Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά μια χάρη θέλω για όποιον μπορεί να με εξυπηρετήσει. Ο γιος μου εκανε αγορές στο eshop κάποια παιχνίδια μέσω credit card. Μπορεί κάποιος να μου πει αν φαίνεται στο e-banking? έχω eurobank κ δεν μπορώ να το βρω. Μπορεί κάποιος που έχει κάνει αγορά να μου δείξει πως φαίνεται στο e-banking. Εννοώ την συναλλαγή με τι τίτλο φαίνεται στο e-banking γιατί έχω μπερδεύτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, EverythingYouBelieve said:

Έρχεται και το 2ο μέρος του zelda-clone Oceanhorn το οποίο ήταν αποκλειστικό μέχρι τώρα σε συσκευές iOS.

Από το λίγο που έχω δει δείχνει αρκετά βελτιωμένο. 

Το πρώτο δεν ήταν άσχημο για τα 7.5€ που το είχα πάρει σε έκπτωση αλλά φαινόταν ξεκάθαρα πως είχε βγει για mobile συσκευές. 

Κάτι κριτικές που έγραφαν πως είναι αντίστοιχο με Zelda μόνο ως αστείες μπορούσαν να ληφθούν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, SpirosDR είπε

Παιδιά μια χάρη θέλω για όποιον μπορεί να με εξυπηρετήσει. Ο γιος μου εκανε αγορές στο eshop κάποια παιχνίδια μέσω credit card. Μπορεί κάποιος να μου πει αν φαίνεται στο e-banking? έχω eurobank κ δεν μπορώ να το βρω. Μπορεί κάποιος που έχει κάνει αγορά να μου δείξει πως φαίνεται στο e-banking. Εννοώ την συναλλαγή με τι τίτλο φαίνεται στο e-banking γιατί έχω μπερδεύτει.

Τα πηρε ολα και εφυγε;;

Δεν ξερω απο eurobank αλλα αν θες να δεις τι ψωνισε μπορεις να το δεις στο purchase history στο account 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chrisgewrgi είπε

Τα πηρε ολα και εφυγε;;

Δεν ξερω απο eurobank αλλα αν θες να δεις τι ψωνισε μπορεις να το δεις στο purchase history στο account 

Πήρε 2-3. απλά θέλω να το δω από το e-banking πως εμφανίζεται η αγορά γιατι δεν είμαι σίγουρος ότι αγόρασε μόνο από το επίσημο eshop. Οποίος μπορεί να μπει στον κόπο και να στείλει εστω μια εικόνα πως εμφανίζεται η αγορά στο e-banking από το επίσημο eshop θα το εκτιμούσα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Πρεπει να εχει πλακα.. το κακο ειναι οτι δεν παιζει multiplayer. Και για διπλο με αλλο switch πρεπει να σκασεις 200. 

Ωστοσο διαλεγεις 50c 100c 150c 200c κυβικα. Μεγαλυτερα κυβικα τρεχει πιο πολυ. Χαχα

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 minutes ago, SpirosDR said:

Πήρε 2-3. απλά θέλω να το δω από το e-banking πως εμφανίζεται η αγορά γιατι δεν είμαι σίγουρος ότι αγόρασε μόνο από το επίσημο eshop. Οποίος μπορεί να μπει στον κόπο και να στείλει εστω μια εικόνα πως εμφανίζεται η αγορά στο e-banking από το επίσημο eshop θα το εκτιμούσα πολύ.

Θέλει δυο τρεις μέρες να φανεί στο e-banking, θα γράφει "Nintendo of Europe" αν την έκανε απευθείας την αγορά ή "PayPal Nintendo" αν χρησιμοποίησε PayPal. 

Άμα γράφει Μπράζερς στο e-banking να ξέρεις ότι δεν αγόρασε games. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Malthador είπε

Θέλει δυο τρεις μέρες να φανεί στο e-banking, θα γράφει "Nintendo of Europe" αν την έκανε απευθείας την αγορά ή "PayPal Nintendo" αν χρησιμοποίησε PayPal. 

Άμα γράφει Μπράζερς στο e-banking να ξέρεις ότι δεν αγόρασε games. 

