Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v2 [Xbox One][Xbox One S][Xbox One X]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/6/2018 στις 1:15 ΠΜ, lak10 είπε

τελικα ειναι προσφορα μονο κατα την διαρκεια της Ε3 τωρα εμφανιστηκε και στο αμερικανικο amazon ακομα πιο φθηνα λογω ισοτιμιας τσιμπησα συνολο 2 χρονια οποτε μεχρι το καλοκαιρι του 2020 ειμαι καλυμμενος. Με 110 ευρω περιπου πηρα κατι αξιας 240 νομιζω κερδισμενος ειμαι

και απο cdkeys επαιρνες 2 6μηνες με 47 ευρω περιπου χωρις να φτιαχνεις λογαριασμους ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημέρα παιδιά!Μια ερώτηση! Κάτοχος πάντα sony κονσόλας γλυκοκοιτάζω κάποια παιχνίδια από MS πλευρά. Θα ήθελα την γνώμη σας να παώ για to s (1tb) η το X ? σκέφτομαι να πάρω 1-2 παιχνίδια και μετά την gold συνδρομή! Είστε ευχαριστημένοι εσείς σε γενικές γραμμές?Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, kosko42 είπε

καλημέρα παιδιά!Μια ερώτηση! Κάτοχος πάντα sony κονσόλας γλυκοκοιτάζω κάποια παιχνίδια από MS πλευρά. Θα ήθελα την γνώμη σας να παώ για to s (1tb) η το X ? σκέφτομαι να πάρω 1-2 παιχνίδια και μετά την gold συνδρομή! Είστε ευχαριστημένοι εσείς σε γενικές γραμμές?Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Απολυτα ευχαριστημενος κατοχος του Χ. Να ειχε και κανενα αποκλειστικο ακομα θα ηταν πραγματικα τελεια..

 

9 λεπτά πριν, Bomber-21 είπε

Υπαρχει καποιο παιχνιδι γνωσεων (με ερωτησεις κτλ) στο xbox; 

Δυστυχως οχι απο οσο γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει και καποια πολυ φθηνα Χ στις αγγελιες. Σε αλλη περιπτωση μια χαρα ειναι και το σλιμ. Ειδικα αν εχεις 4Κ τηλεοραση και δεν εχεις το πσ4 προ θα σε προετρεπα να πας στο Χ, αν φυσικα θελεις και μπορεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25,02€ με PayPal 12 μήνη συνδρομή Live Gold μεσω Βραζιλίας (θελει να βάλατε VPV για τη αγορά αρχικα )

Διαδικασία:

  • Redeem your Membership Card on your computer:
  • From Xbox.com, use your Windows LIVE ID to sign in to your Xbox LIVE account.
  • Select My Account from the My Xbox drop-down menu.
  • Click Redeem Code to enter the pre-paid code for the content that you want to redeem.
  • Follow the instructions that appear on the screen to enter and confirm the redemption on the pre-paid code.

https://www.gamesdeal.com/xbox-live-12-month-gold-membership-vpn-activation.html

(τη προσφορά τη βρήκα απο γερμανικο site:  https://www.mydealz.de/deals/xbox-live-gold-12-monate-mitgliedschaft-vpn-brasilien-1174298 )

 

 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια, εχω μια ερωτηση να κανω! Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο θεμα η topic  αλλα μετα μπορω να το αφαιρεσω αν θελετε. Αποφασισα λοιπον να παρω κονσολα μιας και παντα ειχα pc. Ειμαι διχασμενος πολυ! θα ηθελα να αγορασω το xbox one s, αλλα τελικα αξιζει τα λεφτα? μηπως το X ειναι πολυ καλυτερο και καποια στιγμη το S θα ξεχαστει? θα ηθελα μια κονσολα να μπορει να ειναι ανταγωνιστικη στα επομενα 4 χρονια ( εννοω να βγαινουν παιχνιδια τουλαχιστον) . Σαν νεος σε αυτα θα ηθελα την συμβουλη σας! μηπως ειναι λιγο θολα τα παιχνιδια στο S ενω στο X οχι? ειχα δει καποια gameplay. Η αληθεια ειναι οτι δεν θα ηθελα με τιποτα να δωσω τοσα χρηματα οσο απαιτει! οποτε μου φενεται πως η τιμη του S ειναι δικαια! Αξιζει το S? κυριως παιζω RPG GAMES. (Mιλαμε μονο για ΧΒΟΧ κονσολες). Σας ευχαριστω πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tuisku είπε

καλησπερα παιδια, εχω μια ερωτηση να κανω! Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο θεμα η topic  αλλα μετα μπορω να το αφαιρεσω αν θελετε. Αποφασισα λοιπον να παρω κονσολα μιας και παντα ειχα pc. Ειμαι διχασμενος πολυ! θα ηθελα να αγορασω το xbox one s, αλλα τελικα αξιζει τα λεφτα? μηπως το X ειναι πολυ καλυτερο και καποια στιγμη το S θα ξεχαστει? θα ηθελα μια κονσολα να μπορει να ειναι ανταγωνιστικη στα επομενα 4 χρονια ( εννοω να βγαινουν παιχνιδια τουλαχιστον) . Σαν νεος σε αυτα θα ηθελα την συμβουλη σας! μηπως ειναι λιγο θολα τα παιχνιδια στο S ενω στο X οχι? ειχα δει καποια gameplay. Η αληθεια ειναι οτι δεν θα ηθελα με τιποτα να δωσω τοσα χρηματα οσο απαιτει! οποτε μου φενεται πως η τιμη του S ειναι δικαια! Αξιζει το S? κυριως παιζω RPG GAMES. (Mιλαμε μονο για ΧΒΟΧ κονσολες). Σας ευχαριστω πολυ :)

Πολυ καλη η τιμη του s, λιγο θολα καποια παιχνιδια ωστοσο..

 

Αν εχεις δυνατο πισι παρε το σλιμ. Σε περιπου 2 χρονια αναμενουμε και τη νεα γενια κονσολων, οποτε λαβε και αυτο υποψη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostiger είπε

Πολυ καλη η τιμη του s, λιγο θολα καποια παιχνιδια ωστοσο..

Αν εχεις δυνατο πισι παρε το σλιμ. Σε περιπου 2 χρονια αναμενουμε και τη νεα γενια κονσολων, οποτε λαβε και αυτο υποψη σου.

ποιο εννοεις slim? δεν μπορω να περιμενω 2 χρονια τωρα ειναι η φαση που πρεπει να παιξω τα παντα :) μεσα σε 2 χρονια θα ειμαι υπερευχαριστημενος απλα για 500 ευρω δεν δινω για X γιαυτο ρωταω για S. Δεν εχω 4κ τηλεοραση εχω μια panasonic 45'' με hdmi  και οπτικη ινα! τι να κανω ρε συ? να το παω γιολο? η μηπως θα ξενερωσω? πιστευεις θα εχω καλη εμπειρια παιχνιδιων με το one s? να σου πω ο σκοπος μου ειναι να παιξω τα παντα απο rpg games και οσο μου βγαλει αυτο. τι λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...