Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Odyssey [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Επαιξα καμια ωρα μολις δεν ειναι ασχημο ξεκιναει πολυ απλα πηγαινουμε διακοπες Κορφου[Κερκυρα] και ερχονται Μπαρναβας και Ηροδοτος να μας ξεσηκωσουν για ενα νεο μεγαλο θυσαυρο. Ειχα πολλους μηνες να το παιξω απο οταν το τελειωσα και ξεχασα τα κουμπια στις μαχες στην αρχη. Δεν ειναι ενα απλο quest το βλεπω να ειναι καποιες ωρες για 100% κανοντας και ολα τα camps θυσαυρους κτλ. Σαν ιστορια δεν ειδαμε ακομα καποια συνδεση με Valhalla αλλα εχουμε δρομο το βραδυ θα το συνεχισω

Assassin-s-Creed-Odyssey-2021-12-15-18-1
Assassin-s-Creed-Odyssey-2021-12-15-18-1

 

 

Κατέβασα ξανά το odyssey σήμερα όμως δεν βρίσκω που είναι το κουεστ....κάπου στα Μέγαρα από ότι κατάλαβα αλλά δεν το βρίσκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

52 λεπτά πριν, vense97 είπε

Κατέβασα ξανά το odyssey σήμερα όμως δεν βρίσκω που είναι το κουεστ....κάπου στα Μέγαρα από ότι κατάλαβα αλλά δεν το βρίσκω

Κεφαλονια ειναι το quest. Ανεβαζω και βιντεο οσο επαιξα σε κανα 3ωρο θα ανεβει

Screenshot-1.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Αξίζει ή τζάμπα θα το κατεβάσω ;

Κοίτα για την ώρα σε κυνήγι θυσαυρου είμαι και μόλις πήγα στο κέντρο στην Κέρκυρα. Κλασικά έχει κάποια camps τίποτα το ιδιαίτερο. Αργότερα θα το προχωρήσω και θα γράψω. 102gb κατέβασα προχθές και εγώ μπορώ να πω ότι τρέχει άψογα με την 6700xt χωρίς dxvk ακόμα και μέσα στην Ατλαντίδα κρατούσα 60αρι όλα ultra με 1440pUW. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So far έχει ένα ενδιαφέρον, αξίζει, δεν είναι και μικρό. Φυσικά αν δεν σου άρεσε το κυρίως παιχνίδι δεν θα σου αρέσει και αυτό. Ίδιο στυλακι είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τελειωσα πριν λιγο στις 4 ωριτσες. Μου αρεσε το τελευταιο quest με μπαρναβας και αυτο με την Aletheia οπως και μετα τους τιτλους τελους. Αλλα ρε Ubi αμαν. Ελεγα θα δω λιγο απο Valhalla κατι και αυτοι σου λενε αγορασε το Valhalla για να παιξεις το δευτερο μερος. Μολις τελειωσε με εστειλε και στο store να το αγορασω. Πολυ ομορφο παιχνιδι το Odyssey περασα καλα τωρα που το ξανα πιασα αγαπημενος χαρακτηρας η Κασσανδρα θυμηθηκα και τις μαχες κτλ αλλα το φανηκε το εβγαλαν ξεκαθαρα για να πουλησουν το Valhalla. 

Assassin-s-Creed-Odyssey-2021-12-16-04-2

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ωρίτσες είναι τίμια διάρκεια για free dlc. Όποιος δεν έχει ή δεν θέλει να αγοράσει Βλαχάρα, μπορεί να δει τη συνέχεια από youtube για να του φύγουν οι απορίες. Προσωπικά το έχω αγορασμένο εδώ και ένα χρόνο και δεν το έχω ακουμπήσει ακόμα. Κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έβαλα και τα δύο να κατεβαίνουν μιας και δεν έχω κάτι άλλο να παίξω αυτό το καιρό. Αν και βγαίνει το The Gunk σήμερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δύο; Ταυτόχρονα θα τα παίξεις; Δεν το συνιστώ. Βάλε κάνα youtube να δεις πιο σε τραβάει περισσότερο και αποφασίζεις... Ειναι πολύ μεγάλα παιχνίδια, θέλουν πολύ χρόνο και χώρο. Απ' ότι έχω ακούσει σαν παιχνίδι το Βλαχάρα πρέπει να είναι ελαφρώς καλύτερο (δεν το έχω παίξει ακόμα οπότε δεν κρίνω επί προσωπικού) ωστόσo αν είσαι φαν της αρχαίας Ελλάδας (όπως εγώ) το Odyssey είναι must.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, chrisde είπε

Και τα δύο; Ταυτόχρονα θα τα παίξεις; Δεν το συνιστώ. Βάλε κάνα youtube να δεις πιο σε τραβάει περισσότερο και αποφασίζεις... Ειναι πολύ μεγάλα παιχνίδια, θέλουν πολύ χρόνο και χώρο. Απ' ότι έχω ακούσει σαν παιχνίδι το Βλαχάρα πρέπει να είναι ελαφρώς καλύτερο (δεν το έχω παίξει ακόμα οπότε δεν κρίνω επί προσωπικού) ωστόσo αν είσαι φαν της αρχαίας Ελλάδας (όπως εγώ) το Odyssey είναι must.

Εγώ που τα έχω δει όλα....εκτός τα 2 dlc που βγήκαν τώρα....από τα μεγάλα ac μετά το syndicate δλδ το odyssey το θεωρώ καλύτερο... γνώμη μου βέβαια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω ολη η ιστορια απο το quest το εσπασα σε 3 μερη ειναι 100% και τα camps κτλ

Part 1

Spoiler

 

 

Part 2

Spoiler

 

 

Part 3

Spoiler

 

 

 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...