Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, Costis92 είπε

fps λεει 70 -73 και ms λεει συνηθως γυρω στα 100 αλλα τωρα π.χ. που δοκιμασα λεει απο 200 και πανω και φτανει μεχρι και 900 που κολλαει εντελως εκει και ειναι ανυποφορα

Μηπως κατεβαζεις κατι?Κανα torrent? Μηπως καποιος αλλος ειναι στην γραμμη σου και βλεπει κανα βιντεο κανα netflix? Η κατεβαζει τραγουδια? Στις αργες συνδεσεις μπορει να συμβαινει αυτο...Ειχα αντιστοιχο θεμα και το ελυσα βαζοντας VDSL 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν εχω αλλο παιχνιδι.. Δεν κατεβαινει κατι ! Απλα και οταν δεν χρησιμοποιουν ιντερνετ αργει καποιες φορες και παλι. Μηπως φταιει το οτι εχω wifi και οχι καλωδιο ?

Παντως δε μου φαινεται καθολου αργο το ιντερνετ... σφαιρα πηγαινει κατα τ'αλλα μονο οταν παω να παιξω κολλαει !

εκανα ενα τεστ online και λεει 

Download
21.24
Mbps
Upload
3.45
Mbps
Ping
127.98
ms
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο τεστ που έκανες το ping είναι πάρα πολύ

Εμένα βγαίνει γύρω στα 28

με download 16

upload 0,800

Επεξ/σία από poulaki1976
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Costis92 είπε

και τι πρεπει να κανω?

Κάλεσε το παροχο σου και συζήτησε του για fastpath είναι δωρεάν δεν κοστίζει κάτι. Μην με ρωτήσεις τι είναι θα σου εξηγήσει καλύτερα εκείνος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Η Riot Games επιτέλους και επίσημα θα έχει δικαιολογημένα το 'S' στο GameS :P 

Μαζικό άνοιγμα σε πολλά game genres πάντως. Έχει ενδιαφέρον. Επίσης, να κάνετε log in καθημερινά γιατί θα δίνει διάφορα καλούδια για τις επόμενες 10 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Otter είπε

Η Riot Games επιτέλους και επίσημα θα έχει δικαιολογημένα το 'S' στο GameS :P 

Μαζικό άνοιγμα σε πολλά game genres πάντως. Έχει ενδιαφέρον. Επίσης, να κάνετε log in καθημερινά γιατί θα δίνει διάφορα καλούδια για τις επόμενες 10 ημέρες.

Εν τέλει το log in είναι αχρείαστο :Ρ Ό,τι δίνει το δίνει σε μορφή quests που έχεις αρκετό χρόνο για να τα κάνεις :Ρ 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει εγκατασταση ξανα το lol αυτες τις ημερες και κανει ενα περιεργο που δεν το εκανε παλαιοτερα. Στο loading screen πριν μπω στον χαρτη, για 3,4 δευτερολεπτα ο σκληρος δισκος ανεβαζει αποτομα στροφες και ακουγεται εντονος θορυβος. Μονο σε αυτο το παιχνιδι το κανει. SSD εχω. Τι μπορει να συμβαινει;

Επισης καποιες φορες αργει να ερθει η οθονη με τα αποτελεσματα, αφου τελειωσει το παιχνιδι, και το night light απο τα windows απενεργοποιειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Το τελευταίο patch εχει θέμα. Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζει και ο αδελφός μου.https://www.dexerto.com/league-of-legends/how-to-fix-league-of-legends-crashes-since-patch-10-7-1351647

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα οτι ελεγε και διεγραψα καποια αρχεια. συνεχιζει να το κανει ομως. Αν ειχε θεμα το pc θα το εκανε κ σε αλλα παιχνιδια ομως δεν το κανει. Τι γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

LoL eune

χαιρετω,

Δεν ξερω αν επρεπε να ανοιξω το θεμα εδω η στο μπλα μπλα ,εαν ειναι λαθος μου ας μεταφερθει .

Εν μεσω καραντινας λοιπον απο την βαρεμαρα ξεκινησα να παιζω lol το οποιο ειχα παρατησει καμια 7ετια.

Ξεκινησα λοιπον με πολλα normal games και εκανα μεταβαση στο ranked κομματι εδω κ λιγο καιρο οπου απο silver IV εχω παει χαλκινη 2  σε μια μερα επειδη παιζω με ζωα συνηθως.

Ο λογος που ανοιγω το θεμα ειναι απλα να βρω εναν συμπαιχτη ο οποιος να εχει ενα αλφα επιπεδο ωστε να εχουμε περισοτερες ελπιδες να κερδισουμε.

Ολοι κανουμε κακα games δεν ψαχνω "κουβαλητη" αλλα οχι και κανας ανιδεος 0/12 με adc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...