Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #2


poulinos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, OneWaySystem είπε

Σας τα έλεγε ο θείος πριν 15 μέρες  και το κακό είναι οτι δεν κάνω μαντεψιες αλλά έχω πρόσβαση σε πληροφορίες που έχουν ελάχιστοι!

Φωτη σε σούβλες και τέτοια δεν έχω κονε, αν όμως κατσει η φάση μπορούμε να κανονίσουμε να μαζευτούμε εγω, εσυ η φίλη σου η Μαργαριτα και ο αληταμπουρας ο τεο και να φτιάξουμε  δυνατή προπόνηση στον σουπερ περσοναλτρε/ιναδικο χώρο μου άκρως απολυμασμένο!! Δωρεάν μην λέμε τα αυτονόητα.

Ρε ποια margarita  να κανει προπονηση μαζι μας ? Θα διαλυσει χαχαχα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκινάω δίαιτα το Νοέμβριο του 2018.

Οι επόμενες 2 φωτογραφίες είναι απο Απρίλιο-Μάιο του 2019, βάρος χοντρικά 130-125 κιλά.

3.jpg.2b21ccc0a57686a5024013d17cde8dc2.jpg

4.jpg.f053b62da38d603cd480f99816a2650e.jpg

Επεξ/σία από Fubar.gr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, 4saken είπε

Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου Ντιντι και πέτα το βάζο με το "φυστικοβουτυρο" 

Φιλαράκο , φιλικη συμβουλή.

Ξεκινα να τρως λιγο παραπάνω γιατι οι καλές - βαριές προπονησεις δεν βγαινουν έτσι. Αν και δεν κάνω πολλά κιλά

μολις ξεκινησεις τις άρσεις-καθισματα θα με καταλάβεις.

Το φυστικοβουτυρο ειναι η νουμερο 1 μαζι με τα καρυδια πηγη καλών λιπαρών + ελαιολαδο.

Το χετε πάρει πολυ στραβα το θέμα με τη διατροφη. Ξέχασε το να τρως μπροκολο και να σηκώσεις πάνω απο 100 κιλά στις άρσεις

πάνω απο 70 στο πάγκο και πάνω απο 70 στα καθίσματα. Ο οργανισμος παθαινει σοκ , θέλεις φαγητό. Απλά. Ξέχασε το λιπος για την ώρα. Ξέχνα το.

Τα λεγε και ο Ραφαηλ.

Επεξ/σία από Magic_Nature
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιανουάριος 2020, η κόρη πλέον είναι 12 μηνών και εγώ με μουσάκι και περίπου στα 105 κιλά

5.jpg.4ba4e4fe919aa9bde47490c2d3a265f5.jpg

6.jpg.6574d9e1c35eca34bdb141fd6efe039b.jpg

Ο διαιτολόγος μου λέει οτι μπορώ να μείνω σε αυτά τα κιλά. Εγώ θα ήθελα να "στεγνώσω" λίγο ακόμα, μου λέει όμως να μήν πέσω κάτω απο τα 95.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Magic_Nature είπε

Φιλαράκο , φιλικη συμβουλή.

Ξεκινα να τρως λιγο παραπάνω γιατι οι καλές - βαριές προπονησεις δεν βγαινουν έτσι. Αν και δεν κάνω πολλά κιλά

μολις ξεκινησεις τις άρσεις-καθισματα θα με καταλάβεις.

Το φυστικοβουτυρο ειναι η νουμερο 1 μαζι με τα καρυδια πηγη καλών λιπαρών + ελαιολαδο.

μάλλον στο λέει για το τι υλικά περιλαμβάνει "υδρογονωμένο φοινικέλαιο    , κραμβελαιο - κανολα " κ αν δε κάνω λάθος είναι 80-85% τα φυστικια σε αυτη τη μαρκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Fubar.gr είπε

Ιανουάριος 2020, η κόρη πλέον είναι 12 μηνών και εγώ με μουσάκι και περίπου στα 105 κιλά

5.jpg.4ba4e4fe919aa9bde47490c2d3a265f5.jpg

6.jpg.6574d9e1c35eca34bdb141fd6efe039b.jpg

Ο διαιτολόγος μου λέει οτι μπορώ να μείνω σε αυτά τα κιλά. Εγώ θα ήθελα να "στεγνώσω" λίγο ακόμα, μου λέει όμως να μήν πέσω κάτω απο τα 95.

