Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, duende είπε

Εγω παρελαβα απο Πλαισιο, στο public ακομα σφυρανε κλεφτικα. 

Βάλε photo να δούμε πώς είναι. 😐

 Παραλαβή από κατάστημα να υποθέσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alet είπε

Κρίμα,πραγματικά.

Δες μήπως μπορείς να βγάλεις ακρη με κάποια αντικατάσταση ή έστω discount.

Οχι τίποτα άλλο,τύποι πέρισυ θέλαν να γίνουν και το Amazon της Ελλάδας.

Ο συμφορουμιτης την παραπανω απο Πλαισιο την πηρε παντως,το αναφερει κατι σελιδες πιο πισω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, alet είπε

Κρίμα,πραγματικά.

Δες μήπως μπορείς να βγάλεις ακρη με κάποια αντικατάσταση ή έστω discount.

Οχι τίποτα άλλο,τύποι πέρισυ θέλαν να γίνουν και το Amazon της Ελλάδας.

Το πλαίσιο έκανε το λάθος, όχι τα public.

 

Edit: Με πρόλαβε ο Fulgore. 😛

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, JohnDeus είπε

Μόλις παρέλαβα την limited la, από public στο Σύνταγμα. 

55050158-E39E-4DDD-A93E-3F8576C9A803.jpeg

@Grim Ripper αναφερθηκε πιο πισω μια συλλεκτικη απο Public.Εγω θα παω αυριο για την δικη μου λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, εμενα εκτος απο τον κωτσο μου εστειλαν και τα public να παραλαβω,απο οτι βλεπω βολευονται ολοι αλλα οποιος θελει μου στελνει να δωσω τη μια, βεβαια δεν ξερω ακομα κατα ποσο θα το στειλει ο κωτσοβολος οντως κατι περιεργα διαβασα για τη γενικη ταχυδρομικη που υποτιθεται εχει φυγει απο τις 02:58 το πρωι για να μου ερθει και δεν εχω νεοτερα.Δε θα παραλαβω και τα 2 ως ενδειξη καλοσυνης παροτι ενας φιλος ενδιαφερεται ...απλα οχι τοσο χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

@Grim Ripper αναφερθηκε πιο πισω μια συλλεκτικη απο Public.Εγω θα παω αυριο για την δικη μου λογικα.

Ευχαριστώ παιδιά για το ενδιαφέρον, θέλω όμως να δω τι θα κάνω με το πλαίσιο. Ευτυχώς τις προάλλες που ανέβηκε ξανά στο public έβαλα μια παραγγελία αν και δεν θα την έκανα κάτι λογικά, μου ήρθε μήνυμα ότι είναι έτοιμη για παραλαβή.

Με βλέπω για επιστροφή στο Πλαίσιο και προφανώς full refund χωρίς πιστωτικά και αηδίες και θα την πάρω από το public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οντως τα drops οταν πηγαινεις απο πορτα σε πορτα και μολις εχει φορτωσει το map ειναι λιγο ενοχλητικα, undocked δεν εχω δοκιμασει ακομα.

για  dpad ουτε εγω βρηκα ακρη ... μεχρι και SF30 PRO δοκιμασα ... προσωρινη λυση το M30  με inverted layout ( για να βαρας με το κατω κουμπι ) και τον καλυτερο σταυρο ever (δεν θα βαρεθω να το γραφω λολ)

Vw3VHTh.jpg

edit : κανενας αλλος που να εκανε preorder στα  79.99 και να του ζητανε τωρα παραπανω υπαρχει ? ας μου στειλει PM να παμε να την παραλαβουμε παρεα και να φερει καμερα μαζι του xD

Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα και εμενα μου ηρθε κανονικα απο Public. Απο οτι βλεπω παντως οι περισσοτεροι αν οχι ολοι παρελαβαν σημερα και τα ακυρα να ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις.

Καλο Σ/Κ και καλό λιωσιμο σε ολους, ειτε απλη ειτε limited.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...