Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 4 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τσιμπησαμε κι εμεις 😎 Τι λεει το online εχει καθολου κοσμο?

Αρκετα καλο το optimization μεχρι στιγμης, βεβαια oταν τα μαξαρα ολα extreme κτλπ ετρωγε ασχημα framedrop-hitching αλλα γενικα high προς ultra τρεχει μια χαρα, ελπιζω να τα παει το ιδιο καλα και στο online που δεν εχω ξεκινησει ακομα.

Edit: Παντως τα γραφικά φαινονται τερμα ψευτικα λες και παιζεις last gen παιχνίδι σε ps3, ειδικα τα δεντρα μεχρι και το nfs payback υπερεχει σε αυτο το τομεα, το aliasing στο φουλ τυφλωνει ματια ακομα και με τα φιλτρα, οι διάλογοι και τα voice over αθλια σαν να μιλάνε 5χρονα, το lip sync κακιστο, gameplayακα ομως και σε ολα τα υπολοιπα ξεχωρίζει με διαφορα παντως αλλα για τα αρνητικά μονο η ultimate θα επρεπε να κοστίζει 40 ευρω το πολυ και οχι 100 ευρω, γνωμη μου.

Spoiler

a6DjIiA.png

111.png

Και δυο screenshots που εβγαλα

Spoiler

1cUXZeX.jpg

Spoiler

MplV78Q.jpg

Spoiler

cMMRJkU.jpg

Spoiler

UUxSHKj.jpg

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα αμαξια ειναι πολυ καλα τα γραφικα, σε καποια περιβαλλοντα ομως, δεντρα, νερα κτλπ σε μερικα σημεια ειναι χαμηλης αναλυσης τα textures με πολυ aliasing ετσι μου φαινεται τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου εχει κρασαρει πανω απο τρεις φορες, τωρα πανω που πηγα να τραβήξω screenshot μεσω gamebar, τι συμβαινει με το παιχνιδι? Εχω εκδοση 1803, μηπως θελει τη πιο καινουρια?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Μου εχει κρασαρει πανω απο τρεις φορες, τωρα πανω που πηγα να τραβήξω screenshot μεσω gamebar, τι συμβαινει με το παιχνιδι? Εχω εκδοση 1803, μηπως θελει τη πιο καινουρια?

μου έχει κρασάρει και εμένα 2 - 3 φορές random.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

μου έχει κρασάρει και εμένα 2 - 3 φορές random.

edit: Οι τρεις φορες εγιναν 10, σημερα εχει ξεσκιστει απ το πρωι που παιζω να κρασαρει, βασικα κρασαρει συνεχεια καθε 5 λεπτα εδω και ωρα, θα μου πεις ms (windows) ειναι αυτη λογικο αλλα οχι και ετσι.

Mπορει να μου πει καποιος να με βοηθησει ή αν ξερει καποιο tip γιατι δε μπορω να παιξω με εχει τρελανει στα crash και εχω τελευταιους driver, εκανα και επαναφορα το παιχνιδι αλλα τιποτα, με κανενα αλλο game δεν εχω τετοια κρασαρισματα, γ..ω τη microsoft και τα windows.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο οτι ειδα το εχουνε πολλοι το προβλημα και αν συνεχιστει θα παω για refund, εχω παρατηρησει οτι μου το κανει κυριως οταν ειμαι σε idle in game ειτε στο μενου ειτε σε σε καποιο υπομενου.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giorgosmcmc απενεργοποίησε άμεσα την gamebar και την καταγραφή μέσω της εφαρμογής των windows.Αυτο τα προκαλεί όλα.Επισης και με το Kaspersky είχα θέμα και το απενεργοποιω και αυτό και παίζω ζάχαρη.Η εφαρμογή των windows είναι που τσακίζει το συγκεκριμένο παιχνίδι.

6 ώρες πριν, prince93 είπε

Παιδια καλησπερα μολις το κατεβασα και εννοω παταω εκινηση μου ανοιγει ενα παραθυρο και μετα τπτ ξερετε τι φταιει;;

Σβήσε το msi afterburner αν το έχεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Gorbatsof είπε

giorgosmcmc απενεργοποίησε άμεσα την gamebar και την καταγραφή μέσω της εφαρμογής των windows.Αυτο τα προκαλεί όλα.Επισης και με το Kaspersky είχα θέμα και το απενεργοποιω και αυτό και παίζω ζάχαρη.Η εφαρμογή των windows είναι που τσακίζει το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Σβήσε το msi afterburner αν το έχεις.

Ευχαριστώ για τη βοηθεια θα το δοκιμασω! Και κατι αλλο γιατι ποτε μα ποτε οταν πηγαινω σε ενα race και παταω pvp δεν μπαινει κανενας το πολυ 1 ατομο και μεσα στο session μπορει να ειναι και 50 άτομα, γιατι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Ευχαριστώ για τη βοηθεια θα το δοκιμασω! Και κατι αλλο γιατι ποτε μα ποτε οταν πηγαινω σε ενα race και παταω pvp δεν μπαινει κανενας το πολυ 1 ατομο και μεσα στο session μπορει να ειναι και 50 άτομα, γιατι αυτο?

Ίσως το παιχνιδι σε τρολαρει επειδή του τα εχωσες πως εχει γραφικα  PS3. 

εμενα μια χαρα βρίσκει στο ranked team adventure, αν αυτο λες. Τσέκαρες τα πορτ σου? Το νατ ανοιχτό? Δες αυτα και ξεκινα απο εκει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, hexenlord είπε

Ίσως το παιχνιδι σε τρολαρει επειδή του τα εχωσες πως εχει γραφικα  PS3. 

εμενα μια χαρα βρίσκει στο ranked team adventure, αν αυτο λες. Τσέκαρες τα πορτ σου? Το νατ ανοιχτό? Δες αυτα και ξεκινα απο εκει. 

Χαχα λες? 😂 θα το κοιταξω αν και σε αλλα game δεν εχω θεμα εδω μιλαμε τιποτα 1 ατομο με το ζορι να βρει 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα στο ranked team adventure μου βρισκει ατομα και μαλιστα πολλα, το προβλημα ειναι οταν πηγαινω σε ενα απλο random race στο online free roam και παταω pvp μου βρισκει παντα απο 0 εως 1 ατομο και ποτε παραπανω, δε ξερω τι κουλο ειναι παλι αυτο.

1111.png.04742a99fe9e27180661db2210ad7e16.png

 

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...