Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, chek2fire είπε

Πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι δεν θα βρούμε τον κολέκτορα πουθενά του links awakening, δυστυχώς 

Eδω δεν ειμαστε σιγουροι οτι θα το παρουμε εμεις που προλαβαμε να παραγγειλουμε...

 

Και λεει στο τελος κυκλοφορει και εχουν διαθεσιμοτητα ολα τα μαγαζια(δεν το βλεπω απιθανο) και τζαμπα αγχωνομασταν ολοι τοσο καιρο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό είναι να επικρατεί αυτός ο πανικός με το LA. Αφού έχουν αδειάσει όλα τα site οι ebay scalpers και όταν θα έρθει ώρα θα τα πουλάνε 200-300 ευρώ. Τι έιχες Γιάννη μου, τι είχα πάντα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Λογικό είναι να επικρατεί αυτός ο πανικός με το LA. Αφού έχουν αδειάσει όλα τα site οι ebay scalpers και όταν θα έρθει ώρα θα τα πουλάνε 200-300 ευρώ. Τι έιχες Γιάννη μου, τι είχα πάντα.....

Ειχε γινει τετοιος χαμος με τη Limited του BotW? Θυμαμαι οτι μου την εφεραν δωρο πολυ καιρο μετα και εκανα αμαν να την δωσω και σε τιμη κανονικη απλα να φευγει. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kolivas είπε

Παιχνιδαρα το cuphead . Πάνω που θα σ γραφα να μην πηδάς τυφλά στο ζάρι για να μπορείς να επιλέγεις την σειρά των μπος και να παίρνεις τις καρδούλες . Ξέρουμε ποτέ θα βγει το dlc ?

Eνα αοριστο 2019 εχουν πει απλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την συλλεκτική του breath of the wild την ευρισκες στα μαγαζια πολύ χαλαρά,

Απο την άλλη την συλλεκτική του metroid 3ds ΔΕΝ την εβρισκες με την καμία! Την πρόλαβαν απο πλαισιο παμπλικ κτλ., μόνο όσοι ήταν με το κινητό στο χέρι παραλία 15 αυγούστου και εκαναν preorder.

Η φάση τώρα με το links awakening θυμίζει πιο πολύ metroid

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, χτες διαπίστωσα ότι μου πέθανε το pro controller.

Δεν αντιδρά δεν φορτίζει τίποτα.

Δοκίμασα πολλά καλώδια και φορτιστές και από όλες τις θύρες του dock.

Πάω στη φόρμα της  cdmedia και έχει μόνο τις κονσόλες σαν επιλογή, τίποτα για περιφερειακά.

Έχει στείλει κανείς pro controller για επισκευή να διαφωτίσει λίγο την κατάσταση;

Επίσης δεν βλέπω πουθενά πάνω στο χειριστήριο το serial, μόνο ένα μικρο αριθμό (δεν μοιάζει s/n) στο αριστερό grip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

Καλησπέρα, χτες διαπίστωσα ότι μου πέθανε το pro controller.

Δεν αντιδρά δεν φορτίζει τίποτα.

Δοκίμασα πολλά καλώδια και φορτιστές και από όλες τις θύρες του dock.

Πάω στη φόρμα της  cdmedia και έχει μόνο τις κονσόλες σαν επιλογή, τίποτα για περιφερειακά.

Έχει στείλει κανείς pro controller για επισκευή να διαφωτίσει λίγο την κατάσταση;

Επίσης δεν βλέπω πουθενά πάνω στο χειριστήριο το serial, μόνο ένα μικρο αριθμό (δεν μοιάζει s/n) στο αριστερό grip.

Το controller το πας στον πωλητη απο τον οποιο το αγορασες(με την αποδειξη αγορας) και αυτος θα το στειλει στην cdmedia για επισκευη.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Το controller το πας στον πωλητη απο τον οποιο το αγορασες και αυτος θα το στειλει στην cdmedia για επισκευη.

