Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 hours ago, NickTG said:

Δεν ξέρω αν είναι από τον πολύ κόσμο αλλά προσπαθώ να αγοράσω το ultimate pack εδώ και λίγη ώρα και δεν μπαίνει καν στο καλάθι! 

Τώρα άνοιξαν οι προπαραγγελίες. Εδώ οι εκδόσεις αναλυτικά για όποιον ενδιαφέρεται να βάλει προ-παραγγελία.

Η Ultimate με τα πάντα όλα μέσα, βγαίνει €213 κομπλέ (CIF τιμή με ΦΠΑ και τέλη).

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Malthador said:

Τώρα άνοιξαν οι προπαραγγελίες. Εδώ οι εκδόσεις αναλυτικά για όποιον ενδιαφέρεται να βάλει προ-παραγγελία.

Η Ultimate με τα πάντα όλα μέσα, βγαίνει €213 κομπλέ (CIF τιμή με ΦΠΑ και τέλη).

 

Ναι το κατάλαβα λίγο αργότερα όταν είδα πως του Xbox έμπαινε κανονικά. 

PS4 και Switch ξεκίνησαν πιο μετά. 

Από ότι κατάλαβα στο κόστος είναι υπολογισμένα τα πάντα οπότε δεν πληρώνουμε κάτι άλλο όταν φτάσει εδώ σωστά? 

Το μόνο κακό είναι πως η χρέωση γίνεται από τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 minutes ago, NickTG said:

Από ότι κατάλαβα στο κόστος είναι υπολογισμένα τα πάντα οπότε δεν πληρώνουμε κάτι άλλο όταν φτάσει εδώ σωστά? 

Λογικά ναι, είναι όλα μέσα προπληρωμένα. Τώρα τι να σου πω, σε άλλο θέμα διάβαζα για κάποιον που είχε παραγγείλει ένα drone με import duties προπληρωμένα και πάλι του ζήταγε χαρτζιλίκι η DHL. Δεν ξέρω αν βγαίνει άκρη γενικώς.

9 minutes ago, NickTG said:

Το μόνο κακό είναι πως η χρέωση γίνεται από τώρα. 

Κι εγώ γι' αυτό το λόγο το άφησα για αργότερα. Μέσα στο κατακαλόκαιρο πονάει η 200αρα, από Σεπτέμβρη βλέπουμε αν δεν έχει γίνει sold out (που δε νομίζω να γίνει σε αυτή την τιμή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα έχω σε άπειρες πλατφόρμες. Τα ξαναπήρα 😛

Για όσους σκέφτονται παραγγελεία αργότερα 

ONLY AVAILABLE FOR PRE-ORDER UNTIL AUGUST 2ND OR UNTIL SUPPLIES RUN OUT! 

Επεξ/σία από nomes
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, NickTG είπε

Εγώ πάντως έβαλα μια παραγγελία για το Switch. 

Άλλωστε μέχρι να βγει έχουμε καιρό να το σκεφτώ για καμιά ακύρωση! :P

Είσαι σίγουρος ότι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσες ωρες φαγατε στο hollow knight? ειμαι στις 35 και εχω εξερευνησει γυρω στο 80-85% των περιοχων που ειναι μαρκαρισμενες (σε καποια σημεια δε μπορω να παω ακομα, εκει που εχει soul barrier και εκει που πρεπει καπως να "πεταξω προς τα πανω), και δεν εχω παει ακομα deepnest, hive και αρκετα στο ancient basin. στα charms ειμαι καπου στη μεση. επειδη ειναι λιγο "φλου" το στορι, αναρωτιεμαι αν σε καποιο σημειο θα "δεσουν" ολα οσα κανω και θα βγαλουν νοημα. δε θελω σποιλερς

η αληθεια ειναι πως γυρναω ξανα και ξανα στις ιδιες περιοχες καθε που παιρνω ενα ability να δω αν εχω ξεχασει κατι, κανενα κρυφο δωματιο κλπ. και εχω λιωσει καμποσες ωρες στο colosseum of fools 😄 οποτε εχω φαει μερικες ωρες ετσι. οχι οτι ανυπομονω να τελειωσει, αλλα αναρωτιεμαι αν ειμαι σε καλο δρομο

 