Φιλε πολυ καλος! Καλυτερος και απο μενα. Μπραβο σου. Θεαματική αλλαγή.

3 λεπτά πριν, sndev είπε

μάλλον στο λέει για το τι υλικά περιλαμβάνει "υδρογονωμένο φοινικέλαιο    , κραμβελαιο - κανολα " κ αν δε κάνω λάθος είναι 80-85% τα φυστικια σε αυτη τη μαρκα?

Να το διευκρινισει τοτε ο φιλος μας. Γιατι εμενα πρωτιστως οταν κάνω βαριές προπονησεις με πάγκους - στρατιωτικες - αρσεις και καθισματα με ενδιαφέρει να τροφοδοτησω το σώμα μου και μετά η εικονα. Χθες πριν τη προπονηση ηπια 1 ποτηρι χυμο εφαγα μιση μπανανα και 25γρ κουβερτουρα γαλακτος ετσι για την ενεργεια.

Επεξ/σία από Magic_Nature
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Magic_Nature είπε

Φιλαράκο , φιλικη συμβουλή.

Ξεκινα να τρως λιγο παραπάνω γιατι οι καλές - βαριές προπονησεις δεν βγαινουν έτσι. Αν και δεν κάνω πολλά κιλά

μολις ξεκινησεις τις άρσεις-καθισματα θα με καταλάβεις.

Το φυστικοβουτυρο ειναι η νουμερο 1 μαζι με τα καρυδια πηγη καλών λιπαρών + ελαιολαδο.

Το χετε πάρει πολυ στραβα το θέμα με τη διατροφη. Ξέχασε το να τρως μπροκολο και να σηκώσεις πάνω απο 100 κιλά στις άρσεις

πάνω απο 70 στο πάγκο και πάνω απο 70 στα καθίσματα. Ο οργανισμος παθαινει σοκ , θέλεις φαγητό. Απλά. Ξέχασε το λιπος για την ώρα. Ξέχνα το.

Τα λεγε και ο Ραφαηλ.

Ωρε Ντιντι ποιος σου πε ότι δεν κάνω αρέσεις και καθίσματα? Δεν ανακάλυψες την Αμερική το 2020...

Εγώ παίρνω 100% φυστικοβουτυρο από μαγαζί με βιολογικά, θα δω την μάρκα. Και της myprotein μια χαρά ήταν! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Fubar.gr είπε

Ιανουάριος 2020, η κόρη πλέον είναι 12 μηνών και εγώ με μουσάκι και περίπου στα 105 κιλά

Ο διαιτολόγος μου λέει οτι μπορώ να μείνω σε αυτά τα κιλά. Εγώ θα ήθελα να "στεγνώσω" λίγο ακόμα, μου λέει όμως να μήν πέσω κάτω απο τα 95.

Κατ' αρχήν μπράβο για την προσπάθεια και για την διάρκεια της φυσικά. Το κατάφερες μόνο με διατροφή ή και γυμναστική;

Τι ύψος έχεις αλήθεια;

Πιθανόν να στο λέει γιατί το να χάσεις 55 κιλά είναι μια τεράστια αλλαγή για τον οργανισμό. 

Πιθανόν να θέλει να καταφέρεις να παραμείνεις και στο βάρος  που θα φτάσεις για μερικούς μήνες για να σταθεροποιηθείς και να προσαρμοστεί και ο οργανισμός Καλύτερα να ρωτήσεις τον ίδιο τους λόγους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, 4saken είπε

https://www.enkarpo.gr/gr/fystikovoutyro.html

Εδω εισαι 100% φυστικοβουτυρο

Σωστός εδώ! Εννοειται ειναι καλυτερο το βιολογικο απο αυτο που έδειξα. Απλα να ξέρεις καμια φορά ειναι και πιο ακριβα και αν εισαι προς το τέλος του μήνα :D

Επεξ/σία από Magic_Nature
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...