Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Με πρόλαβες. Βγάλαν και το amiibo του Link επίσης.
 

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Out of stock :)

Ευτυχώς πρόλαβα και έβαλα μια (με την κόκκινη λάμπα 😂 ) μαζί με αρκετά amiibo που δεν έχω (και τα είχαν στείλει στο θεό οι μαυραγορίτες).


Αυτή την στιγμή έχω τρεις ενεργές προπαραγγελίες. Μια ρε πούστη μου δεν θα έρθει σίγουρα κατά την κυκλοφορία;
Αν τελικά έρθουν και άλλες θα ενημερώσω εδώ. Όχι σίγουρα βέβαια, γιατί όλες πάνε Αγγλία σε φίλο και δεν είναι σωστό να τον χώνω για τρίτους. Μπορεί απλά να τις ακυρώσω. Ελπίζω βέβαια να μπορέσω να εξυπηρετήσω και κανέναν ακόμα (αν με το καλό πάρω και εγώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ δύο προπαραγγελίες έχω, αλλά σε ελληνικά καταστήματα. Αν γίνουν και οι δύο honored, θα ενημερώσω εδώ να πάρει όποιος θέλει τη μία.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, prince93 said:

Καλησπέρα αυτη είναι καλή επιλογηνα την πάρω για το Switch ?

SmartSelect_20190627-215518_Skroutz.jpg

Ο κανόνας λέει ότι δύο είναι οι σοβαρές επιλογές για microSD: 

1) Samsung

2) Sandisk

Με αυτή τη σειρά προτεραιότητας. 

Οπότε ναι, αυτή θα πάρεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρατήρησα ότι στο αριστερό joycon ο αναλογικός μοχλός ξεκίνησε να κολλάει προς στην αριστερή κατεύθυνση. Εγγύηση πλέον δεν παίζει και γι' αυτό σκέφτομαι να παραγγείλω άλλα πλαστικά για να τα αλλάξω, οπότε θα το ανοίξω. Είναι κάτι που μπορώ να φτιάξω μόνος (αν έχει κάποιος εμπειρία, γιατί κατά καιρούς διαβάζω πολλά θέματα να υπάρχουν);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

SKYBOUND & BEAMDOG REVEAL CLASSIC DUNGEONS & DRAGONS RPG COLLECTOR'S PACKS AND STANDALONE BOXED COPIES FOR SWITCH

Εντάξει είναι γνωστό ότι οι EE είναι εντελώς σιχαμένες στα μάτια μου, αλλά αυτό αλλάζει λίγο τα δεδομένα...

My Nintendo announces first physical reward for Europe, more on the way

Μακάρι να ακολουθήσουν αυτή την οδό γενικότερα, τα physical rewards είναι χίλιες φορές καλύτερα από το τωρινό σύστημα.

Επίσης, το καλύτερο zombie game ever. Το είχα ξεσκίσει στο Steam, απίστευτα εθιστικό:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μού ήρθε email από το amazon uk κατά τις εφτάμιση ότι είναι διαθέσιμο το links awakening. Μάλλον για λίγη ώρα καθώς πρέπει να έγινε sold out αμέσως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Socratis_g είπε

Πρόλαβα preorder απο amazon uk. Πρέπει να είσαι με το δάχτυλο στη σκανδάλη είναι η φάση.

εδινε για ελλαδα? γιατι το Αρχικο Listing δεν εστελνε ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, ison είπε

εδινε για ελλαδα? γιατι το Αρχικο Listing δεν εστελνε ελλαδα

 

ναι φίλος. αυτή τη φορά έδινε. στο πρώτο είχε ρίξει ακυρο στην ελλάδα

απλά πρέπει να έχεις το νου σου. την είχαν γύρω στα 5 λεπτά ανοιχτη για preorder.

Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι επαγγελματίες και ότι δεν θα αρχίσει να ρίχνει ακυρα το amazon λογο στοκ.

Capture.JPG

Επεξ/σία από Socratis_g
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...