Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Εντάξει μετά από όλα αυτά, είναι φανερό ότι κάτι παίζει με την Nintendo. Έχει βάλει σε όλα τα μαγαζιά περιορισμούς or smth, δεν εξηγείται αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γενικα δε πρεπει να στελνει πουθενα εκτος uk, εβαλα κατι διευθυνσεις (Γερμανια, Γαλλια, Ελβετια κλπ) και βγαζει το ιδιο

μονο στο amazon.uk ειναι διαθεσιμο για προπαραγγελια btw

Επεξ/σία από duende
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας εχω επίσης pokemon Sword and Shield Dual Pack φθηνότερα απο οποιοδήποτε μαγαζί. 

https://www.thegamecollection.net/switch/pokemon-sword-and-shield-dual-edition-switch/

Και χρεώνει οταν στείλουν το παιχνίδι. 

 

Οσο αφορά το Zelda, μιλησε ενας με το support και δεν ειναι κάποιο λάθος αλλα όντως θα το κρατήσουν only for UK.. Ελεος. Εγω γυρναω Αύγουστο μονιμα πίσω αλλιώς δεν θα ειχα πρόβλημα να σας τα έφερνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Γιατί να πέσει άκυρο; Αφού την ανέβασαν και εξαντλήθηκε μετά από κάποια ώρα, πράγμα που σημαίνει ότι είχαν limited απόθεμα και το έδωσαν σε προπαραγγελίες.

Άντε να πέσουν 3-4 άκυρα λόγω «τεχνικού λάθους» or smth, δεν βλέπω να πέφτουν μαζικά άκυρα. Δεν θυμάμαι να το έχει κάνει αυτό το Public (σε προπαραγγελίες συγκεκριμένα εννοώ, ότι έχω προπαραγγείλει σε limited πάντα το έκαναν honored).

ειδικα το public που ανεβασε τη τιμη στα 89 απο 79 αφου το εβγαλε out of stock, μπορει να το παιξει πουστικα και να ριξει ακυρο σε ολους αμα θελει λογω αλλαγης τιμης. τρεχα γυρευε. εγω προλαβα και εβαλα παραγγελια, αλλα τη θεωρω σα να μην υπαρχει, δε τους εμπιστευομαι στη συγκεκριμενη περιπτωση

Επεξ/σία από duende
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Ήρθε και στο αγγλικό Αμαζον επιτέλους αλλααα δεν στέλνει σε άλλες χωρες Λολ!! 

The Legend Of Zelda: Link's Awakening Limited Edition (Nintendo Switch) https://www.amazon.co.uk/dp/B07T4Q53ZL/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_59ZeDbVQZP4PW

Θενξ ετσιμπηθει και τούτο.

Σ αυτό το σημείο θέλω να ευχαριστήσω και ΝΔ-ΠΑΣΟΚ που κατέστρεψαν τη χώρα και πλέον έχω φίλους και γνωστούς σε όλο τον κόσμο για να στέλνω τέτοια πακέτα.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Θενξ ετσιμπηθει και τούτο.

Σ αυτό το σημείο θέλω να ευχαριστήσω και ΝΔ-ΠΑΣΟΚ που κατέστρεψαν τη χώρα και πλέον έχω φίλους και γνωστούς σε όλο τον κόσμο για να στέλνω τέτοια πακέτα.

Αν θες να εισαι δικαιος, πρεπει να ευχαριστησεις και τους τελευταιους, εβαλαν και αυτοι το λιθαρακι τους (η μαλλον κοτρονα)..μη τους αφηνεις στην απεξω. χαρη σε αυτους ανακαλυψες τη revolut, τη n26 και τοσα αλλα φανταστικα πραγματα για να κανεις τις αγορες σου στο εξωτερικο 😄 αλλα ας μη βγαινουμε εκτος θεματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλάκα, λιγο εκτός θέματος, ξερει κανεις γτ η Revolut δεν μ διαβαζει καμία ελληνική τραπεζα? Ακομα και φιλος απο Ελλάδα που δοκίμασε οτι θέλει να κάνει add απο Πειραιώς, Alpha bank οποιαδήποτε αλλη του βγάζει error και να επικοινωνήσει με την τράπεζα όπου εκει του λενε αρλουμπες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να γνωρίζετε το αγγλικό amazon με το που ανεβάζει τους κολέκτορες σε όλα τα game για τις πρώτες 24 ώρες δεν στέλνει εκτός αγγλίας. 

