Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, non-serviam είπε

 

Περιμένω ενημέρωση το δευτερόλεπτο που σκάσει!😅

Τοyς ειπα ηδη να με το καταχυρωσουν στη μεγαλυτερη αλυσιδα εδω Στοκχολμη, ευτυχως δουλευει αδερφος Ελληνας μεσα ❤️ 

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

200.gif.601fe366712ee8665cebf0ee60735f27.gif

19 λεπτά πριν, Malthador είπε

Rumor: Pokemon Super Collection Leaked for Switch

Αφήνω διακριτικά αυτό εδώ... 

 

Άρχοντες. Πετάνε καμία 10αριά ρομ σε ένα δισκάκι, που μπορείς να τις παίξεις ακόμα και αν είσαι ανάπηρη μαϊμού (εύκολη διαδικασία) και σε ένα Commodore 64 (ότι ναναι συσκευή), και βγάζουν ένα 60άρι στο νερό.

Επεξ/σία από non-serviam
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, non-serviam είπε

200.gif.601fe366712ee8665cebf0ee60735f27.gif

Άρχοντες. Πετάνε καμία 10αριά ρομ σε ένα δισκάκι, που μπορείς να τις παίξεις ακόμα και αν είσαι ανάπηρη μαϊμού (εύκολη διαδικασία) και σε ένα Commodore 64 (ότι ναναι συσκευή), και βγάζουν ένα 60άρι στο νερό.

ισχυει αλλα εχει μεσα το καλυτερο ποκεμον που εχω παιξει ποτε. Επισης παρα πολυ περιεχομενο, παρα πολλες ωρες μπορεις να τα λιωσεις. Σε σχεση με κατι αλλες ρομς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ισχυει αλλα εχει μεσα το καλυτερο ποκεμον που εχω παιξει ποτε. Επισης παρα πολυ περιεχομενο, παρα πολλες ωρες μπορεις να τα λιωσεις. Σε σχεση με κατι αλλες ρομς...

Ναι αλλά είμαστε τζαμπατζήδες και τα παίζουμε αλλού δωρεάν! (που, για να είμαστε ειλικρινείς, από την στιγμή που έχουμε κάτι αγοράσει στο παρελθόν έστω και μια φορά, δικαιωματικά το κάνουμε)

Το θέμα είναι να μην στηρίζουμε τα cash grab που κάνουν. Φυσικά θα πάνε και εκεί και θα μας πουν ότι είναι Limited release και θα τρέχω σαν ζώο να προπαραγγείλω από 5 μέρη μην τυχών και δεν το βάλω στη συλλογή.
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 02/10/2020 at 19:02, mansa2k said:

*To Bravely Default II πάντως στο επίσημο αγγλικό ιστότοπο της Ν το παιχνίδι έχει χρονιά κυκλοφορίας το 2020 αντίθετα με το NMH 3 που είναι στο 2021 όπως και έγινε γνωστό επίσημα.

Αμήν. Πού είναι; Έχουμε καμία πληροφορία;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπέροχα που έρχεται και στο Switch. Είναι το πρώτο racing game (εκτος Mario Kart) που σκέφτομαι πραγματικά να πάρω κάποτε.

Δεν είναι πραγματικά γελοίο που το Burnout κάνει 50 ενώ το Hot Pursuit θα έχει 40? ¯\_(ツ)_/¯

 Αυτο το Silksong και το Eastward δεν φαίνονται στον ορίζοντα πριν βγει η νέα κονσολα. 😔 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Retro Studios προσλαμβάνει product testers, προφανώς αυτό σημαίνει ότι βρίσκονται μάλλον σε προχωρημένο στάδιο στην ανάπτυξη. Υποθέτω γιατί δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις.

3 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Αμήν. Πού είναι; Έχουμε καμία πληροφορία;;;

Αν υπήρχε τίποτα παραπάνω θα το είχα αναφέρει! Παραμένει στο 2020 στο επίσημο ιστότοπο, περιμένουμε για περισσότερες πληροφορίες.

 

 

Επεξ/σία από mansa2k
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mansa2k είπε

Η Retro Studios προσλαμβάνει product testers, προφανώς αυτό σημαίνει ότι βρίσκονται μάλλον σε προχωρημένο στάδιο στην ανάπτυξη. Υποθέτω γιατί δεν έχω τις απαραίτητες γνώσεις.

Δυστυχώς δεν μπορούμε να γνωρίζουμε σε ποιο στάδιο ανάπτυξης βρίσκονται γιατί το testing είναι μια επαναλαμβανόμενη ολίγον άχαρη διαδικασία που μπορεί να αφορά ακόμα και πρωταρχικά στάδια πειραματικού gameplay. Και προσωπικά εκεί νομίζω ότι βρίσκονται λίγο έως πολύ και φυσιολογικό είναι αν υπολογίσουμε ότι ξεκίνησαν ξανά το development από την αρχή πριν ενάμιση χρόνο περίπου. Θα θέλουν συνολικά 3-4 χρόνια μέχρι την ολοκλήρωση οπότε καλό 2022 ή πιο αισιόδοξα γιορτές τέλη 2021.

Από την άλλη, για να μην είμαι party-killer, μπορεί και να τεστάρουν κανένα Metroid Prime Trilogy Remastered! 😛

Επεξ/σία από EverythingYouBelieve
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
23 minutes ago, lebron15 said:

Καμία μοντα να μπορούμε να παίζουμε το ίδιο game σε δύο διαφορετικά Switch με το ίδιο account δεν παίζει ε; 

Ταυτόχρονα εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...