Δουλευώ σε public και εχω δει και την εταιρική φορμα που κανουν απο εκει. Δεν εχει μεγαλες διαφορές.

Καλα θα πω στον συναδελφο να στειλει μαιλ για να βγει ακρη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

Δουλευώ σε public και εχω δει και την εταιρική φορμα που κανουν απο εκει. Δεν εχει μεγαλες διαφορές.

Καλα θα πω στον συναδελφο να στειλει μαιλ για να βγει ακρη

Θα φέρετε το link's awakening limited edition; 😋😋😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stafftw είπε

Θα φέρετε το link's awakening limited edition; 😋😋😂

Και να το φερουν,δεν νομιζω να μας το πει :unsure:

Στις 20/6/2019 στις 8:17 ΜΜ, Yggdrasill-sama είπε

Έφυγε άκλαυτη Η προπαραγγελία.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Αν σκεφτεις οτι και αυτος απο μας το ''εμαθε''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Και να το φερουν,δεν νομιζω να μας το πει :unsure:

Αν σκεφτεις οτι και αυτος απο μας το ''εμαθε''.

Καλά ναι δεν τα γνωρίζουν μίλησα και εγώ με μια γνωστή μου σε Κωτσόβολο και μου λέει δεν ξέρει τίποτα. (Ναι το ήξερε το switch της το έχω μάθει από παλιότερες παραγγελίες μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

Δουλευώ σε public και εχω δει και την εταιρική φορμα που κανουν απο εκει. Δεν εχει μεγαλες διαφορές.

Καλα θα πω στον συναδελφο να στειλει μαιλ για να βγει ακρη

παρε τηλεφωνο να σου πουν πως να το στειλεις, θα ξεμπερδεψεις πιο γρηγορα. εγω για ενα δευτερο σετ joycon που ηθελε επισκευη, επειδη δεν υπηρχαν ως επιλογη, επελεξα κονσολα και απο κατω προβλημα με τα αναλογικα. εβαλα τα στοιχεια της κονσολας, τα σειριακα τους μαζι με την αποδειξη αγορας της κονσολας και τους εγραψα οτι προκειται για το δευτερο σετ και τους εστειλα στο mail ξεχωριστα την αποδειξη για τα joycon.

εστειλαν κανονικα κουριερ να παραλαβει μονο αυτα και σε 3 μερες τα ειχα πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Yggdrasill-sama είπε

Δουλευώ σε public και εχω δει και την εταιρική φορμα που κανουν απο εκει. Δεν εχει μεγαλες διαφορές.

Καλα θα πω στον συναδελφο να στειλει μαιλ για να βγει ακρη

Ειλικρινης απορία. 

Ποσο % απο πιστευεις (απο την εμπειρια σου) συμφωνει η αποθηκη με την διαθεσιμότητα του site? 

Δηλαδη αν μπουμε και παραγγειλουμε 100 ατομα το Χ προϊον , παει να πει οτι η αποθηκη εχει ακριβως 100 τμχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, james9tito είπε

Ειλικρινης απορία. 

Ποσο % απο πιστευεις (απο την εμπειρια σου) συμφωνει η αποθηκη με την διαθεσιμότητα του site? 

Δηλαδη αν μπουμε και παραγγειλουμε 100 ατομα το Χ προϊον , πάει να πει οτι η αποθηκη εχει ακριβως 100 τμχ?

Γενικά δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο ζήτημα αλλά πιστεύω (από πράγματα που έχω ακούσει) οτι πρώτα ανοίγουν τον κωδικό προϊόντος χωρίς να φαίνεται στο site και πέφτει εσωτερική ενημέρωση για να  παραγγείλουν όσοι θέλουν(δεν είμαι μέσα σε αυτά τα κυκλώματα....)

Μετά ότι εχει μείνει είναι κατά 95% ακριβές. 

Έχω ακούσει πχ να χανεται παραγγελία επειδη καποιος το "βούτηξε" απο αποθήκη αλλά αυτά είναι σπάνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...