Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Odyssey [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
15 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Αυτές στο board νομίζω δεν τελειώνουν.

Σκέψου στα μέγαρα με έστειλε 3 φορές στο ίδιο σημείο μια να σκοτώσω Σπαρτιάτες την άλλη Αθηναίους για αυτό ρώτησα....το έψαξα και στο ίντερνετ αλλα δεν βρήκα κάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
19 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Και αν θυμαμαι σωστα, τουλαχιστον σε ps μερια, δεν χρειαζοντουσαν αυτα τα jobs για να το κανεις platinum

εγω το εχω σε pc....θα μου εμφανίσει πως το παιχνίδι έχει ολοκληρωθεί??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2019 στις 5:55 ΜΜ, LeonV12 είπε

Γιατι σκατε;Παιξτε και χαλαρωστε.Κατεβασα το wemod και ετσι δε χρειαζεται να τρεχω σα το παλαβο περα δωθε για τα quest.Ολα αυτα τα παιχνιδια ειναι επαναλαμβανομενα,δεν αλλαζει κατι.God mode και σφαζεις οποιον βρεθει στο διαβα σου αμα βαρεθεις.😁

Mηπως γνωριζεις σε παρακαλω καθολου απο "WeMod";;;;;;
Εχω εγκαταστησει το HITMAN 3, μετα εγκατεστησα και το "WeMod", και ενω επελεξα το παιχνιδι μεσα απο το "WeMod", τελικα τα Τρικς (Cheats) δεν ενεργοποιονται.
Μηπως επρεπε να εγκαταστησω το Hitman 3 μεσω του WeMod αρχικα; Γιατι τα εκανα εγκατασταση μεμονωμενα το ενα και το αλλο. Οχι οτι δεν καταφερα να Τερματισω την 1η πιστα-Αποστολή του Hitman 3, αλλα αν ειχα ενεργοποιημενα και τα Τρικς (cheats) καλα θα ηταν...
Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 hours ago, nice_kid said:

Mηπως γνωριζεις σε παρακαλω καθολου απο "WeMod";;;;;;
Εχω εγκαταστησει το HITMAN 3, μετα εγκατεστησα και το "WeMod", και ενω επελεξα το παιχνιδι μεσα απο το "WeMod", τελικα τα Τρικς (Cheats) δεν ενεργοποιονται.
Μηπως επρεπε να εγκαταστησω το Hitman 3 μεσω του WeMod αρχικα; Γιατι τα εκανα εγκατασταση μεμονωμενα το ενα και το αλλο. Οχι οτι δεν καταφερα να Τερματισω την 1η πιστα-Αποστολή του Hitman 3, αλλα αν ειχα ενεργοποιημενα και τα Τρικς (cheats) καλα θα ηταν...
Ευχαριστω...

Εμένα φίλε το WeMod, λειτουργούσε "βούτυρο" με το Odyssey

Σου λειτουργεί με το Odyssey και όχι με το Hitman; Κανονικά, πρέπει να το γράψεις στο thread tου Hitman (γιατί θα στο βγάλουν εδω οff topic)

Οσο γιά το WeMod, προτείνω να ενεργοποιηθεί, μόνο γιά resources

Ετσι, δεν χάνει το ενδιαφέρον του το παιχνιδι και δεν ασχολείσαι με περιττά πράγματα

Εχεις μετά τον χρόνο να προχωρήσεις και ακόμα περισσότερο, έχεις τον χρόνο να απολαύσεις τοπία και ιστορικά μέρη

19 hours ago, vense97 said:

εγω το εχω σε pc....θα μου εμφανίσει πως το παιχνίδι έχει ολοκληρωθεί??

Τα side quests, δεν παίζουν ρόλο στην ολοκλήρωση του παιχνιδιού

Εμένα πάλι από την άλλη, ποτέ δεν με ένοιαξε να έχω 100% complete σε κάποιο game

Αυτό που με νοιάζει είναι, να το τελειώνω στις αποστολές και να μου βγαίνουν οι τίτλοι τέλους

Και όχι όλα. Μόνο τα αξιόλογα. Το Odyssey το τερμάτισα 2-3 φορές 

Προτείνω και mods

Κανε μία βόλτα από το Nexus και θα ανακαλύψεις ένα άλλο Odyssey!

Επεξ/σία από Coscas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Coscas είπε

Σου λειτουργεί με το Odyssey και όχι με το Hitman; Κανονικά, πρέπει να το γράψεις στο thread tου Hitman (γιατί θα στο βγάλουν εδω οff topic)
Οσο γιά το WeMod, προτείνω να ενεργοποιηθεί, μόνο γιά resources
Εμένα πάλι από την άλλη, ποτέ δεν με ένοιαξε να έχω 100% complete σε κάποιο gameΚανε μία βόλτα από το Nexus και θα ανακαλύψεις ένα άλλο Odyssey!

