Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να διαγράψω πολλά από τα αρχεία καθώς δεν είναι δικός μόνο ο υπολογιστής και μετά θα θέλει πάλι να εγκαθιστώ εφαρμογές όπως vs code,unity,office, κλπ

Γιαυτό ρώτησα αν ξέρει κανείς την λύση αν και θα πάω για νέο δίσκο σίγουρα. 

 

Παρά ταύτα σε ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θα σου πω εγώ τι φταίει έχοντας παίξει 10 χρονια λολακι

Spoiler

ο υπολογιστής καρκινιασε από αυτό το πολύ καλο βιντεοπαιχνίδι της ριτο και χρειάζεται άμεση απεγκατάσταση και αλλαγή προτιμήσεων του αδερφού σου για να θεραπευτεί

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Nanoskon είπε

Ο αδελφός μου παίζει LOL και τώρα τελευταία μου κάνει παράπονα ότι συνεχώς του κρασαρει ο υπολογιστής και δεν μπορεί να παίξει ενώ με το ίδιο hardware πριν λίγο καιρό έπαιζε κανονικά.

Για ξερά κρασαρίσματα από το πουθενά θα κοιτούσα θερμοκρασίες και πιθανόν και σκόνη μέσα στο κουτί. Ίσως έγινε update πρόσφατα που ζορίζει το μηχάνημα. Και ο σκληρός που ειπώθηκε ίσως το προκαλεί αλλά όχι τόσο επειδή είναι γεμάτος αλλά λόγω προβλήματος. Προσωπικά σε ένα παλιότερο μηχάνημα κράσαρε λόγω προβλήματος σε μνήμη, οπότε δεν αποκλείεται και η αστοχία υλικού.

Μακράν η καλύτερη λύση όμως είναι να σταματήσει το LoL και να ασχοληθεί με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ άλλο στη ζωή του, ακόμα και την ξάπλα στον καναπέ. Η απλή αποχή από το LoL σε κάνει αυτόματα καλύτερο και υγιέστερο άνθρωπο και τα πρώτα θετικά αποτελέσματα φαίνονται 15 λεπτά μετά την αποχή.

Επεξ/σία από Tobajara
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...