874455821_preview_HKmapSimple.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

deepnest έχει πολύ ψωμί + προφανώς στο ancient basin, abyss κτλ που έχει και τα πιο σημεία-κλειδιά της ιστορίας + το white palace... φαντάζομαι έχεις πέσει και στο grimm troupe ε? Εγώ στο hollow knight πρέπει να έχω φάει τις διπλάσιες ώρες + αλλά έπαιζα πολύ αργά και μεθοδικά για να μην χάσω τίποτα...το story δένει αλλά όχι τελείως γραμμικά, δλδ θα μάθεις πολλά πράματα στη πορεία και θα τα βάλεις εσύ σε μια σειρά στο φινάλε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, snake_plissken2112 είπε

deepnest έχει πολύ ψωμί + προφανώς στο ancient basin, abyss κτλ που έχει και τα πιο σημεία-κλειδιά της ιστορίας + το white palace... φαντάζομαι έχεις πέσει και στο grimm troupe ε? Εγώ στο hollow knight πρέπει να έχω φάει τις διπλάσιες ώρες + αλλά έπαιζα πολύ αργά και μεθοδικά για να μην χάσω τίποτα...το story δένει αλλά όχι τελείως γραμμικά, δλδ θα μάθεις πολλά πράματα στη πορεία και θα τα βάλεις εσύ σε μια σειρά στο φινάλε

thanks, δεν εχω πεσει στο grimm troupe η το white palace,  απ'ο,τι φαινεται deepnest που δεν εχω παει ακομα και ancient basin που ελαχιστα το εχω εξερευνησει πρεπει να εχουν πολυ ψωμι..

ξεκλεβω ενα διωρο οποτε μπορω γιατι γκρινιαζει το ετερον ημισυ 😂 θα μπορουσα να χτυπησω δωδεκαωρο αν με αφησεις, οπως με το zelda..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, NickTG είπε

Γιατί να μην γίνεται? 

Γιατί εξαρτάται από την πολιτική του καταστήματος. Πχ fangamer δεν δέχεται ακυρώσεις σε προπαραγγελιες. Τσεκαρε το καλύτερα, για να είσαι σίγουρος, αν και πλέον δεν ξέρω αν θα μπορεί να γίνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας άποψη για το Super mario maker 2 ; , δεν έχω παίξει το προηγούμενο αυτο ομως εχει και story mode που με ψήνει , τώρα αν θα ασχοληθώ πολύ με δημιουργία πιστών κτλπ δεν ξέρω ανάλογα αν θα μου τραβήξει το ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, duende είπε

thanks, δεν εχω πεσει στο grimm troupe η το white palace,  απ'ο,τι φαινεται deepnest που δεν εχω παει ακομα και ancient basin που ελαχιστα το εχω εξερευνησει πρεπει να εχουν πολυ ψωμι..

ε έχεις ψωωωωμιιιιιιιι ακόμα ουυυυ 😋

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 minutes ago, non-serviam said:

Γιατί εξαρτάται από την πολιτική του καταστήματος. Πχ fangamer δεν δέχεται ακυρώσεις σε προπαραγγελιες. Τσεκαρε το καλύτερα, για να είσαι σίγουρος, αν και πλέον δεν ξέρω αν θα μπορεί να γίνει κάτι.

 

Από ότι βλέπω γίνεται. 

Και στο fangamer πάντως δεν βλέπω να λένε ότι δεν γίνεται. 

Γενικά δεν ξέρω κατά πόσο μπορούν να σου απαγορεύουν να κάνεις ακύρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, SPANK είπε

Έχει κανένας άποψη για το Super mario maker 2 ; , δεν έχω παίξει το προηγούμενο αυτο ομως εχει και story mode που με ψήνει , τώρα αν θα ασχοληθώ πολύ με δημιουργία πιστών κτλπ δεν ξέρω ανάλογα αν θα μου τραβήξει το ενδιαφέρον

Το έχω παραγγείλει από το game, οπότε περιμένω να έρθει. Όταν το πάρω θα ενημερώσω.

7 λεπτά πριν, NickTG είπε

Από ότι βλέπω γίνεται. 

Και στο fangamer πάντως δεν βλέπω να λένε ότι δεν γίνεται. 

Γενικά δεν ξέρω κατά πόσο μπορούν να σου απαγορεύουν να κάνεις ακύρωση. 

Όχι γενικά. Προπαραγγελιες. Το γράφουν συνήθως στην σελίδα του προϊόντος, ότι και καλά δεν μπορείς να ακυρώσεις. Καλύτερα στείλε τους ένα μήνυμα να είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...