Kαλησπερα. Δεν ξερω πως μπορω να μεταφερω την αναρτηση στο "Thread" του Hitman. Αν μπορει ενας Admin να την μεταφερει θα του ημουν υποχρεος.
Σχετικα με το WeMod, τελικα δεν καταφερνω τιποτα με το Hitman 3. Δεν ξερω γιατι δεν υπαρχει συνεργασια μεταξυ τους.
Επομενως μπηκα στο "Nexus" οπως μου προτεινες και ειδα πολυ ωραια πραγματα σχετικα με Cheats. Πολυ ενδιαφεροντα.
Θα το ψαξω να το μαθω καλυτερα το "Nexus".
Ευχαριστω πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 hours ago, nice_kid said:

Kαλησπερα. Δεν ξερω πως μπορω να μεταφερω την αναρτηση στο "Thread" του Hitman. Αν μπορει ενας Admin να την μεταφερει θα του ημουν υποχρεος.
Σχετικα με το WeMod, τελικα δεν καταφερνω τιποτα με το Hitman 3. Δεν ξερω γιατι δεν υπαρχει συνεργασια μεταξυ τους.
Επομενως μπηκα στο "Nexus" οπως μου προτεινες και ειδα πολυ ωραια πραγματα σχετικα με Cheats. Πολυ ενδιαφεροντα.
Θα το ψαξω να το μαθω καλυτερα το "Nexus".
Ευχαριστω πολύ...

Εδώ είναι το thread του Hitman 3

Γράψε εκεί. Ολο και κάποιος θα σε βοηθήσει

Στο άλλο παιδί (vense97) πρότεινα να μπεί στο Nexus

Αν όμως έχεις κι' εσύ το Odyssey, μιά χαρά

Απ' ό,τι βλέπω, έχει και mods του Hitman 3 το Nexus

Επεξ/σία από Coscas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 10/5/2021 στις 7:00 ΜΜ, Coscas είπε

Εδώ είναι το thread του Hitman 3

Γράψε εκεί. Ολο και κάποιος θα σε βοηθήσει

Στο άλλο παιδί (vense97) πρότεινα να μπεί στο Nexus

Αν όμως έχεις κι' εσύ το Odyssey, μιά χαρά

Απ' ό,τι βλέπω, έχει και mods του Hitman 3 το Nexus

Επειδή είμαι λίγο ανίδεος και δεν ξέρω...τι είναι το nexus??

Ουσιαστικά ο λόγος που ρώτησα είναι επειδή από τον πίνακα αποστολών με έστειλε 3 φορές να σκοτώσω στο ίδιο σημείο ήθελα να ξέρω εάν αυτές τελειώνουν κάποτε ή Εάν το παιχνίδι σου εμφανίζει συνέχεια αποστολές για να μην αδειάσει 

Υγ Επίσης εκεί στην ubi γιατί όταν καθαρίζεις ένα κάστρο και κλείσεις το παιχνίδι την επόμενη φορά που θα πας είναι πάλι γεμάτο;;;Σε τι βοηθάει;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, vense97 said:

Επειδή είμαι λίγο ανίδεος και δεν ξέρω...τι είναι το nexus??

Ουσιαστικά ο λόγος που ρώτησα είναι επειδή από τον πίνακα αποστολών με έστειλε 3 φορές να σκοτώσω στο ίδιο σημείο ήθελα να ξέρω εάν αυτές τελειώνουν κάποτε ή Εάν το παιχνίδι σου εμφανίζει συνέχεια αποστολές για να μην αδειάσει 

Υγ Επίσης εκεί στην ubi γιατί όταν καθαρίζεις ένα κάστρο και κλείσεις το παιχνίδι την επόμενη φορά που θα πας είναι πάλι γεμάτο;;;Σε τι βοηθάει;;;

Είναι ένα site με mods και με πολλά reshades

Δεν τελειώνουν ποτέ. Προχώρα μόνο στις βασικές αποστολές

Βοηθάει στο να μην ...τελειώνει το παιχνίδι

Εσύ νομίζεις, οτι η ζωή σταματά να υπάρχει,  όταν σκοτώνεις τους πάντες;

Life goes on...Χα χα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, vense97 είπε

Επειδή είμαι λίγο ανίδεος και δεν ξέρω...τι είναι το nexus??

Ουσιαστικά ο λόγος που ρώτησα είναι επειδή από τον πίνακα αποστολών με έστειλε 3 φορές να σκοτώσω στο ίδιο σημείο ήθελα να ξέρω εάν αυτές τελειώνουν κάποτε ή Εάν το παιχνίδι σου εμφανίζει συνέχεια αποστολές για να μην αδειάσει 

Υγ Επίσης εκεί στην ubi γιατί όταν καθαρίζεις ένα κάστρο και κλείσεις το παιχνίδι την επόμενη φορά που θα πας είναι πάλι γεμάτο;;;Σε τι βοηθάει;;;

Το Nexus είναι ένα website στο οποίο ανεβαίνουν mods για διάφορα παιχνίδια.

