Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο V2


nrkmaiden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Σηνυθως μου κρατανε πανω απο μηνα αλλα τις αλλαζω παντα νωριτερα για ευνοητους λογους και χρησιμοποιω γλυκερινη φαρμακειου παντα κανενα λιτρο για να εχω παντα στην ακρη ευκαιρη χωρις να τρεχω να βρω.

Τελικα εσυ τυχαινει να γνωριζεις σχετικα με το ενεσιμο νερο, εγω που εχω παρει λιτρο αλλα πιθανον να κανω αρκετο καιρο να ξαναφτιαξω μειγμα θα μου κρατησει ή πρεπει να το πεταξω και να αγορασω καινουριο σε επομενη μιξη?

Ποιος ο λόγος να το κρατάς;;;;;

Καλύτερα κάνε μία μικρή αραίωση στο λίτρο γλυκερίνης να είναι έτοιμη για άτμισμα βάλτη στο ψυγείο (κατάψυξη δεν παγώνει η γλυκερίνη) και βγάλε όταν θέλεις να κάνεις υγρό.Σιγουρα δεν είναι και ότι καλύτερο να χρησιμοποιούμε μετά από μήνες ανοιγμένο νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Ποιος ο λόγος να το κρατάς;;;;;

Καλύτερα κάνε μία μικρή αραίωση στο λίτρο γλυκερίνης να είναι έτοιμη για άτμισμα βάλτη στο ψυγείο (κατάψυξη δεν παγώνει η γλυκερίνη) και βγάλε όταν θέλεις να κάνεις υγρό.Σιγουρα δεν είναι και ότι καλύτερο να χρησιμοποιούμε μετά από μήνες ανοιγμένο νερό.

Καταλαβα ισως κανω αυτο που λες αλλιως το πεταω δε τρεχει και κατι. Απλως πηρα πολυ για να εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vastegial_74 είπε

Το le tabac μόνο σε sake n vape βγαινει; είδα το άλλο παίζει 10αμελα και πως η high wheelers έχει και άλλες καπνικες επιλογές, ενδιαφέρον. Ευχαριστώ. Όταν δοκιμάσω θα σου πω. 

Το le tabac ναι. Νομίζω μόνο σε snv. Και το άλλο έχει snv και υπάρχει και 10μελο έτοιμο να το δοκιμάσεις.

Εχει ωραία υγρά η High Wheelers. Είχα πάρει άλλο ένα, δεν το έχω τώρα, νόμιζω το aromatico, που ήταν καπνικο με σύκο. Αρκετό καλό. Αλλά είπες δεν θες αρώματα και τέτοια, οπότε λογικά δεν θα σου αρέσει.

Επεξ/σία από panossar95
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ερώτηση.

Ξέρετε αν επιτρέπεται η αγορά booster νικοτίνης από το εξωτερικό? 10ml 20αρες.

Οσο επιτρέπεται κανονικά εδω, όχι μεγάλες ή περίεργες ποσότητες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Καλησπέρα, ερώτηση.

Ξέρετε αν επιτρέπεται η αγορά booster νικοτίνης από το εξωτερικό? 10ml 20αρες.

Οσο επιτρέπεται κανονικά εδω, όχι μεγάλες ή περίεργες ποσότητες.

Απαγορεύεται η εισαγωγή νικοτίνης ανεξαρτήτου ποσότητας και συγκέντρωσης

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fernw_thn_souvla είπε

Απαγορεύεται η εισαγωγή νικοτίνης ανεξαρτήτου ποσότητας και συγκέντρωσης

Κρίμα

Έχω βρει από Ισπανία 1€ και 1.50€ και ήμουν έτοιμος να πετάξω κάνα 100€. 

Αλλά λέω να μην το ρισκάρω και κάνω Χριστούγεννα στα κάγκελα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Κρίμα

Έχω βρει από Ισπανία 1€ και 1.50€ και ήμουν έτοιμος να πετάξω κάνα 100€. 

