Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν κρίνω από το 3ο, το game φαίνεται να έχει memory leak, από την άλλη τα 4gb vram/8 ram που έχω εγώ δεν έφταναν για ultra textures, οπότε όσοι έχετε θέμα με κρασαρισματα δοκιμάστε να ρίξετε ένα κλικ τα textures

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/1/2019 στις 9:56 ΜΜ, Gorbatsof είπε

Σε όποιο pc έχεις τον ms λογαριασμό σου.Ταυτοχρονα σε δύο υπολογιστές δε γίνεται.

Παιδιά δεν ισχυει. Τουλάχιστον για τη δική μου περίπτωση. Έχω συνδεθεί στο Xbox app με το προφίλ μου από δύο επιπλέον PC φιλων με δικα τους account στο microsoft store και έβαλα να κατεβαίνει το παιχνίδι. Με το που άρχισε το κατέβασμα έκανα log out στο Xbox app και εξακολουθούσε να κατεβαίνει στα accounts τους κανονικά σαν να το έχουν αγοράσει!!!

Και φυσικά παίζουμε συχνά παρέα 

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξερω αρχικα και μενα μου περασε απο το μυαλο οτι τους διεφυγε αλλα μου φαινεται πολυ δυσκολο να ισχυει, ισως και να γινεται εν γνωση τους.

Αν ξερει κανεις κατι για αυτο ή του εχει συμβει σε αλλο παιχνιδι κατι τετοιο να μας το πει

Επεξ/σία από insaneblyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Η απόλαυση του high-end rig είναι το παιχνίδι. Smooth-ίλα τρελή, υψηλά frames, zero stutter και εικόνα γρανίτης με 8xMSAA. Άντε να βγει το επόμενο Forza για το επόμενο Xbox με κάνα ray-tracing να μας πάρει τα μυαλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/2/2019 στις 4:06 ΠΜ, RacingCultureGR είπε

Να μαι και γω παλι...λοιπον μετα απο αρκετες προσπαθειες και δοκιμες βρηκα τι εφταιγε,τουλάχιστον στη δικη μου περιπτωση και πλεον μπορω και παιζω κανονικά και με τα γραφικα ultra-extreme και στο online χωρις crashes,μεγαλωσα το μέγεθος στο pagefile και ειναι κομπλε παιζει νερο,αν το χα ψαξει νωρίτερα θα το χα βρει και απο αλλους στο reddit,οπως και να χει μιας και ειμαι και λιγο αρρωστακι με τα τουτου απο μικρο παιδι,το παιχνίδι ειναι αρκετα καλο και με τα σωστα ηχεια θα απολαυσετε στο μεγιστο..απο τα λιγα για μενα που αξιζουν αγορα..εντυπωσεις απο το fortune island? Το αγορασα και αυτο εγινε εγκατασταση στο pc και στο xbox αλλα δε εχω προλάβει να παιξω..

πόσο το pagefile ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά μια ερώτηση.... βλέπω σε video να παίζουν με Lancia Delta HF Integrale, με BMW M3 E46 Κλπ. αυτοκίνητα που δεν υπάρχουν στο παιχνίδι (έχω την Ultimate έκδοση με όλα τα packs αγορασμένα). Πως στο καλό τα βρίσκουν; Από έπαθλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, GjokerR είπε

η delta είναι από wheelspin και η bmw είναι reward για τα drift 

χμμμμ δηλαδή άμα είσαι γκαντέμης παίζει και να μην την κερδίσεις ποτέ ε;

Ευχαριστώ για την απάντηση :)

Μια άλλη ερώτηση, τα αυτοκίνητα που κερδίζω μέσω wheelspin ή από έπαθλα όπως η "μπέμπα", αν τα πουλήσω μπορώ να τα ξαναγοράσω μετά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...