Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, elpaso1 είπε

Ρε φιλε δουλευω και γραφω ενσημα απο τα 18 μου. Δοξα τη φυση.

Καλά κάνεις απλώς το έγραψα γιατί φευγει γρηγορα ο χρονος με δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχω ποσταρει πολλες φορες απλα επειδη ειμαι ασχετος δε μπορω να βγαλω ακρη.. Εχω προβλημα με το lol κλασσικα και το ping ( απ οτι φαινεται) .
Αυτο ειναι θεμα δικτυου (δλδ αν αγορασω καλωδιο και συνδεσω με ρουτερ θα φτιαχτει ) η να φωναξω καποιον ειδικο? Εγω δεν ξερω πως να το φτιαξω κ εδω και παρα πολυ καιρο

κολλαει τραγικα καποιες μερες κ καποιες αλλες ειναι καπως καλυτερα τα πραγματα αλλα ποτε τελεια . Τι μπορω να κανω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μονο με το ΛΟΛ εχει να κανει, γενικα ειναι πολυ γρηγορο το ιντερνετ και γενικα το PC δεν κολλαει . Το κολημα που κανει ειναι περιεργο, καποιες φορες παλιοτερα ελεγε unable to reconnect,τωρα δεν ειναι τοσο χαλια η κατασταση αλλα και παλι εχει μια καθυστερηση. Ειδικα σε μαχες που υπαρχει πολυ δραση και ειναι ολοι μαζι και γινεται χαμος σταματαει να δειχνει επακριβως τι γινεται και σου δειχνει ξαφνικα το οτι πεθανες, χωρις να εχεις προλαβει να κανεις αυτα που θες. Δεν ξερω πως νατο εξηγησω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, Costis92 είπε

Οχι μονο με το ΛΟΛ εχει να κανει, γενικα ειναι πολυ γρηγορο το ιντερνετ και γενικα το PC δεν κολλαει . Το κολημα που κανει ειναι περιεργο, καποιες φορες παλιοτερα ελεγε unable to reconnect,τωρα δεν ειναι τοσο χαλια η κατασταση αλλα και παλι εχει μια καθυστερηση. Ειδικα σε μαχες που υπαρχει πολυ δραση και ειναι ολοι μαζι και γινεται χαμος σταματαει να δειχνει επακριβως τι γινεται και σου δειχνει ξαφνικα το οτι πεθανες, χωρις να εχεις προλαβει να κανεις αυτα που θες. Δεν ξερω πως νατο εξηγησω. 

εμφανισε το Ping σου και παρακολουθησε το.  ctrl + F νομιζω το εμφανιζει

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αυτά τα prestige edition skins έχουν αρχίσει να γίνονται λίγο over-abused από την Rito. Κάθε δυο βδομάδες και από ένα Prestige skin. Τόσο πολύ απήχηση έχουν πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/9/2019 στις 9:25 ΠΜ, Αλεξανδρος A.92 είπε

εμφανισε το Ping σου και παρακολουθησε το.  ctrl + F νομιζω το εμφανιζει

το εκανα, αλλα δεν ξερω πως να το ερμηνευσω. ποσο πρεπει να λεει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2019 στις 10:48 ΠΜ, Otter είπε

Νομίζω αυτά τα prestige edition skins έχουν αρχίσει να γίνονται λίγο over-abused από την Rito. Κάθε δυο βδομάδες και από ένα Prestige skin. Τόσο πολύ απήχηση έχουν πια;

οι ανθρωποι κολυμπανε σε πισινες απο 10ευρα paypal,πλακα κανεις ? 500 ατομα για skin developement και 50 για game design

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Costis92 είπε

το εκανα, αλλα δεν ξερω πως να το ερμηνευσω. ποσο πρεπει να λεει?

μεχρι 80ms εισαι καλα...και 60 + fps 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

μεχρι 80ms εισαι καλα...και 60 + fps 

fps λεει 70 -73 και ms λεει συνηθως γυρω στα 100 αλλα τωρα π.χ. που δοκιμασα λεει απο 200 και πανω και φτανει μεχρι και 900 που κολλαει εντελως εκει και ειναι ανυποφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...