Φυσικά και αυτό αλλάζει μετά. Το γράφω γιατί έχω κάνει άπειρες αγορές από εκεί και το ξέρω καλά.

Κάντε campign και περιμένετε. Μόνο μην τις πάρουν όλες οι άγγλοι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, duende είπε

Αν θες να εισαι δικαιος, πρεπει να ευχαριστησεις και τους τελευταιους, εβαλαν και αυτοι το λιθαρακι τους (η μαλλον κοτρονα)..μη τους αφηνεις στην απεξω. χαρη σε αυτους ανακαλυψες τη revolut, τη n26 και τοσα αλλα φανταστικα πραγματα για να κανεις τις αγορες σου στο εξωτερικο 😄 αλλα ας μη βγαινουμε εκτος θεματος

Θα ευχαριστήσω και εσένα λοιπόν σε αυτό το σημείο, γιατί τέτοιες λογικές διώξανε και εμενα.

Έχουμε και λέμε:

Astral Chain Limited Edition

Link's Awakening Collector's Edition

Mario Maker 2 Limited Edition

Fire Emblem Three Houses Collector's Edition

Oninaki

Gris Limited Edition

και εκτός Ν:

Death Stranding Collector's Edition

Για τους επόμενους μήνες μόνο.

Και κάπως έτσι μετά θα ψάχνω και δικηγόρο διαζυγίου... Τουλάχιστον έτσι όμως θα προλάβω και να τα παίξω όλα! 😌😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Θα ευχαριστήσω και εσένα λοιπόν σε αυτό το σημείο, γιατί τέτοιες λογικές διώξανε και εμενα.

δε ξερω για ποια λογικη μιλας, εγω δε κρυβομαι παντως πισω απο το δαχτυλο μου να κατηγορω μονο "τους αλλους". ολοι εχουμε φταιξει, και εμεις που μειναμε και οσοι εγκαταλειψανε το καραβι. καλα να περνας εκει που εισαι

on topic, εχει αγορασει κανεις απο fangamer με "RRD PARCEL DELCON" τροπο αποστολης με προπληρωμενο τελωνειο? η ειναι καλυτερα usps και τελωνειο μετα? μιλαμε για ενα κατοσταρικο στο συνολο

 

Επεξ/σία από duende
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Θα ευχαριστήσω και εσένα λοιπόν σε αυτό το σημείο, γιατί τέτοιες λογικές διώξανε και εμενα.

Έχουμε και λέμε:

Astral Chain Limited Edition

Link's Awakening Collector's Edition

Mario Maker 2 Limited Edition

Fire Emblem Three Houses Collector's Edition

Oninaki

Gris Limited Edition

και εκτός Ν:

Death Stranding Collector's Edition

Για τους επόμενους μήνες μόνο.

Και κάπως έτσι μετά θα ψάχνω και δικηγόρο διαζυγίου... Τουλάχιστον έτσι όμως θα προλάβω και να τα παίξω όλα! 😌😂

Το Oninaki απο που και έκδοση βρήκες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, chek2fire είπε

να γνωρίζετε το αγγλικό amazon με το που ανεβάζει τους κολέκτορες σε όλα τα game για τις πρώτες 24 ώρες δεν στέλνει εκτός αγγλίας. 

Φυσικά και αυτό αλλάζει μετά. Το γράφω γιατί έχω κάνει άπειρες αγορές από εκεί και το ξέρω καλά.

Κάντε campign και περιμένετε. Μόνο μην τις πάρουν όλες οι άγγλοι. 

θυμασαι αν ζηταει prepayment στα preorders?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Το Oninaki απο που και έκδοση βρήκες? 

Play-asia την JP.

14 λεπτά πριν, duende είπε

θυμασαι αν ζηταει prepayment στα preorders?

Λίγο πριν το στείλουν μόνο, σε όλες τις παραγγελίες ασχέτως καταστασης.

 

Το FF X/X2 είπαμε είναι και τα δύο στην κασέτα στην JP έκδοση, έτσι δεν είναι;

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα υπεκυψα.... 😄 μπορω να πω πως ανυπομονω πιο πολυ να παραλαβω το συγκεκριμενο απο τη συλλεκτικη του zelda..θελω πολυ να ξεφυλλισω το wanderer's journal

 

Clipboard01.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...