θύρα για σύνδεση με internet, τέσσερις (4) θύρες δικτύου, δύο (2) θύρες USB και δύο (2) θύρες τηλεφωνικών γραμμών.

Σε λειτουργική κατάσταση. Δίνεται με τροφοδοτικό.

spacer.png

2.THOMSON  TG585 V7  δυστυχως   χωρις   τροφοδοτικο.

spacer.png

3.ZTE  ZXV10 W300 v5,.2  CONN-X    λειτουργικο   με   τροφοδοτικο  που  μαλλον  εχει   καει.

spacer.png

Παραλαβη   ΜΟΝΟΝ  στην  εδρα   μου   πισω   απο  το  εφετειο   αθηνας   εντος   48ωρου.

ΜΟΝΟΝ  ΟΛΑ   ΜΑΖΙ   ΠΑΚΕΤΟ   ΠΑΡΑΚΑΛΩ   ΠΟΛΥ   και  ας   δοθουν   η  πουληθουν  η   πεταχτουν.

Προτεραιοτητα   οποιος   μπορει   γρηγοροτερα.

ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ   ΠΡΩΤΑ   ΕΔΩ   ΚΑΙ  ΣΤΕΙΛΤΕ   ΑΜΕΣΑ   ΠΜ  ΓΙΑ   ΑΠΟΦΥΓΗ   ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ.

ΔΟΘΗΚΑΝ!

Ευχαριστώ τον @tigergreg για το Zyxel

.

Έχω πάρει και τα άλλα 2 τα οποία ξαναδιτίθενται για χάρισμα αν τα θέλει κάποιος

.

Παραλαβή όπως πάντα

- είτε ώρες γραφείου από τη δουλειά μου Μαρούσι (δίπλα στο δαχτυλίδι)

- είτε ΣΚ ή αργα το απόγευμα από το σπίτι μου (Χαϊδάρι - Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ)

- είτε μου λέτε κάποιο σημείο που βολεύει να περάσω να σας τα αφήσω από την επιστροφή Μαρούσι - ΧαΪδάρι 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sotos 1 είπε

Δύο μητρικές 478 και δύο 775

Η asrock 478 δουλεύει κανονικά η gigabit 478 είναι  100% λειτουργική παρόλο που έχει δύο φουσκωμένους πυκνωτές

Στην ga g31m  δουλεύουν όλα άψογα η msi έχει ένα φουσκωμένο πυκνωτή χωρίς να  έχει κάποια δυσλειτουργία

Παραλαβη άμεσα από Καλλιθέα κεντρικά 

IMG_20200728_165604.jpg

IMG_20200728_170550.jpg

Ενδιαφέρομαι για την g31 της giagabyte 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Studio PcTv , παλιά κάρτα τηλεόρασης-ραδιοφώνου 

Όποιος ενδιαφέρεται μένω Θρακομακεδόνες ,εαν δεν μπορείτε παω γυμναστήριο το απόγευμα Ν.Κηφισιά  

εικόνα_Viber_2020-07-28_20-32-58.jpg

εικόνα_Viber_2020-07-28_20-32-57.jpg

Επεξ/σία από poseidon98
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sotos 1 είπε

Acer extrensa 5220   λειτουργικό 100% χωρίς δίσκο και μνήμες, το laptop έχει έρθει σε επαφή με κάποιο θερμαντικό σώμα  και το καπάκι του από την έξω μεριά έχει μία αλλοίωση και εμφανίζει και κάποιες σκιές στην οθόνη

 πέντε δίσκοι 2,5 αρίδες με χαμηλή υγεία

Παραλαβη άμεσα από Καλλιθέα κεντρικά χωρίς σειρά προτεραιότητας

IMG_20200728_154853.jpg

IMG_20200728_155257.jpg

IMG_20200728_155057.jpg

IMG_20200728_154925.jpg

Ευχαριστω πολύ τον Sotos 1 για τους δισκους και την μητρικη!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, poseidon98 είπε

Studio PcTv , παλιά κάρτα τηλεόρασης-ραδιοφώνου 

Όποιος ενδιαφέρεται μένω Θρακομακεδόνες ,εαν δεν μπορείτε παω γυμναστήριο το απόγευμα Ν.Κηφισιά  

εικόνα_Viber_2020-07-28_20-32-58.jpg

εικόνα_Viber_2020-07-28_20-32-57.jpg

μ ενδιαφερει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sotos 1 είπε

Δύο μητρικές 478 και δύο 775

Η asrock 478 δουλεύει κανονικά η gigabit 478 είναι  100% λειτουργική παρόλο που έχει δύο φουσκωμένους πυκνωτές

Στην ga g31m  δουλεύουν όλα άψογα η msi έχει ένα φουσκωμένο πυκνωτή χωρίς να  έχει κάποια δυσλειτουργία

Παραλαβη άμεσα από Καλλιθέα κεντρικά 

IMG_20200728_165604.jpg

IMG_20200728_170550.jpg

πήρα και γω.... 

παλικάρι ο φίλος. κάναμε και ωραία συζήτηση.... εστω και επί "του πεζοδρομίου". 😀

υπόχρεος! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2020 στις 4:40 ΜΜ, DrLo είπε

Χαρίζεται

η παρακάτω κάρτα γραφικών (GeForce 8800GT)

την είχα πάρει από άλλο παιδί από το thread αυτό πριν κάποια χρόνια, έκανε τη δουλειά της για κάμποσο καιρό μέχρι που μπήκε σε αχρηστία/ντουλάπι.

