Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

 

Προσωπικά μου είναι τέρμα αδιάφορα αυτά τα παιχνίδια.

Εχεις παιξει ποτε τετοιο παιχνιδι? Κ εγω ετσι ελεγα και εχω αρρωστησει με ac αλλα κυριως με Stardew Valley, και τωρα καταλαβαινω γτ εχουν τοσο μεγαλο κοινο αυτα τα παιχνιδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Εχεις παιξει ποτε τετοιο παιχνιδι? Κ εγω ετσι ελεγα και εχω αρρωστησει με ac αλλα κυριως με Stardew Valley, και τωρα καταλαβαινω γτ εχουν τοσο μεγαλο κοινο αυτα τα παιχνιδια

Ναι. Απλά δεν με τραβανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ναι. Απλά δεν με τραβανε.

Και μενα ποτε, οτι θα επαιζα με τις ωρες farming simulators δε το περιμενα ποτε και ειδικα σε portable. Αλλα ειναι τοσο stress-relieving τα ατιμα, ειδικα το ac που ειναι και cute af, και εχεις τοσα πραγματα να κανεις μεσα στη μερα. Το μονο κακο ειναι οτι παει με real-world clock, οποτε πρεπει να περιμενεις.

Εγω το θεωρω system seller, αν δεν ηταν το mh που πηρα την κονσολα αρχικα θα το παιρνα μονο για να παιζω ac. Και εχουν ενα τοσο καλο community, που πολυ σπανια συναντας σε gaming, ισως οτι ειναι τοσο casual βοηθαει απειρα. Γ αυτο το θεωρω ξεκαθαρο GOTY, και το καλυτερο παιχνιδι της κονσολας, και σιγουρα αξιζει να το δεις σε καποια φαση παρ ολο που δε σε τραβαει το ειδος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Και μενα ποτε, οτι θα επαιζα με τις ωρες farming simulators δε το περιμενα ποτε και ειδικα σε portable. Αλλα ειναι τοσο stress-relieving τα ατιμα, ειδικα το ac που ειναι και cute af, και εχεις τοσα πραγματα να κανεις μεσα στη μερα. Το μονο κακο ειναι οτι παει με real-world clock, οποτε πρεπει να περιμενεις.

Εγω το θεωρω system seller, αν δεν ηταν το mh που πηρα την κονσολα αρχικα θα το παιρνα μονο για να παιζω ac. Και εχουν ενα τοσο καλο community, που πολυ σπανια συναντας σε gaming, ισως οτι ειναι τοσο casual βοηθαει απειρα. Γ αυτο το θεωρω ξεκαθαρο GOTY, και το καλυτερο παιχνιδι της κονσολας, και σιγουρα αξιζει να το δεις σε καποια φαση παρ ολο που δε σε τραβαει το ειδος

Ίσως του δώσω μια ευκαιρία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 11/10/2020 at 11:30, back15220 said:

H Square Enix θα ανακοινώσει σύντομα περισσότερες πληροφορίες για το Bravely Default 2 ❤️:

https://www.gematsu.com/2020/10/bravely-default-ii-news-coming-soon?fbclid=IwAR1yTOEXstVaufkGjyXW4Wo130Xp1dgN6S8FZTdmkQkkOp1Q5Q3BcgR3drc

Δόξα Σοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Δόξα Σοι.

Παίζει κανείς τα παλιά στο 3DS να γίνουμε φίλοι να βοηθήσει λίγο με χτισίματα και μάχες; 😅

Πάντως βλέποντας τι είχε κάνει η Ν στο 3DS και πόσο παρατημένο είναι το Switch σε διάφορα τέτοια πράγματα, σε πιάνει μια αηδία. Για να δούμε αν το παιχνίδι θα έχει πάλι τέτοια κόλπα στο Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
47 minutes ago, non-serviam said:

Παίζει κανείς τα παλιά στο 3DS να γίνουμε φίλοι να βοηθήσει λίγο με χτισίματα και μάχες; 😅

Πάντως βλέποντας τι είχε κάνει η Ν στο 3DS και πόσο παρατημένο είναι το Switch σε διάφορα τέτοια πράγματα, σε πιάνει μια αηδία. Για να δούμε αν το παιχνίδι θα έχει πάλι τέτοια κόλπα στο Switch.

Κάτσε τι φίλοι και τι "τέτοια κόλπα"; Εγώ μόνος μου τα είχα τερματίσει και τα 2 παλιά, στο 3DS/2DS. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeorgeMan είπε

Κάτσε τι φίλοι και τι "τέτοια κόλπα"; Εγώ μόνος μου τα είχα τερματίσει και τα 2 παλιά, στο 3DS/2DS. 😛 

Γίνεται, αλλά έχει και τέτοιες χαζομαρούλες που το κάνουν πιο spicy το παιχνίδι (πχ το χτίσιμο). 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, non-serviam said:

Γίνεται, αλλά έχει και τέτοιες χαζομαρούλες που το κάνουν πιο spicy το παιχνίδι (πχ το χτίσιμο). 😅

Αααα ναι θυμάμαι που είχε timer και έβαζες κάτι εργάτες. Εύκολο, βάζεις το 3DS σε sleep και στο ρεύμα και μετράει κανονικά την ώρα. Το είχα κάνα μήνα ανοιχτό 😛 
Τέλος offtopic από μένα. 🙊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 hours ago, Fulgore said:

Εξαιρετικά νέα, τώρα θα αγοράζουμε σκουπίδια με drift φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pikmin τι φαση ειναι ? Πρωτη φορα επαοιξα το ντεμο χωρις να εχω καμια αλλη επαφη και ομολογω οτι με κερδισε. Συνεχιζει ετσι ευχαριστα ή γίνεται πιο απαιτητικο/σπαστικο μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, james9tito said:

Το pikmin τι φαση ειναι ? Πρωτη φορα επαοιξα το ντεμο χωρις να εχω καμια αλλη επαφη και ομολογω οτι με κερδισε. Συνεχιζει ετσι ευχαριστα ή γίνεται πιο απαιτητικο/σπαστικο μετα?

Αυτό που είδες στο demo πάνω κάτω είναι. Casual strategy με λουλουδάκια. Δεν γίνεται ποτέ υπερβολικά δύσκολο, μόνο στο κομμάτι των γρίφων θα ξύσεις λίγο το κεφάλι σου, ως εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...