Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρε μονο το τζαμακι προστασιας και τιποτε αλλο, μην πας και ξοδεψεις σε αξεσουαρ πιο πολλα απο οσο κανει ενα (σχεδον παντα) ακριβο παιχνιδι nintendo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σωστος ο @orck ξεκινα με το τζαμακι γιατι η οθονη δεν ειναι gorilla glass αλλα ενα ειδος πλαστικου οπου μπορει να γρατζουνιστει ευκολα αν δεν προσεξεις και  τα αλλα θα τα δεις στην πορεια.Εγω πηρα day one το τζαμακι  και μετα απο καιρο analog caps για δοκιμη πιο πολυ. 

Τζαμακι ομως αν παρεις θα ειναι tempered glass μην παρεις καμια ζελατινα ειναι τζαμπα λεφτα δεν κανουν τιποτα αχρηστες

Επεξ/σία από Mistwalker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά με την ισοτιμία το Νορβηγικό e-shop είναι πιο φτηνό σε όλα.

Το Lumines που βγαίνει στο ελληνικό 15 ευρώ στο Νορβηγικό κοστίζει 12,70 ευρώ.

Μάλλον με βλέπω να μένω μόνιμα Νορβηγία.

Ωστόσο με τρώει απίστευτα το lumines στο psp με τη γυναίκα μου το είχαμε σκίσει, παιχνιδάρα.

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/LUMINES-REMASTERED-1394468.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mηπως να γίνει τοπικ για αυτό το έπος? :P

Mantis Lords day-2 , ακόμα τρώω ξύλο (αν και παίζω πολύ λίγο, το βράδυ πριν κοιμηθώ)

από το Zelda έχω να σκαλώσω έτσι με παιχνίδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Mistwalker είπε

 

Τζαμακι ομως αν παρεις θα ειναι tempered glass μην παρεις καμια ζελατινα ειναι τζαμπα λεφτα δεν κανουν τιποτα αχρηστες

Προσοχη μονο στο παραπανω μιας και αρκετος κοσμος ειχε θεμα σε dock mode,επειδη εβρισκε το tempered glass στο dock station.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Προσοχη μονο στο παραπανω μιας και αρκετος κοσμος ειχε θεμα σε dock mode,επειδη εβρισκε το tempered glass στο dock station.

Το tempered glass δινει λιγο παχος χωρις ομως να δημιουργει προβλημα.Αν δεν μπαινει ευκολα στο dock ή φαινεται τερμα κολλητο τοτε υπαρχει προβλημα bending στο dock ή στο switch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, Fulgore said:

Προσοχη μονο στο παραπανω μιας και αρκετος κοσμος ειχε θεμα σε dock mode,επειδη εβρισκε το tempered glass στο dock station.

Δεν υπήρχε ποτέ τέτοιο θέμα, απλά ένα μέλος εδώ είχε θέμα όταν φόραγε το Gripcase μαζί με το tempered glass. Εκεί είχε θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Δεν υπήρχε ποτέ τέτοιο θέμα, απλά ένα μέλος εδώ είχε θέμα όταν φόραγε το Gripcase μαζί με το tempered glass. Εκεί είχε θέμα.

Αν οντως εγινε μονο το παραπανω τοτε λαθος μου.Απλα θυμαμαι πριν μηνες που ειχαν αναφερθει αρκετα τα tempered glass συγκεκριμενα τι επαφη ειχαν απο ορισμενους στο dock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το tempered glass το switch μπαινει λιγο πιο δυσκολα στο dock . Και οχι το εχω τσεκαρει δεν εχω ποιυθενα bending ή οτιδηποτε. Δεν ειναι κατι ανησυχητικο απλα δεν μπαινει αερας οπως εμπαινε χωρις το τζαμι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γρηγορη ερωτηση ρε παιδια: για να αλλαξω eshop στο υπαρχον account μου, απλα παω στο nintedo account μου κι αλλαζω την χωρα σε Νορβηγια, κανω αποδοχη κι ολα οκ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...