Μην το λες... 😝

84f5681a7fde547e64cf8ea6eb4bae6e.jpg

6 ώρες πριν, Te0sX είπε

https://mklive.nintendo.com/

Στα 100 δολάρια πωλείται το καρτ τελικά.

87 τελική εμένα μου βγαίνει από το Ισπανικό Αμαζον ο Λουίτζης. Από την μια το θέλω, από την άλλη αν το βγάλω στο σπίτι ο μικρός ενόχλας θα το διαλύσει ή/και θα θέλει να παίζει, οπότε η μάνα του θα πετάει παντόφλες. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, NickTG είπε

Από το λίγο που έχω δει δείχνει αρκετά βελτιωμένο. 

Το πρώτο δεν ήταν άσχημο για τα 7.5€ που το είχα πάρει σε έκπτωση αλλά φαινόταν ξεκάθαρα πως είχε βγει για mobile συσκευές. 

Κάτι κριτικές που έγραφαν πως είναι αντίστοιχο με Zelda μόνο ως αστείες μπορούσαν να ληφθούν. 

Το ότι λένε πως είναι αντίστοιχο με Zelda δεν το σχολιάζω καν, πάντως για το Oceanhorn 2 διαβάζω μετριο-καλά σχόλια γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Πρεπει να εχει πλακα.. το κακο ειναι οτι δεν παιζει multiplayer. Και για διπλο με αλλο switch πρεπει να σκασεις 200. 

Ωστοσο διαλεγεις 50c 100c 150c 200c κυβικα. Μεγαλυτερα κυβικα τρεχει πιο πολυ. Χαχα

αυτό θα γίνει αγορά με την μια. Απόλυτος χαβαλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Παντως πως αλλαξαν οι εποχες.Οταν ειμασταν εμεις 8 με 10 χρονων παιζαμε nes....... και τωρα το hollow knight θεωρειται δυσκολο.

😀

Toτε μας έπερναν 1 παιχνίδι το χρόνο στα γενέθλιά μας, άντε 2. Οπότε και το Ghouls & Ghosts να ήταν, το Megaman, το Talmit's Adventure ή οποιοδηποτε σαδιστικο παιχνιδακι κ αν ηταν, θα το σαπίζαμε μεχρι θανατου κ ας μη το βγαζαμε ποτε, δεν ειχαμε κ επιλογες. Σημερα, εχουν χιλιαδες free to play σε PC και consoles και εκατονταδες χιλιαδες σε κινητα. Πολυ δυσκολο θα ψησεις παιδακι πλέον να μη παρατησει το Hollow Knight και να μη παει σε κατι πιο βατο και ευκολο.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

HEAD OF XBOX SAYS THEY HAVE A "VERY GOOD" RELATIONSHIP WITH NINTENDO, ONCE AGAIN SHOWS INTEREST IN LIVE/GAME PASS ON SWITCH

Δεν τα έχουν συμφωνήσει λέει, αλλά πάντως γίνονται σίγουρα συνομιλίες για να έρθει το Game Pass στο NSw. Και μόνο ότι το ανασκαλεύουν το θέμα προσωπικά με προδιαθέτει για πραγματάκια.

Για μένα θα είναι όλα τα λεφτά μια τέτοια κίνηση. N exclusives και MS exclusives (έστω και μέσω xCloud) στην ίδια κονσόλα και μάλιστα φορητά; Oh, boy...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

HEAD OF XBOX SAYS THEY HAVE A "VERY GOOD" RELATIONSHIP WITH NINTENDO, ONCE AGAIN SHOWS INTEREST IN LIVE/GAME PASS ON SWITCH

Δεν τα έχουν συμφωνήσει λέει, αλλά πάντως γίνονται σίγουρα συνομιλίες για να έρθει το Game Pass στο NSw. Και μόνο ότι το ανασκαλεύουν το θέμα προσωπικά με προδιαθέτει για πραγματάκια.

Για μένα θα είναι όλα τα λεφτά μια τέτοια κίνηση. N exclusives και MS exclusives (έστω και μέσω xCloud) στην ίδια κονσόλα και μάλιστα φορητά; Oh, boy...

Τρομερο αν γινει αυτο.το μονο που με απασχολει ειναι λιγο το wifi του switch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...