Προς το περιεχόμενο

-20% στα καταστήματα Public πληρώνοντας με ibank pay [ΤΕΛΟΣ]


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις το εντόπισα στην εφαρμογή του go4more

Η επιβράβευση που ισχύει μέχρι και 15/7/2018 είναι 80 πόντοι / ευρώ που πρακτικά σημαίνει 20% της τιμής πίσω στην κάρτα μας σε μορφή πόντων για επόμενη συναλλαγή

Η πληρωμή θα πρέπει να γίνει σε φυσικό κατάστημα μέσω της εφαρμογής ibank pay, δηλαδή το κατάστημα παράγει qr code στην οθόνη του τερματικού το οποίο σκανάρουμε με το κινητό μας από την εφαρμογή (thanks to NewGascp) .

Για τη σχέση πόντων/euro η εφαρμογή δείχνει τα συνεργαζόμενα καταστήματα και έχει μετατροπέα που λέει πόσα € δίνει το εκάστοτε κατάστημα κατά την εξαργύρωση.

Σχεδόν σε όλες τις περιπτώσεις 400 πόντοι = 1€.

 

Προσοχή :

Πρέπει να έχουμε εγγραφεί στο πρόγραμμα go4more πρώτα! 

Spoiler

2.1. Η εγγραφή στο Πρόγραμμα γίνεται με την υποβολή αίτησης εγγραφής με έναν από τους παρακάτω τρόπους: 

Στο δίκτυο καταστημάτων της Τράπεζας ή

Ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής i-bank internet banking της Τράπεζας ή

Μέσω του κέντρου τηλεφωνικής εξυπηρέτησης της Τράπεζας (181818 ή +30 210 4848484 από εξωτερικό) ή

Μέσω του internet site του προγράμματος www.go4more.gr ή

Μέσω της εφαρμογής του προγράμματος για smartphones

Αν πληρώσουμε με κάρτα δε θα πάρουμε τους πόντους!

Αν έχουμε ληξιπρόθεσμη οφειλή προς την Εθνική τράπεζα κατά τη συναλλαγή δεν παίρνουμε ούτε εξαργυρώνουμε πόντους!

 

Έχω δει παλαιότερα να δίνουν κάποια καταστήματα 3πλάσια αξία κατά την εξαργύρωση, δυστυχώς όμως τέτοιο promotion πολλαπλασιασμού πόντων έχουμε να δούμε από τον Απρίλιο του 2016 (thanks to grigas, matrixxx). Πολύ πιθανόν να μην ξαναγίνει. 

 

Προσοχή στη "ζωή" των πόντων, χάνονται μετά από ένα έτος αν δεν χρησιμοποιηθούν (thanks to costacurta).

Επίσης υπάρχει μηνιαίο κι ετήσιο πλαφόν στον αριθμό των πόντων που μπορούν να συλλεχθούν. Ο κάθε πελάτης μπορεί να συλλέξει μέχρι 250.000 πόντους σε μηνιαία βάση και μέχρι 1.000.000 πόντους σε ετήσια (thanks to Otacon) .

 

Αναμένουμε την ανακοίνωση από τα Public για να δούμε αν αφορά όλα τα προϊόντα ή συγκεκριμένες κατηγορίες, αν ισχύει για προϊόντα που είναι ήδη σε έκπτωση κ.τ.λ. 

Λεπτομέρειες για το go4more εδώ.

 

Edit :Το μέλος NewGascp ενημέρωσε ότι έκανε συναλλαγή σε προϊόντα προσφοράς και πήρε τους πόντους κανονικά! 

Screenshot_20180617-003027__01.jpg

Επεξ/σία από manosfp
  • Like 6
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται αυτό ; Είναι πολλά τα λεφτά όπως και τότε με τα 10€ της Alpha. Ξέπλυμα ; Δεν βγαίνουν πάντως τα νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατέβασα και εγώ την εφαρμογή και  ισχύει κανονικά αν και δεν διευκρινίζει αν είναι σε όλο το κατάστημα.Με αυτά που διβασα στην περιγραφή αυτό καταλαβαίνω.Επισης ισχύει μέχρι 15/07.Αν πραγματικά είναι για όλα τα προϊόντα είναι πολύ καλή προσφορά.

Επεξ/σία από aekfc212
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agamoi-thytai είπε

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται αυτό ; Είναι πολλά τα λεφτά όπως και τότε με τα 10€ της Alpha. Ξέπλυμα ; Δεν βγαίνουν πάντως τα νούμερα.

H eurobank δίνει επιστροφή 20%, είναι το ίδιο πράγμα.  Είναι μετρητά άμεσα στημ τράπεζα. Εγώ ήθελα να πάρω ένα drone με δόσεις στην alpha bank, τώρα θα πληρώσω με ibank pay, εθνική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

H eurobank δίνει επιστροφή 20%, είναι το ίδιο πράγμα.  Είναι μετρητά άμεσα στημ τράπεζα. Εγώ ήθελα να πάρω ένα drone με δόσεις στην alpha bank, τώρα θα πληρώσω με ibank pay, εθνική. 

Δεν είναι μετρητά , είναι επιστροφή πιστωτική για μελλοντική αγορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Δεν είναι μετρητά , είναι επιστροφή πιστωτική για μελλοντική αγορά 

Εννοούσα είναι για την τράπεζα άμεσα μετρητά.. Όχι για τον αγοραστή.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, grigas είπε

Με Shell και Σκλαβενίτη στο go4more σα μετρητά είναι... 

Εννοείς ότι οι επιστρέφομενοι πόντοι μπορούν εμμεσα να μετατραπούν σε καύσιμα από shell που έτσι και αλλιώς βάζουμε και πληρώνουμε με χρηματα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

H eurobank δίνει επιστροφή 20%, είναι το ίδιο πράγμα.  Είναι μετρητά άμεσα στημ τράπεζα. Εγώ ήθελα να πάρω ένα drone με δόσεις στην alpha bank, τώρα θα πληρώσω με ibank pay, εθνική. 

Σταμάτησε η eurobank! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...