Μεχρι όταν την έβγαλα λειτοργούσε κανονικά. Από όταν μπήκε ντουλάπι και μετά ... ποιός ξέρει.

IMG-20200725-162847-resized.jpg

Παράδοση, όπως πάντα,

- ωρες γραφείου από τη δουλειά μου (Μαρούσι κοντά στο δαχτυλίδι - απλά μου λέτε από πριν για να τα πάρω μαζί μου) 

- ΣΚ ή αργά το απόγευμα (μετά τη δουλειά από Λ. Αθηνών κοντά στα ΤΕΙ Αθηνών)

- ή αν βολευει περνάω κάποιο σημείο περνάω και σας τα αφήνω στο γύρισμα από τη δουλειά  

-

Αν υπάρξουν πάνω από ένας ενδιαφερόμενοι θα ακολυθηθούν ΑΔΙΑΦΑΝΕΙΣ διαδικασίες ή/και κλήρωση 

(στείλτε και PM)

θα δηλωσω και εγω ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2020 στις 1:24 ΜΜ, haris_216 είπε

Να ευχαριστήσω και από εδώ τον Γρηγόρη για τα σκι και όλη τη διοργάνωση της επικοινωνίας και παραλαβής. 

Για όσους τον έχουν γνωρίσει ξέρουν ότι είναι κατηγορία από μόνος του. 

Ευχαριστώ πολύ Γρηγόρη. 

 

Επανέρχομαι με τα σκι. Τελικά η ηλικία τους και η κατάστασή τους δεν είναι τέτοια που θα επιτρέψει την κάθοδο σε πλαγιές :)

Εννοείται πως ο Γρηγόρης δεν το ήξερε (ότι του είπαν από περιγραφές) και ούτε φυσικά έχω να παραπονεθώ για κάτι (θα έπεφτε φωτιά να με κάψει).

Σε κανονικές συνθήκες θα τα κρατούσα για καμιά κατασκευή (έχω δει διάφορα στο ίντερνετ με διακοσμητικές ή άλλες κατασκευές) αλλά δυστυχώς, λόγω θεμάτων υγείας στην οικογένεια, δεν έχω χρόνο ή διάθεση για κάτι τέτοιο.

Αν λοιπόν κάποιος είναι σε δημιουργική φάση κι ενδιαφέρεται μπορεί να τα πάρει. Είναι 3 ζευγάρια, διαφορετικού μήκους, τα δύο με δέστρες (παλιές) το ένα ατρύπητο. Θα τα κρατήσω μερικές μέρες και αν δεν......

Επίσης ο Γρηγόρης μου έδωσε (το τσαντάκι του Sport Billy έχει αυτό το παιδί :)) κι ένα ζευγάρι μαγνητικές σχάρες αυτοκινήτου για σκι. Μία φορά μόνο φορεμένες όπως μου είπε με απλά ίχνη πολύχρονης αποθήκευσης. Επειδή συμπτωματικά θα μου δώσει ο αδερφός μου τις σχάρες του σκι που είχε, αυτές του Γρηγόρη είναι διαθέσιμες σε όποιον ενδιαφέρεται.

Εννοείται πως για όλα ενημερώθηκε πρώτα ο Γρηγόρης

Όποιος τυχόν ενδιαφέρεται ποστ εδώ και μετά συνεννόηση με πμ (παραλαβή από Νέα Σμύρνη)

ΥΓ Η φωτό της σχάρας είναι από το ίντερνετ

3.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αθήνα, κέντρο:

Καλημέρα, 

Ενδιαφέρεται ίσως κάποιος για καναπέδες 2, ευθείς τριθεσιους, γκρι υφάσματος, σε μέτρια κατάσταση;

Δλδ τα ελατήρια τους ακούγονται όταν κάθεται κάποιος κ τα υφάσματα λίγο λερωμένα .

Με αποθηκευτικό χώρο από κάτω, .αν υπάρξει ενδιαφέρον ανεβάζω φωτογραφίες.

Τους κατεβάζω μέχρι την είσοδο πολυκατοικίας μου.

Επεξ/σία από Locke_John
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/7/2020 στις 9:47 ΜΜ, sotos 1 είπε

Δύο παλιά λαπτοπάκια πλήρως λειτουργικά HP 6710b NX 9010

Δεν έχουν φορτιστές δίσκους και μνήμες

Χωρίς σειρά προτεραιότητας για άμεση παραλαβή από Καλλιθέα κεντρικά.Ένα ο καθένας θα προτιμηθούν παιδιά που δεν έχουν ξαναπάρει κάτι από μένα

IMG_20200501_190047.thumb.jpg.3518e80e3fa62c1a2a9399dab2b8bc8f.jpg

IMG_20200502_212722.thumb.jpg.1076720763f133197d21491fc88458a9 (1).jpg

IMG_20200502_212730.thumb.jpg.82192edda349c507400e5e520e0dec7b.jpg

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά εὐχαριστήσω καί δημοσίως τό μέλος sotos 1 γιά τό laptop. Σωτήρη νά εἶσαι πάντα καλά καί νά γνωρίζεις ὅτι ἡ προσφορά σου θά ἀξιοποιηθεῖ μέ τόν καλύτερο τρόπο. Εὐχαριστῶ καί πάλι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...