Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
1 λεπτό πριν, Thresh είπε

0 hype ftw?

Αναφορά σε κείμενο

The art team is the last pillar of this company.

:D
Εγώ γενικά δεν είμαι φαν, αλλά γουστάρω τα CGI trailers. Κάτι διάβασα για την ιστορία της Sylvanas ότι τέλειωσε (ουάου, επιτέλους). :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα το πάρω και αυτο το expansion σε collector οπως ολα τα υπόλοιπα αλλα μαλλον αυτην την φορά δεν θα συνδεθώ καν καθώτι πλέον ( τα τελευταία χρόνια ) το παιχνίδι δυστηχώς μου φαίνεται πολύ outdated τοσο σε γραφικά οσο και σε περιεχόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι το πιο αδιάφορο cinematic στην ιστορια του Wow μέχρι σήμερα.

Το όλο concept με τους δράκους δεν βγάζει απολύτως κανένα νόημα εξου και το κράξιμο και γέλια που πέφτουν στα σχόλια.

Για την δε νέα race, έπρεπε να είχε μπει πολύ παλιότερα.

Αν δεν είχε απόκρυψη ψήφων στο youtube, θα βλέπαμε πάρα πολλές αρνητικές.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αν δεν είχε απόκρυψη ψήφων στο youtube, θα βλέπαμε πάρα πολλές αρνητικές.

image.png.4c9680f901847db65d8997e634a535e5.png

 

μια νοσταλγία με πιάνει για το wotlk, αλλά ναι, νυσάφι, καρότα, κλπ

Επεξ/σία από spirit)earth)aflame
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδιαφορο μου φανηκε .... δρακοι και πρασινα αλογα .... pvp με alliance vs alliance... Ενα UI Που θελουν να το παρουσιασουν σαν νεο αλλα με τα Addon ειναι ιδιο εδω και 15 χρονια ..... professions ανουσια . Να μην σχολιασω για το WoTK Classic ... Ελεος φτανει με το αρμεγμα .... Λιγο πριν τον Arthas ( classic ) μου σκασες την Sylvanas στο story ( shadowlands ) να του κανει οτι του εκανε ... Τωρα βγαζεις στην μεση τους δρακους ενω το επομενο classic αν υπαρξει θα ειναι το Cataclysm .... Βγαλε ενα wow 2 ενα warcraft 4 και κανε το wow f2p να τελειωνουμε . 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιάφορο σαν cinematic αλλά ίσως βγεί καλό τελικά όπως με το Mists of Pandaria που παρόλο που κοροϊδεύαμε τα Pandas, ήταν αρκετά καλό expansion.

Παίζει βέβαια και να μην ξέρουν ακόμα το story του expansion μιας και Lead Narative Designer είναι ακόμα ο Steve Danuser και δεν έχει καλό ρεκόρ μέχρι στιγμής με το story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το εξαιρετικό κατ' εμέ Legion, το παιχνίδι έχει πάρει την κάτω βόλτα για τα καλά. Αυτό θα είναι για μένα το 2ο σερί expansion που δεν θα αγοράσω, έκανα το λάθος και αγόρασα το BFA και ήταν τιτανομέγιστη παπάτζα. No more επομένως!

Καλά, το cinematic ασχολίαστο, μια ανούσια μπαρούφα, με διαφορά το πιο άνοστο cinematic στην ιστορία του WoW. Ακόμα και το κάκιστο expansion WoD είχε εξαιρετικό cinematic με τον Grom, τον δαίμονα Mannoroth και την σκατόφατσα τον Garrosh who did nothing wrong by the way. 😅

Όσο για το classic, πραγματικά το απόλαυσα το leveling και στο vanilla world αλλά και στο TBC. Το end game raiding ποτέ δεν μου άρεσε όμως, οπότε μόλις 60-70άριζα, ατονούσε το ενδιαφέρον μου και σταματούσα σταδιακά. Το Wotlk Classic δεν με συγκινεί καθόλου, δεν μου άρεσε και το συγκεκριμένο expansion (αντιθέτως απόλαυσα το MoP και το Legion). Τον Death Knight τον θεωρώ ως το πιο βαρετό class και τα τοπία στο Northrend είναι αδιάφορα (μέχρι και achievement αυτοσαρκαστικό "nothing boring about Borean Tundra" είχαν βγάλει οι devs).

Αντίο World of Warcraft και thank you for the memories.😍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά το hate που πέφτει εγώ ακόμα παίζω πάντως και το απολαμβάνω (dk main το πιο βαρετό class σύμφωνα με τον @Erevus 😂 ) αλλά είμαι και μεγάλο fan boy όσο κακό και να είναι το wow. Αλλά ρε παιδιά εν έτη 2022 ΑΚΟΜΑ δεν υπάρχει κάποιο αντάξιο mmorpg να ασχοληθείς. Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο wow ακόμα και μετά από πολλές προσπάθειες αλλαγής! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iskon είπε

 Αλλά ρε παιδιά εν έτη 2022 ΑΚΟΜΑ δεν υπάρχει κάποιο αντάξιο mmorpg να ασχοληθείς. Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο wow ακόμα και μετά από πολλές προσπάθειες αλλαγής! 

https://www.metacritic.com/game/pc/final-fantasy-xiv-endwalker

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το FFXIV έχει από τα πιο δυνατά communities και τα τελευταία expansions ήταν όλα τα λεφτά. Παίζει αρκετό RP σε κάποιους servers βέβαια, αλλά εντάξει καμμένους έχει σε όλα τα MMO. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ήμουν και εγώ στην φουρνιά που πέρσι τέτοια εποχή έκαναν το jump σε ff αλλά….όχι δεν με τρέλανε εν τέλη. Ναι καλά στημένο, ΦΟΒΕΡΟ community(καμία σχέση με την τοξικότητα που υπάρχει στο wow), προσεγμένο story αλλά το motion, to gameplay και τα m+/raids του wow τα βλέπει με κυάλια in my honest opinion…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα χάλια του wow . Αλλά όσες φορές έχω ψάξει αντικαταστάτη απλά δεν βρίσκω. Τοξική σχέση αλλά τι να κάνουμε. Όλο λέω ότι τέλος δεν ξανά ασχολούμαι και κάθε φορά που βγαίνει νέο expansion κάνω σαν μικρό παιδί

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...