Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/12/2018 στις 3:55 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Τελικα στο ranked team adventure μου βρισκει ατομα και μαλιστα πολλα, το προβλημα ειναι οταν πηγαινω σε ενα απλο random race στο online free roam και παταω pvp μου βρισκει παντα απο 0 εως 1 ατομο και ποτε παραπανω, δε ξερω τι κουλο ειναι παλι αυτο.

1111.png.04742a99fe9e27180661db2210ad7e16.png

Και σε εσας βρισκει περισοτερα ατομα στο team adventure ή μονο σε εμενα το κανει? Κανεις δε γνωριζει?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Έκανες αυτό που σου έγραψα στο μήνυμα;Εγώ είχα θέμα να συνδεθώ και τελικά βρήκα λύση με τον τρόπο που σου περιέγραψα.

Ναι το προβλημα με τη gamebar το ελυσα, αλλα εξακολουθω να εχω θεμα με το οτι δε μου βρισκει ατομα στα απλο race event (μεχρι 2 το πολυ) και μου βρισκει ατομα μονο στο team adventure που δε μου αρεσει γιατι σου βγαζει οτι class να ναι, δε μπορω να βρω μια κατηγορια online που να διαλεγεις εσυ τη class θα παιξεις και να καλεις αλλους, μονο τα απλα race στο χαρτη ειναι αλλα σε αυτα δε μου βρισκει ατομα καθολου και ας εχει και 70 players στο session 😕

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

Στο pm εννοώ.

Ναι το έκανα και αυτο αλλα τιποτα 😕 εκει εχει κολλήσει 2/12 και δεχομαι και σπανια εως καθολου invite απο αλλους 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχω μεινει αφωνος με τα γραφικα του horizon 4 απ οτι ειδα σε κατι βιντεο στο YouTube. Οσοι το εχετε, σα παιχνιδι τι λεει; το βαριεστε η παιζετε συχνα, ρωταω γιατι ειχα το tdu2 και το ειχα ψιλοβαρεθει. Μπορεις να κανεις αγωνα με αλλους μεσα στη πολη κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Gorbatsof είπε

Φίλε είναι το καλύτερο arcade racer που έχει υπάρξει (η σειρά γενικότερα).Έχει να κάνεις τα πάντα.Εχω γράψει πάνω από 200 ώρες.Επος.

Αυτο ειναι που δε ξερω αν θα μαρεσει, οτι ειναι arcade. Δηλαδη στην οδηγηση πως ειναι; μπορω να κανω βολτα με ενα αμαξι με τιμονι κτλ και σε cockpit view και οντως να αισθανομαι οτι οδηγαω αμαξι, η τα physics ειναι τοσο χαλια που το χαλαει; ρωταω γιατι διαβαζω οτι δε υπαρχει διαφορα να οδηγας στην ασφαλτο η offroad, μετα διαβαζω αλλους που λενε οτι αλλαζεις τα σεττινγκς και ειναι μετα πιο αισθητη η διαφορα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που λέει ότι δεν έχει διαφορά ο δρόμος με το χώμα, απλά δεν έχει αγγίξει το παιχνίδι.Το κάθε αμάξι έχει διαφορετική οδηγική συμπεριφορά με βροχή,με χιόνι,στο βουνό και όπου αλλού βρεθείς σε οποιεσδήποτε καιρικές συνθήκες.Δεν είναι asseto corsa όμως φίλε μου.Το παιχνίδι δίνει βάση στην arcade φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, just getting started είπε

Στην τελική μπορείς να κατεβάσεις το ντεμο και να δεις αν σου αρέσει και αν τρέχει καλά...

Το pc μου δε τρεχει τιποτα απ τα καινουργια. Σκοπευω να αγορασω ενα τωρα και ψαχνω αλλιως θα κατεβαζα το demo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια για βοηθηστε με λιγο με το κολοπαιχνιδο εχω κανει τα παντα κυριολεκτικα και δε μου βρισκει ατομα στο free roam δε μπορω να κανω matchmaking, τι κανω λαθος? τι θα επρεπε να βγαζει στο cmd?

 

 

gbgbfgfgnfgmdrygjrysjsrtdyjrsyjrsyymrystjtrs.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
42 λεπτά πριν, AntonisKo είπε

παιδια με πληκτρολογιο παίζεται καθόλου ή θέλουμε οπωσδήποτε μοχλό ή τιμόνι?

εννοείται πως δεν παίζεται με πληκτρολόγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...