Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγαλωσαμε ολοι, αυτα θελουν πολυ χρονο που δεν εχουμε πλεον. Και επισης υπαρχουν 100.000 αλλα παιχνιδια, διαμαντακια κιολας, δε ξερετε τι χανετε αν παιζετε μια ζωη WoW, παντα κατα τη προσωπικη μου γνωμη. Φυσικα και το WoW παραμενει αξιολογο παιχνιδι, αλλα οκ, χορτασαμε πια. Ισως καποια στιγμη στο απωτερο μελλον, who knows.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sartiv είπε

Μεγαλωσαμε ολοι, αυτα θελουν πολυ χρονο που δεν εχουμε πλεον. Και επισης υπαρχουν 100.000 αλλα παιχνιδια, διαμαντακια κιολας, δε ξερετε τι χανετε αν παιζετε μια ζωη WoW, παντα κατα τη προσωπικη μου γνωμη. Φυσικα και το WoW παραμενει αξιολογο παιχνιδι, αλλα οκ, χορτασαμε πια. Ισως καποια στιγμη στο απωτερο μελλον, who knows.

Για πες μου άλλο αξιόλογο mmorpg αντάξιο του wow στο pve κομμάτι…

Επισης όσον αφορά το κομμάτι του χρόνου κανεις και εδώ λάθος. Αν διάβασες και είδες τις αλλαγές στο dragonflight θα καταλαβαίνεις ότι το μοντέλο “join only to raid” πχ πλέον είναι πολύ viable. Έχω να loggaro 3 μέρες λόγο δουλειάς στο εξωτερικό αλλά δεν έχω μείνει καθόλου πίσω στο progress πχ

Επεξ/σία από iskon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, iskon είπε

Για πες μου άλλο αξιόλογο mmorpg αντάξιο του wow στο pve κομμάτι…

Επισης όσον αφορά το κομμάτι του χρόνου κανεις και εδώ λάθος. Αν διάβασες και είδες τις αλλαγές στο dragonflight θα καταλαβαίνεις ότι το μοντέλο “join only to raid” πχ πλέον είναι πολύ viable. Έχω να loggaro 3 μέρες λόγο δουλειάς στο εξωτερικό αλλά δεν έχω μείνει καθόλου πίσω στο progress πχ

Οχι δε διαβασα για τις αλλαγες, δεν μπηκα καν σε κοπο, δεν ειχα εξαλλου λογο. Για πες τοτε αν θελεις... Τα Raids λογικα δεν ειναι σε 1 εβδομαδα; 2 εβδομαδες μετα απο το release συνηθως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Hi guys, είπα να του δώσω μια ευκαιρία μετά από μερικά χρόνια. Βλέπω ότι το US edition έχει μιση τιμή αυτή τη στιγμή από το EU license στα καταστήματα εκεί έξω. Τα λυπάμαι αν είναι φόλα, οπότε ξέρουμε κανένα σάιτ να το τσιμπήσω σε καλύτερη τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Έχω καμία 10 άρια χαρακτηρες στον Terenas από το 2004

Hardcore gamer , ατελειωτες ώρες raiding, ατελειωτο κάψιμο...

Σταμάτησα αρκετά χρόνια τωρα

Εδώ και 2 μήνες του έχω δώσει μια ευκαιρία ακόμη

Νομιζω ότι με το DragonFlight έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά

Επέστρεψα.... :)

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παίδες, μια μικρή βοήθεια θα ήθελα. Έχω στην κατοχή μου μια σφραγισμένη collectors απ το expantion Wrath of the Lich King, σε τι τιμή θα μπορούσα να την βάλω αγγελία; Βλέπω διάφορες τιμές στο ebay, κάποιες αρκετά υψηλές και μου φαίνεται παράξενο για παιχνίδι το οποίο -θεωρητικά- δεν είναι και στα φόρτε του πλέον. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, antreasM77 είπε

Καλησπέρα παίδες, μια μικρή βοήθεια θα ήθελα. Έχω στην κατοχή μου μια σφραγισμένη collectors απ το expantion Wrath of the Lich King, σε τι τιμή θα μπορούσα να την βάλω αγγελία; Βλέπω διάφορες τιμές στο ebay, κάποιες αρκετά υψηλές και μου φαίνεται παράξενο για παιχνίδι το οποίο -θεωρητικά- δεν είναι και στα φόρτε του πλέον. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Απαγορευεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, antreasM77 είπε

Καλησπέρα παίδες, μια μικρή βοήθεια θα ήθελα. Έχω στην κατοχή μου μια σφραγισμένη collectors απ το expantion Wrath of the Lich King, σε τι τιμή θα μπορούσα να την βάλω αγγελία; Βλέπω διάφορες τιμές στο ebay, κάποιες αρκετά υψηλές και μου φαίνεται παράξενο για παιχνίδι το οποίο -θεωρητικά- δεν είναι και στα φόρτε του πλέον. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Βλεπεις τα sold για να παρεις μια ιδεα

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_nkw=World+of+Warcraft%3A+Wrath+of+the+Lich+King+-+Collector's+Edition&_sacat=0&rt=nc&LH_Sold=1&LH_Complete=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

https://worldofwarcraft.blizzard.com/en-us/news/23973734/rules-of-engagement-classic-hardcore-is-coming-to-world-of-warcraft

Aπανταχού  γουορκραφτακιδες θα το δοκιμάσετε?.

Death = Delete , μόνο για βετεράνους και ψιλομαζόχες.

https://www.tickcounter.com/countdown/4393277/classic-hc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Silverage είπε

Μπα, το θεωρώ βλακεία και πιστεύω ο περισσότερος κόσμος θα το παρατήσει μόλις πεθάνει ο χαρακτήρας του.

Το καλο ειναι οτι μπορεις να κανεις free transfer τον χαρακτηρα αμα τεζάρει ,σε νορμαλ σερβερ. Το HC ειναι λιγακι "roguelite", εχει μια γοητεια. Παίζοντας death= delete,  αναγκαζεσαι να σκεφτεσαι διαφορετικα, ενα double pull με ενα γρηγορο respawn ισως ειναι το τελος. Εχω health pots,  εχω διαθεσιμα  defensive CDs, μηπως πρεπει να κανω ρεσετ την μαχη νωρις τρεχοντας, ολα περνανε απο το μυαλο σου. Αυτο που φοβαμαι ειναι κανα σερβερ crush και.... Ψοφος.

Στο offical HC επιτρεπεται να παιζεις και παρτυ οποτε ειναι λιγο δυσκολο να πεθανεις στο questing. Επισης επιτρεπεται το AH, mail κτλ οποτε μπορεις να στελνεις τα gold,gems, cloth κτλ σε ενα bank alt. Αμα πεθανεις ο επομενος  χαρακτηρας εχει ευκολοτερη διαδρομη 😁

Επεξ/σία από Apaleytos80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1ον γιατι να μπω σε ελληνικo οταν ειναι μπουρδ .... 2ον σιγα τα ωά των hardcore stramers που μαθαν το wow το classic κιολας :devil: 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...