To παιχνίδι σου εμφανίζει συνέχεια αποστολές στα boards.

Για τον ίδιο λόγο γεμίζουν πάλι τα φρούρια. Για να μην αδειάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Coscas είπε

Είναι ένα site με mods και με πολλά reshades

Δεν τελειώνουν ποτέ. Προχώρα μόνο στις βασικές αποστολές

Βοηθάει στο να μην ...τελειώνει το παιχνίδι

Εσύ νομίζεις, οτι η ζωή σταματά να υπάρχει,  όταν σκοτώνεις τους πάντες;

Life goes on...Χα χα!

Καλά νταξ παιχνίδι είναι 😂😂😂😂😂 δεν θα έπρεπε να γεμίζει υπάρχει κόσμος που κόβει δρόμο μέσα από αυτά 😂😂😂😂

1 ώρα πριν, GhostRiderLSOV είπε

Το Nexus είναι ένα website στο οποίο ανεβαίνουν mods για διάφορα παιχνίδια.

To παιχνίδι σου εμφανίζει συνέχεια αποστολές στα boards.

Για τον ίδιο λόγο γεμίζουν πάλι τα φρούρια. Για να μην αδειάσει.

Το λογικό δεν θα ήταν να μην γίνεται έτσι ή είμαι εγώ παρανοϊκός 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αυτην την περιοδο εχουν εκπτωσεις και βγαινει το  Assassin’s Creed Odyssey με κωδικο στα 5! ευρω.

Προσωπικα το εχω αλλα εχει και εκπτωση 75% στα DLC και πηγα ο αλητηριος να βαλω και εκει το κουπονι αλλα δεν το δεχτηκε (επειδη κοστιζουν μαλλον κατω απο 10 ευρω)

Ερωτηση: τα δυο DLC,   THE FATE OF ATLANTIS και LEGACY OF THE FIRST BLADE αξιζουν στα 12,50 ευρω που βγαινει συνολικα? Εχει αρκετο (και καλο) περιεχομενο?

Δευτερη ερωτηση: To season pass εχει λεει αυτα τα δυο DLC συν κατι πραματακια ακομα, αν το παρεις (ερχεται και πιο φθηνα 16-10=6 ευρω) ληγει ποτε? και αν ληξει χανεις και τα dlc?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, eko13 είπε

Δευτερη ερωτηση: To season pass εχει λεει αυτα τα δυο DLC συν κατι πραματακια ακομα, αν το παρεις (ερχεται και πιο φθηνα 16-10=6 ευρω) ληγει ποτε? και αν ληξει χανεις και τα dlc?

Πάρε το Season pass, περιέχει όλα τα DLC. Τι εννοείς "λήγει"; :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να καταλαβω πως δουλευει, ελεγα μην ειχε διαρκεια (ετησια πχ) απο οτι καταλαβα και απο τα λιγα που διαβασα στον ιντερνετ, οταν το εχεις, συνδεεσαι στους σερβερς της εταιριας και οσο ειναι ενεργοι παιζεις... δεν εχει χρονικο οριο. Με 6 ευρω που βγαινει, ειναι κλοπη και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, eko13 είπε

Προσπαθω να καταλαβω πως δουλευει, ελεγα μην ειχε διαρκεια (ετησια πχ) απο οτι καταλαβα και απο τα λιγα που διαβασα στον ιντερνετ, οταν το εχεις, συνδεεσαι στους σερβερς της εταιριας και οσο ειναι ενεργοι παιζεις... δεν εχει χρονικο οριο. Με 6 ευρω που βγαινει, ειναι κλοπη και αυτο.

Τι λες; Το season pass είναι όλα τα DLC συν καλούδια, το αγοράζεις, το έχεις , ποια χρονική διάρκεια; Το Origins πχ το πήρα πριν 4 χρόνια, λες να έληξε το season pass μου και να μην το ξέρω; 😛 Όπως όταν παίρνεις την gold edition, σου ξεκλειδώνει αυτόματα τα DLC (είναι ουσιαστικά το season pass μαζί δεμένο), όταν αυτά γίνουν διαθέσιμα.

Δεν είναι συνδρομή το sesason pass :) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, eko13 είπε

Ερωτηση: τα δυο DLC,   THE FATE OF ATLANTIS και LEGACY OF THE FIRST BLADE αξιζουν στα 12,50 ευρω που βγαινει συνολικα? Εχει αρκετο (και καλο) περιεχομενο?

Δευτερη ερωτηση: To season pass εχει λεει αυτα τα δυο DLC συν κατι πραματακια ακομα, αν το παρεις (ερχεται και πιο φθηνα 16-10=6 ευρω) ληγει ποτε? και αν ληξει χανεις και τα dlc?

Δεν ληγει το season pass. Δεν ειναι τετοιου ειδους pass. Παρε το ως "gold edition"

Τα dlc αξιζουν παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...