Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως fulgore, προσωπικα οταν δεν μου αρεσει κατι , πολυ απλα δε τους δινω λεφτα. Η αδιαφορια ειναι η καλυτερη τακτικη για να αλλαξεις κατι, οχι να πληρωνεις και μετα να κραξεις και μετα ξαναπληρωνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, unameit είπε

Για καλόπιστη κριτική , feedback and suggestions, στη φόρμα επικοινωνίας τους.

Από κει και πέρα οι αέναες αναρτήσεις και τα υπεράριθμα posts, των «Attention Whore» με «Little Bitch Syndrome»,

σε forum και blogs, δεν αφορούν κανέναν και κουράζουν.

Οι ακυρες τοποθετησεις ατομων οι οποιοι δεν εχουν σχολιασει το παραμικρο για τα ιδια τα παιχνιδια και εμφανιζονται απο το πουθενα σαν ''δικηγοροι''των εταιρειων εκει να δεις πως κουραζουν :)

 

40 λεπτά πριν, Sartiv είπε

Παντως fulgore, προσωπικα οταν δεν μου αρεσει κατι , πολυ απλα δε τους δινω λεφτα. Η αδιαφορια ειναι η καλυτερη τακτικη για να αλλαξεις κατι, οχι να πληρωνεις και μετα να κραξεις και μετα ξαναπληρωνεις.

Προφανως και σαν γενικη ιδεα και να ισχυει αυτο που λες,μονο που στο κομματι των mmorpg ειναι λιγο πιο ''ιδιαιτερα''τα πραγματα,λογω των πολυ μικρων επιλογων(γενικα ελαχιστα τα αξιολογα παιχνιδια και με αναλογη υποστηριξη.

Προφανως αν καποιον δεν τον τραβαγε το Wow ακομα και στις παλιοτερες''ενδοξες''εποχες,και θα το παρατησει και θα σταματησει γενικα να ασχολειται με αυτο. 

Εγω πιο πολυ λογω παρεας εξακολουθω και ασχολουμαι με το Wow κυριως και ας με τραβαει πλεον λιγοτερο απο παλιοτερα.

Για ποιο λογο εσυ πιστευεις τοσα ατομα που το εκραζαν το Wow και το παρατησαν,ξαναεδωσαν τωρα λεφτα σε συνδρομες και παιζουν το...Wow classic? :)

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!Θα ξεκινησω να παιζω wow κ θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος μπορει να μου προτεινει Ελληνικα guild ωστε να εχω καποια βοηθεια κ παρεα γιατι ειμαι φρεσκος στο παιχνιδι!Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

μάγκες τί γίνεται το τελευταίο διάστημα στο παιχνίδι? έχω να παίξω απο μέσα αυγούστου. παίζει τπτ καλό ή να περιμένω κανα πατς ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει αλλο patch . Βγηκε το 8.3 βγηκε και το τελευταιο raid Και σε LFG για να το δεις αν δεν θελεις να κανεις raid σε guild . Έχει κάτι daily που καταντανε βαρετα . εχει ενα chain για να παρεις την legendary cloak ...ως εκει ομως . απο εκει και περα τα κλασσικα αν δεν κανεις raid Κοιτας για pvp ή για κανα alt ή για κανα Mount κτλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

γεια σας, μια ερωτηση , επειδη λεω μετα απο καιρο να ξεκινησω, εχω το legion και κανονικα πρεπει να κανω upgrade σε battle for azeroth. Αλλα κατω απο 45 ευρω δεν το βρισκω , υπαρχει πουθενα να το παρω ποιο φθηνα. στο ebay παιζει κατι αγγελιες με 30 ευρω κτλ. αλλα δεν ξερω αν ειναι αξιοπιστα. εχετε να μου προτεινετε κατι? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το έχει προσφορά η Blizzard στα 15 ευρώ τώρα το BFA. Είχα την αίσθηση μάλιστα ότι το είχαν βγάλει στα 7,5 ευρώ την προηγούμενη εβδομάδα! Μπορεί και να κάνω λάθος.

Πάντως, το BFA προσωπικά το θεωρώ ως το πιο αδιάφορο expansion (έχω παίξει σε όλα τα expansions), μαζί με τα αδιάφορα WoD και Cataclysm. Την είχα υποψιαστεί ότι πηγαίναμε για πατάτα όταν πρωτοείδα το trailer με Sylvanas vs Manduin, όπου ένιωσα ένα τεράστιο meeeeh να με κατακλύζει. Σε αντίθεση με το εξαιρετικό Legion που έβγαλα γούστα (μέχρι που βγήκε το κάκιστο patch με Argus και εκεί τα παράτησα), το BFA δεν έχει προσφέρει κάτι συγκλονιστικό.

Στα συν πάντως το revamp του Auction House όπου θυμίζει πια ένα mini stock market! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνώ για το BFA. Απο την στιγμή που είδα το cinematic ξενέρωσα απίστευτα. Το Legion μου άρεσε απο την αρχή ώς το τέλος.

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το BFA δεν φαινοταν απο την αρχη οτι θα πηγαινε ετσι. Στην πορεια και αυτο αλλαξε.

Το BFA ξεκινησε σαν ενα περισσοτερο pvp focused expansion ταχα μου(εξου και τα περι horde vs alliance)για να γυρισει για αλλη μια φορα σε Pve με Nzoth/Azhara γιατι ως γνωστον το pvp δεν πουλαει εδω και χρονια.

Οι πραγματικες φοβιες υπηρχαν οταν ειχε βγει παλιοτερα ειδηση οτι η Blizzard ειχε σκοπο να συνεχισει να υποστηριζει το παιχνιδι για πολλα expansions.

Αλλα αφου υπαρχει αρκετος κοσμος ο οποιος συνεχιζει να το στηριζει και να πληρωνει μηνιαιες συνδρομες για αυτο,καλα κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Erevus είπε

Το έχει προσφορά η Blizzard στα 15 ευρώ τώρα το BFA. Είχα την αίσθηση μάλιστα ότι το είχαν βγάλει στα 7,5 ευρώ την προηγούμενη εβδομάδα! Μπορεί και να κάνω λάθος.

Πάντως, το BFA προσωπικά το θεωρώ ως το πιο αδιάφορο expansion (έχω παίξει σε όλα τα expansions), μαζί με τα αδιάφορα WoD και Cataclysm. Την είχα υποψιαστεί ότι πηγαίναμε για πατάτα όταν πρωτοείδα το trailer με Sylvanas vs Manduin, όπου ένιωσα ένα τεράστιο meeeeh να με κατακλύζει. Σε αντίθεση με το εξαιρετικό Legion που έβγαλα γούστα (μέχρι που βγήκε το κάκιστο patch με Argus και εκεί τα παράτησα), το BFA δεν έχει προσφέρει κάτι συγκλονιστικό.

Στα συν πάντως το revamp του Auction House όπου θυμίζει πια ένα mini stock market! :)

θα το δωσουν δωρεαν μαζι με το επομενο EXP που θα ειναι το καλοκαιρι οποτε ισως βαλω συνδρομη τοτε . 7.5 πουλανε το starter pack ισως μπερδευτηκες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...