Αλλά λέω να μην το ρισκάρω και κάνω Χριστούγεννα στα κάγκελα

Ε δεν αξίζει νομίζω το ρίσκο, και εδώ βλέπω πολλά μαγαζιά που παίζουν στο 2ευρω. Με λίγη καλή θέληση και το 100 ευρω  που θα του στάξεις θα στη δώσει και λίγο πιο κάτω.Φυλακή δε κάνεις, σύμφωνα με το ΦΕΚ κατάσχεση και πρόστιμο (δεν μπόρεσα να βρώ το ποσό αλλά λέει ότι τα έσοδα πάνε στις μονάδες υγείας :) ) . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fernw_thn_souvla είπε

Ε δεν αξίζει νομίζω το ρίσκο, και εδώ βλέπω πολλά μαγαζιά που παίζουν στο 2ευρω. Με λίγη καλή θέληση και το 100 ευρω  που θα του στάξεις θα στη δώσει και λίγο πιο κάτω.Φυλακή δε κάνεις, σύμφωνα με το ΦΕΚ κατάσχεση και πρόστιμο (δεν μπόρεσα να βρώ το ποσό αλλά λέει ότι τα έσοδα πάνε στις μονάδες υγείας :) ) . 

Πήρα τώρα Black Friday τις Pink Mule, που ήταν σε προσφορά αρκετές. Έφτιαξα φουλ υγρό που ήθελα

Γενικά και εγώ στα 2.50 με 3 τις βρίσκω. Αλλά μια διαφορά με το 1 υπάρχει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/7/2019 στις 9:53 ΜΜ, StelikosV13 είπε

Παιδες καλησπερα κ παλι!Οπως εχω ξαναπει εχω τν brunhilde της vapefly εδω κ κατι μερες!Καθε μερα παλευω με τα βαμβακια κ αλλαζω αντιστασεις!Εχω διαρροες,συνεχεια ακουγονται σκασιματα!Η αντιστασεις ειναι πεντακαθαρες κ δεν νομιζω να εχουν hot spot γιατι της ελεγχω παρα πολυ!Εχω βαλει βαμβακι μπολικο,μετριο κ ελαχιστο!Τιποτα!Διαρροες κ σκασιματα συνεχως!Δωστε τα φωτα σας ρε παιδια παρακαλω πολυ!Τα εχω παιξει μιλαμε!Ευχαριστω

Istick Pico X μαζί με Zlide είναι εξαιρετικό σετάκι για αρχάριο (και όχι μόνο). Μικρό, όμορφο, δουλεύει απροβλημάτιστα, για μένα η καλύτερη επιλογή που μπορεί να κάνει κάποιος για πρώτη συσκευή αυτήν την στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνώμες για Pulse Dual;

Λέω να δοκιμάσω τον Mesh V2 και με την ευκαιρία να πάω και σε διμπάταρο squonk.

 

Επεξ/σία από akpe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, akpe είπε

Γνώμες για Pulse Dual;

Λέω να δοκιμάσω τον Mesh V2 και με την ευκαιρία να πάω και σε διμπάταρο squonk.

 

Έχω pulse dual και το απλό και είμαι υπερευχαριστημένος.Για τον mesh v2 δεν ξέρω να σου πω.

Αν θές δες και το topside dual απο dovpo, ακούω τα καλύτερα απο άτομα που το έχουν κ ασχολούνται.Εμένα πάντως δε μου αρέσει καθόλου το σχήμα του.

Επεξ/σία από fernw_thn_souvla
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/12/2019 στις 6:49 ΜΜ, giorgos4ever είπε

Οι συνηθισμένες π@π@ριές!

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το διάβασα προσεχτικά αλλά έτσι όπως το είδα καλά λέει.Σίγουρα είναι βλαβερό σε σχέση με το να μην κάνεις τίποτα και το 1,3 times σε σχέση με το ποσοστό που έχει το τσιγάρο είναι μεγάλη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...