Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 3]

Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με αντικείμενα τα οποία χαρίζονται.

Στη ροή του νήματος επιτρέπεται αποκλειστικά και μόνο η ανάρτηση τέτοιων δωρεών, η εκδήλωση ενδιαφέροντος και, εφόσον το επιθυμούν τα μέλη, οι σχετικές ευχαριστίες.

Απαγορεύεται αυστηρά ο οιοσδήποτε σχολιασμός, άμεσος ή έμμεσος, των δωριζόμενων αντικειμένων, της αξίας/χρησιμότητάς τους και των όρων και των προϋποθέσεων υπό τους οποίους ο δωρητής προσφέρει τα αντικείμενα.

Οι όροι και οι προϋποθέσεις αυτές, έγκεινται στη διακριτική ευχέρεια των δωρητών. 

Δεν επιτρέπονται οι αγγελίες που δημιουργούνται για να υποκαταστήσουν το νήμα, προκειμένου να μη δημιουργούνται υπόνοιες για τις όποιες αξιολογήσεις ή τη συγκέντρωση πολλαπλών αξιολογήσεων από το ίδιο αντικείμενο.

Δεν επιτρέπεται να ζητάτε να σας χαρίσουν αντικείμενα. 

Παρακαλούνται τα μέλη να ακολουθούν αυτούς τους απλούς κανόνες και, εφόσον εντοπίζουν κάποιο μήνυμα που κρίνουν ασύμβατο με τα παραπάνω, να στέλνουν αναφορά και να αποφεύγουν κάθε σχολιασμό.

Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/8/2020 στις 8:08 ΜΜ, tasosv1 είπε

Χαρίζεται αφυγραντήρας με θέμα (δεν θυμάμαι τι ακριβώς) στα 25L. Για κάποιον που το έχει στις επισκευές αν θυμάμαι καλά είναι και εύκολο και οικονομικό.

Επίσης: ιονιστης βιομηχανικού τύπου. Χρειάζεται ανταλλακτικό και κάθεται πολλά χρόνια. Είναι σαν καινούργιος.

Παραλαβή ΜΌΝΟ από Χαϊδάρι στον/στους πρώτους ενδιαφερόμενους. Προτεραιότητα σε εκείνον που μπορεί να πάρει και τα 2. Αποστολές δεν γίνονται.

Κατά τα γνωστά πμ αφού προηγηθεί ενδιαφέρον εδώ.

Ευχαριστώ πολύ!!!

IMG_20200817_200106.jpg

Ενδιαφέρομαι και γω για τον αφυγραντήρα 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 12,5k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

απλα θα πω τυπικα οτι αυτοι που χαριζουν ας προσεχουν που δινουν διοτι καποιοι δεν εχουν παρει τιποτα ενω αλλοι καθε δεκα ποστ παιρνουν και κατι.σε ελευθερη μεταφραση καποιοι  παιζει να εχουν γεμισει

Λόγω του ότι οι συναντήσεις αποτελλούν βασικό τρόπο παραλαβής των δωριζόμενων αντικειμένων, το νήμα θα παραμείνει κλειστό έως 30/11. Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 16/8/2020 στις 3:59 ΜΜ, ΛεναΛενα είπε

Χαριζω φλασακια με διαφορες χωρητικοτητες.Τα ελεγξα,τα διαμορφωσα και δουλευουν αψογα!Μονο για Θεσσαλονικη μιας και λογω κορονοιου και ωραριου δεν μπορω να στειλω με ΕΛΤΑ!

DSC_3738.JPG

παρελαβα, ευχαριστω και δημοσια τη Λενα! :)

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα χαρίζω αυτά εδώ τα παπούτσια που δεν είναι και σε τέλεια κατάσταση για όποιον τα χρειάζεται το νούμερο είναι 43.5 θα περιμένω τα μηνύματά σας ....Παραθέτω και μια φωτογραφία

IMG_20200818_224734

Επεξ/σία από life is music
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παιδια καποιος αν δεν κανω λαθος λιγα ποστ πιο πανω εδεινε κατι ρουτερ αν υπαρχει κανενα που να δουλευει θα με ενδιέφερε για ενα τεσταρισμα ευχαρηστω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 ώρες πριν, k_onstantinos είπε

Καλησπέρα, χαρίζεται Dell οθόνη CRT, γιατί κάθεται 😀. Δουλεύει μια χαρά.

IMG_0706.jpeg

IMG_0708.jpeg

Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα, νά ἐκδηλώσω τό ἐνδιαφέρον μου γιά τήν ὀθόνη, ἐφόσον ἡ παραλαβή μπορεῖ νά γίνει μετά τήν 1'/9. Εὐχαριστῶ.

Επεξ/σία από georgios65
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ξεκαθαρισμα αποθηκης....ο,τι βλεπεται στην φωτογραφια! οποιος ενδιαφερεται μου στελνει inbox, παραλαβη απο ανατολικη αττικη! ολα ειναι σε πολυ καλη κατασταση!

vv.jpg

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, isspro98 είπε

ξεκαθαρισμα αποθηκης....ο,τι βλεπεται στην φωτογραφια! οποιος ενδιαφερεται μου στελνει inbox, παραλαβη απο ανατολικη αττικη! ολα ειναι σε πολυ καλη κατασταση!

πμ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, isspro98 είπε

vv.jpg

Στελνω πμ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, isspro98 είπε

vv.jpg

Π.μ.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 λεπτά πριν, isspro98 είπε

vv.jpg

😔😀😳kκαλησπερα σας στέλνω πμ για τα παιχνίδια και την επιφάνεια γραφείου...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα σε όλους χαρίζω αυτά εδώ τα παπούτσια που δεν είναι σε τέλεια κατάσταση για όποιον τα θέλει και μένει Αθήνα ..το νούμερο είναι 43.5

IMG_20200818_224734

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, isspro98 είπε

θα δωθουν στον @gannismarianna καθως εστειλε πρωτος!

Θα δσωθούν όλα μαζί? Γιατί ενδιαφέρομαι για το γραφείο και τα παιχνίδια... αν το έλος δεν έχει πρόβλημα να πάρω ένα δυο παιχνίδια που τα ψάχνω καιρό ας επικοινωνήσει μαζί μου...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, isspro98 said:

vv.jpg

p.m για τη βάση οθόνης

Επεξ/σία από thodoris1985
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Snoob locked this θέμα
  • Snoob unlocked this θέμα
  • Snoob locked και unlocked this θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.