Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιάς και αυτη η περιόδος ειναι νεκρή τελικά το τσίμπησα το hollow knight στα 9.89 euro απο south africa eshop , ήμουν ανάμεσα στο pc ή το switch αλλα λόγω της φύσης του παιχνιδιού νομίζω θα ειναι καλύτερα σε αυτην την πλατφόρμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες βράδυ έφαγα την Hornet. Φανταστικό ως τώρα το παιχνίδι. Αν καταφέρω να αναβαθμιστώ λιγάκι θα περνάω πιο εύκολα τις περιοχές αλλά οκ μια χαρά τα πάω ως τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Μιάς και αυτη η περιόδος ειναι νεκρή τελικά το τσίμπησα το hollow knight στα 9.89 euro απο south africa eshop , ήμουν ανάμεσα στο pc ή το switch αλλα λόγω της φύσης του παιχνιδιού νομίζω θα ειναι καλύτερα σε αυτην την πλατφόρμα

Μπορουμε να ξαναγορασουμε απο Αφρικη;Για ενα διαστημα δεν δεχονταν τις καρτες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 27/06/2018 at 01:14, ADHD said:

Αν το δοκιμάσεις docked με pro controller και δεις διαφορα πες μου, δοκιμασα με joycon και ηταν αισθητα καλυτερο παντως αλλα και παλι καμια σχεση με ds4/pc.

Το δοκίμασα χθες για πρώτη φορά docked με το Pro Controller και επιβεβαιώνω ότι έχει ένα ανεπαίσθητο latency στο input που είναι όμως υπεραρκετό για να παίρνω πούλο αγρίως στα bosses, καθώς το game απαιτεί χειρουργική ακρίβεια.

Οπότε μόνο σε φορητό mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Αυτες ειναι Physical εκδόσεις... Nicalis ftw^^

Screenshot_20180629-133244~01.jpg

Συγκινηθηκα ρε φιλε που ειδα παιχνιδι Switch με εστω ενα μικρο χαρτακι μεσα, ιστορικη ημερα η σημερινη.
Το ειχα το παιχνιδι, δεν μου αρεσε και το εδωσα. Ποια εκδοση ειναι αυτη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ.. απο οσο ξερω η physical εκδοση που βγαλανε τα εχει αυτα. Η Nikalis σχεδον παντα βαζει αρκετα καλουδια στις physical εκδοσεις της, και κυριως στις Launch Editons (η οποιες μετα γινονται ULTRA σπανιες φυσικα). 

Κριμα διαβαζα πολυ καλα λογια γενικα και το animation του παιχνιδιου το θεωρω πολυ ωραια και ευχαριστο να παιξεις. Τωρα αν εχει και ουσια το game θα γραψω εδω εντυπωσεις soon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Εμ.. απο οσο ξερω η physical εκδοση που βγαλανε τα εχει αυτα. Η Nikalis σχεδον παντα βαζει αρκετα καλουδια στις physical εκδοσεις της, και κυριως στις Launch Editons (η οποιες μετα γινονται ULTRA σπανιες φυσικα). 

Κριμα διαβαζα πολυ καλα λογια γενικα και το animation του παιχνιδιου το θεωρω πολυ ωραια και ευχαριστο να παιξεις. Τωρα αν εχει και ουσια το game θα γραψω εδω εντυπωσεις soon.

ΤΟ δικο μου που ηταν απο ασια μερια δεν ειχε τιποτα μεσα, ουτε καν το εξωφυλλο δεν ειχαν τυπωσει στην πισω μερια του, λευκο εντελως. Μου λες οτι το αγορασες απο ελληνικο καταστημα και ειχε ολα αυτα μεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mistwalker είπε

Μπορουμε να ξαναγορασουμε απο Αφρικη;Για ενα διαστημα δεν δεχονταν τις καρτες μας.

Πρώτη φορά ειναι που αγοράζω και πήρε κανονικά την κάρτα μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, orck είπε

ΤΟ δικο μου που ηταν απο ασια μερια δεν ειχε τιποτα μεσα, ουτε καν το εξωφυλλο δεν ειχαν τυπωσει στην πισω μερια του, λευκο εντελως. Μου λες οτι το αγορασες απο ελληνικο καταστημα και ειχε ολα αυτα μεσα;

Οχι δεν ειπα οτι τα πηρα απο ελληνικο καταστημα αλλα απο to thegamecollection.net, Αγγλια ειμαι εγω και το ειχε προσφορα 20£. H δικια σου εκδοση δεν μου ακουγεται καν αυθεντικη,δεν ξερω που τη βρηκες αλλα και στα skroutzomagaza που ειδα ιδια με την δικια μου εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παιχνιδάκι το hollow knight , το θέμα ειναι οτι ειμαι στην ίδια περιοχή κοντά στις 2 ώρες ... βλέπω τον χάρτη μεν αλλα δεν μου δείχνει που βρίσκομαι

30 λεπτά πριν, SPANK είπε

Ωραίο παιχνιδάκι το hollow knight , το θέμα ειναι οτι ειμαι στην ίδια περιοχή κοντά στις 2 ώρες ... βλέπω τον χάρτη μεν αλλα δεν μου δείχνει που βρίσκομαι

Τελικά πήρα το relic που δείχνει το location :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα και παίζω το crash bandicoot, το είχα πάρει για ps 4 είχα παίξει λίγες πίστες, όταν ανακοινώθηκε για switch το έδωσα και περίμενα την switch έκδοση, μου φαίνεται πιο εύκολη η έκδοση για switch, γιατί θυμάμαι στο ps 4 μου έρχονταν να σπάσω το cd από τα νεύρα μου. Θεωρώ ότι είναι πιο εύκολο , γιατί τότε υπήρχε γκρίνια στο θέμα δυσκολίας του παιχνιδιού και βελτίωσαν αυτό το θέμα. Πάντως στο φορητό να παίζεις crash είναι super άλλη αίσθηση του πάει περισσότερο , άντε ελπίζω να βγεί και το spyro.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Malthador είπε

Το δοκίμασα χθες για πρώτη φορά docked με το Pro Controller και επιβεβαιώνω ότι έχει ένα ανεπαίσθητο latency στο input που είναι όμως υπεραρκετό για να παίρνω πούλο αγρίως στα bosses, καθώς το game απαιτεί χειρουργική ακρίβεια.

Οπότε μόνο σε φορητό mode.

Ωραια και αναρωτιομουν αν ειχα φαει placebo :P Δοκιμασε και με joycons παντως μου φαινεται καπως καλυτερο, αν μαθεις σε pc και ds4 δεν βγαινουν τα timings σε docked>pro controller με τιποτα. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα limbo και inside  θα αξίζουν για το φορητό αλλά να πέσει η τιμουλα και μετά..   Έχει στα 23 ευρώ το manager 2018 δεν ξέρω αν αξίζει κ γενικά δεν έχω πιάσει τη σειρά  πέρα απτό lma.  To crash ισως το σκεφτόμουν στο 15αρι  μιας κ το έχω περάσει στο ταμπλέτ Lenovo  μου  κ μπορώ να το παίξω εκεί με τα παλιά γραφικά του ps1 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...